משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   חוקר פרטי - אגוז פלוס

   אגוז פלוס" היא חברת חקירות ברמה גבוהה מאוד הנותנת מענה בחקירות מסובכות ומורכבות. משרדנו מעניק ללקוחותינו שירות איכותי אשר מוכיח את עצמו מול גורמי האכיפה בשעת הצורך. משרדנו מלווה את הלקוח לאורך כל תקופת החקירה ולאחריו. משרדנו נהנה מלווי ויעוץ צמוד של עו"ד ולכן הפן המשפטי אינו נעלם מעיננו. חוקרי המשרד בעלי השכלה אקדמאית בתחום הקרימינולוגיה, יוצאי משטרה ובעל ניסיון רב בתחום! כמו כן, מקימה של המשרד, חיים לנקרי, הנו חוקר ותיק עם רשיון של מעל ל- 20 שנה ונסיון רב מאד.  המומחיות שלנו היא לתת לכם שקט נפשי באמצעות חשיבה מקורית ומיוחדת בשונה מאחרים, על מנת להגיע לתוצאות איכותיות, אמינות, מדויקות ומהירות.

   כנסו לעוד >>

   כלכליות

   חקירות כלכליות

   במשרד החקירות, אגוז פלוס, מבצעים חקירות כלכליות מהסוגים המורכבים והקשים ביותר.

   בגידות

   חקירות אישות ומעקבים

   במשרד החקירות אגוז פלוס, תקבלו מענה מלא לשאלות שמטרידות אתכם, המסתמכות על מעקב, חקירות כלכליות וכל מה שנחוץ על מנת להגיש לכם את הממצאים הדרושים שיסייעו לכם בעת הליך הגירושין.

   בינלאומיות

   חקירות בינלאומיות

   משרד החקירות, אגוז פלוס, מבצע חקירות בינלאומיות, ופועלת רבות מחוץ לגבולותיה של מדינת ישראל.

   סייבר

   חקירות סייבר

   למשרד החקירות, אגוז פלוס, ישנה היכולת לגלות מידע רב על כל אדם, והכול בשאיפה לאפשר ללקוח לגבות את הכסף המגיע לו.

   חוקר פרטי גירושין

   לא פעם, בתחילתם ובמהלכם של הליכי גירושין ישנם חילוקי דעות ואף משבר אמון בין שני הצדדים. במצבים אלו, עשויים להידרש שירותיו של חוקר פרטי, בפרט בכל הקשור לבדיקת המשאבים הפיננסיים העומדים לרשות בני הזוג, ומניעת הסתרתם בדרכים שונות. ואולם, תפקידו של חוקר פרטי בגירושין עשוי להתחיל עוד לפני ההחלטה להתגרש ותחילת ההליכים, כפי שנסביר להלן. אחת הסוגיות השכיחות שמניעות הליכי גירושין היא חוסר נאמנות לבן הזוג. לכן, לעיתים עם תחילתם של הליכי גירושין פונה הלקוח אל חוקר פרטי על מנת שיבצע חקירה אישית ומעקב אחר הצד השני, שמטרתה לאושש את החשד לקיום רומן מחוץ לנישואין – הנמשך ביתר שאת בימים אלו של פרידה. לא פעם, חקירות שאלו מתחילות עוד בטרם התגבשה ההחלטה על גירושין, כאשר בן הזוג חושד בשני באי נאמנות, ומעוניין לאשש או להפריך את חשדותיו. לחברת אגוז פלוס ניסיון רב בחקירות אישיות ומעקבים. המעוניינים במידע נוסף אודות שירותי חוקר פרטי גירושין ובקבלת ייעוץ בנושא, מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 0505577111.

   חוקר פרטי כלכלי

   חוקר פרטי כלכלי של משרדנו עשוי לבצע שורה ארוכה של פעולות, התלויות בסוג התיק, מורכבותו והיקפו, בצרכי ובדרישות הלקוח. כך למשל, החקירה עשויה להקיף את מקורות ההכנסה והממון השונים של הלקוח, ביניהן איתור נכסי נדל"ן בתים, דירות וקרקעות, אנשים שחייבים לו כסף, מקום העבודה שלו ,משכורתו, קשרים עסקיים, כלי רכב המצויים בשימוש ובבעלות שלו, חשבונות הבנק הרשומים על שמו, זכויות כספיות, קופות גמל, קצבאות, חסכונות והשקעות, ועוד. כאמור, חקירה כלכלית עשויה להידרש על ידי גורמים רבים. כך לדוגמא, לא פעם פונים למשרדנו עורכי דין המייצגים את אחד מבני הזוג המצוי בהליך גירושין. כידוע, בישראל מורה החוק על חלוקה שוויונית של הנכסים המשותפים בעת גירושין, ולמרבה הצער לא מעט בעלים מנסים להסוות רכוש וכספים בדרכים שונות כדי להקטין את חלקה של הגרושה ולהגדיל את חלקם. לחברת אגוז פלוס ניסיון רב בחקירות כלכליות. המעוניינים במידע נוסף אודות שירותינו ובקבלת ייעוץ בנושא, מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 0505577111.

   חוקר פרטי בגידות מחיר

   לממצאים של חקירה פרטית בדבר בגידה יש השלכות הרבה מעבר להרגשה הכללית. לדוגמא במידה ונמצא כי אישה אכן בוגדת בבעלה והאחרון פונה לבית דין רבני, עשוי בית הדין למנוע מהאישה זכויות שונות. כך למשל, עקב הבגידה עשויה האישה להפסיד את מזונות אישה (במידה ואינה עובדת) היא תמצא את עצמה במצב של חוסר יכולת להתחתן עם הגבר שעימו בגדה או להתחתן שנית עם בעלה, מעבר לכך במקרים מסוימים היא עלולה להפסיד חלק מהרכוש המשותף. בנוסף, בגידה אחת ובוודאי בגידות חוזרות ונשנות, עשויות בהחלט להיחשב בתור הצדקה למתן גט, כך שגם אם הבוגד/ת אינם מוכנים להתגרש ונכונים לשלום בית, בית הדין הרבני עשוי לחייבם במתן גט עקב הבגידה. לחברת אגוז פלוס ניסיון רב בחקירות אישיות ומעקבים בכלל ובחקירות הקשורות לבגידות וגירושין בפרט. במידה שהנכם מעוניינים במידע נוסף אודות שירותי חוקר פרטי בגידות מחיר ודרך העבודה שלנו, ואם אתם זקוקים לייעוץ בנושא רגיש זה, הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 0505577111.

   כאן עבורכם לכל חקירה

   השאירו פרטים ואחזור בהקדם


    משרד החקירות אגוז פלוס - המומחים לחקירות מורכבות | שערוריית מדי המים

    לקוחות ממליצים

    משרד המשפטים

    "משרדנו עובד מזה מספר שנים עם חברת החקירות "אגוז פלוס". העבודה נעשית ללא דופי בצורה מקצועית איכותית ומהירה. אופן החשיבה ויצירתיות של החוקרים הביאו לא אחת להצלחות רבות בתיקים . ממליצים בחום רב".

    חברת אפיקים

    במהלך השנתיים האחרונות פנתה אפיקים והסתייעה בשירות חברת חקירות "אגוז פלוס" במספר עבודות מורכבות בכדי שזו תסייע לה להוכיח צדקתה בנושאים מהותיים החקירות בוצעו על הצד הטוב ביותר, תוך הפעלת מודיעין מורכב, באיכות בלתי מתפשרת