משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  חקירות סייבר  מהן חקירות סייבר

  חקירות סייבר מתבצעות על מנת לגלות מידע מוסתר באמצעות מאגרי מידע ואתרים ייעודיים אחרים באינטרנט. נזקקים לו אנשים פרטיים, גופים עסקיים, מוסדות פיננסיים ועוד. המידע המוסתר המבוקש הינו מגוון וכולל, חשבונות בנקים, נכסים והון, אנשים וכתובות וכדומה. המידע מוגש בסוף החקירות בצורת דו"ח למזמין אשר מנצל אותו לתועלתו. ניתן להיעזר בחברת "אגוז פלוס" אשר מתמחה בנושא.

   חברה בעלת מוניטין

  מומלץ לבקש ביצוע חקירות סייבר אצל "אגוז פלוס" בעלת הידע והניסיון. ברשותה חוקרים מומחים ואנשי צוות היודעים לעלות על מידע וחומרים נסתרים. היא תעמיד את כישורי עובדיה לכל לקוח.

   

  חוקר סייבר פרטי מיומן - אגוז פלוס

  שאלות נפוצות

  מהי חקירת סייבר?

  חקירת סייבר מטרתה לחשוף את כל המידע האפשרי על הנחקר שקיים ברשת. בין הדברים שניתן לגלות – חשבונות בנק, פוליסות ביטוח, רכוש, כתובות שאינן מוכרות ועוד.

  למה לבחור בנו?

  חברת אגוז פלוס חברה באיגוד החוקרים בישראל ופועלת בכפוף לחוק כך שכל מידע שתקלו לידכם יהיה קביל בבתי משפט בעת הצורך. בנוסף – צוות החוקרים של החברה הם מטובי חוקרי הסייבר העובדים בישראל.

  איך ניתן ליצור איתכם קשר?

  ניתן ליצור קשר בטלפון 050-5577111  או בכתובת המייל office@egozplus.co.il. אנחנו זמינים עבורכם 24/7 ונשמח לעזור בכל בעיה.

  מידע נוסף בנושא

  חוקר סייבר פרטי – השגת מידע בדרכים שונות

  חוקר סייבר פרטי מקבל לידיו את התיק ובודק את האופציות להשגת המידע המבוקש על ידי הלקוח. הוא, מטבע הדברים, סמוי ובעליו אינם רוצים לפרסמו וכולל חשבונות בנק, פוליסות ביטוח, רכוש, כתובות שאינן מוכרות וכדומה. מידע אחר קשור במצבו הפיננסי והכללי של האובייקט וכלולים בו מקורות הכנסה פוטנציאליים, חובות קיימים אצל צד ג', פשיטות רגל בעבר, הגבלות שונות עליו ועל חשבונותיו ועוד. האינטרנט יכול לספק את מרבית המידע אבל לא תמיד את כולו. חוקר פרטי יכול לבצע גם מעקבים בשטח, תצפיות על ביתו או עסקו ועוד לצורך התחקות אחר נכסים ורכוש נוסף. כל המידע הנ"ל יסייע לקבלת תמונת מצב הנדרשת להתנהלות עתידית. בנק, למשל, שאין משלמים לו את החוב השוטף על הלוואה ישמח לגלות רכוש מוסתר ולעקל אותו. לחילופין, אם יתברר שאין לנבדק כסף ורכוש אז אולי לא כדאי להמשיך בתביעה מולו, וכן הלאה.

  בנוסף, נציין כי דו"ח מפורט הוא חלק בלתי נפרד מכל חקירת סייבר או חקירה אחרת. הוא נערך בזהירות על מנת שיהיה ניתן להסתמך עליו בעת משא ומתן מול היריב, כדי שישמש כמסמך מחייב בבית משפט, וכדומה. כל מידע המושג על ידי חוקר סייבר פרטי או חוקר אחר חייב להגיע בדרך חוקית, אחרת לא יהיה ניתן להשתמש בו לדיון בבתי משפט ובבוררויות. יותר מכך, חוקר הפועל בניגוד לחוק עלול להיות מואשם בעבירה פלילית שהעונשים עליה חמורים.

  חוקר סייבר פרטי

  חוקר סייבר פרטי מתמחה באיתור מידע סמוי באמצעות גלישה באינטרנט. המידע מצוי במאגרי מידע, באתרים שונים שחלקם ממשלתיים ועוד, ויש צורך להכיר את הדרכים להגיע אליו. השירות הדיסקרטי ניתן לאנשים פרטיים, ארגונים כלכליים, מוסדות פיננסיים, חברות ומוסדות ציבור וכדומה. לאחר מציאת המידע נכתב דו"ח ממצה הכולל את כל הממצאים המוגש למזמין העבודה. ניתן להיעזר בחברת "אגוז פלוס" המתמחה בנושא.

  מחפשים חברת חקירות סייבר מקצועית? הגעתם למקום הנכון

  חברת "אגוז פלוס" הינה בעלת מוניטין וברשותה תשתית מאורגנת ומקצועית לביצוע חקירות כלכליות וסייבר. מנהליה מכירים את הנושא לעומק ויודעים למצוא את הממצאים ולהגישם כהלכה ללקוח.

  משרד חקירות סייבר – אילו משימות מבצע?

  חקירות סייבר הינן מגוונות ובעקרון מתבצעות לאיתור מידע סמוי שאנשים וגופים אינם רוצים שיתגלו לשותפיהם, לנושיהם וכדומה. אחת החקירות המבוקשות הא חקירה כלכלית לסוגיה. בנק הרוצה מידע על חייב שלא שמשלם כדי לעקל רכוש השייך לו. בן זוג החושד שבן הזוג מסתיר נכסים, חברה הרוצה להיכנס לשותפות עם גוף כלכלי אחר ומעוניינת לקבל מידע מגוון ועוד. איתור הנתונים נעשה במאגרי מידע שונים שחלקם אינם נגישים לציבור הכללי. יכולתם של דולי המידע היא רבה והם יכולים להגיע גם למידע בחו"ל. חקירה כלכלית מספקת מידע מקיף על האובייקט הנחקר ובכלל זה כתובת, מספרי טלפון, חשבונות בנק, מקורות הכנסה, רכוש כולל רכוש הרשום על שמות אנשים אחרים, כספים החייבים לו על ידי צד ג'. כך יקבל הלקוח תמונת מצב על מצבו הכללי של האובייקט, על פשיטות רגל בעבר אם היו, על תביעות שלו מול אחרים ושל אחרים מולו, הגבלות כלכליות וכספיות של בנקים ומוסדות אחרים ועוד.

  לאחר איסוף המידע המבוקש יכתוב החוקר דו"ח מסודר אותו הוא מגיש ללקוח אשר יעשה בו שימוש לצרכיו. מידע כזה יכול לשמש גם כחומר להצגה במשא ומתן, בדיונים בבית משפט, כראיות ועוד. החוקר יכול גם להעיד בבתי משפט אם יידרש לכך. כל החומר ייאסף בדרכים ושיטות חוקיות על מנת שיוכר בבי משפט. צריך לציין כי חוקר פרטי שאינו פועל על פי החוק עובר עבירה פלילית.

  משרד חקירות סייבר

  משרד חקירות סייבר מתמחה בחקירות מיוחדות לגילוי מידע על ידי חיפושו ומציאתו במרחבי האינטרנט. מדובר על חקירות דיסקרטיות לטובת איתור אנשים, נכסים, כספים מוסתרים ועוד. מבקשים אותן אנשים פרטיים, עסקים, חברות ותאגידים, גופים פיננסיים ועוד הרוצים לחשוף מידע לצרכיהם. האיתור נעשה באמצעים מתוחכמים על ידי חוקרים מומחים לנושא. ניתן לקבל מידע ושירות אצל חברת "אגוז פלוס" בעלת הניסיון בתחום.

  שירות מקצועי

  מומלץ לפנות אל משרד חקירות סייבר "אגוז פלוס" בעל המוניטין. ברשותו תשתית מתאימה לפעילותו הכוללת ציוד מתקדם וצוות מקצועי.

  חקירות סייבר – איך מתבצע?

  חקירות סייבר נעשות על ידי מומחים היודעים לאתר את מקורות המידע במרחבי האינטרנט. קיימים מאגרי מידע שחלקם הינם רשמיים ואחרים פרטיים וציבוריים ויש צורך להיות מנוי עליהם או לשלם עבור השירות שהם מספקים. קיימים גם אחרים שהינם גלויים אבל יש צורך לדעת לגלוש בהם ולאתר את החומר הנדרש. שיטוט מקצועי וממוקד יגלה כתובות סמויות של אנשים, מבנים ורכוש אחר הנרשם במדינות זרות, רכוש אחר שנרשם על שם מקורבים, חשבונות בנק, פוליסות ביטוח, השקעות אחרות. כן יאותרו מקורות הכנסה פוטנציאליים, חובות וכספים החייבים על ידי צד ג' ועוד. חומר רב כזה הנאסף מגלה ללקוח תמונת מצב של האובייקט עליו חוקרים. הנבדק יכול להיות בן זוג המסתיר רכוש ומידע, בעל חוב לבנק שלא משלם את הכספים, שותף בפוטנציאל לעסק קיים, או למיזם משותף וכן הלאה.

  בנוסף, הדו"ח שאותו מכינים כולל התייחסות לכל שאלה שהועלתה על ידי הלקוח. מידע חשוב יכול לסייע לו לגבש תכנית עבודה מול הלקוח. גם חשד שהופרך יכול להועיל לגבי קבלת החלטות. אם, למשל, הנבדק מחוסר כספים ומוגבל בתשלום הרי שלא יהיה כדאי לגרור אותו לבתי משפט כי לא יהיה ניתן לגבות את החוב, וכן הלאה. כל דו"ח יכול לשמש את מקבלו למשא ומתן, להצגה בבוררויות ובבתי משפט ועוד. המידע מושג בדרכים חוקיות כדי שיוכר בבתי משפט ועל מנת שהחוקר לא יואשם בעבירה פלילית שהעונש עליה כבד.

  קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
  דילוג לתוכן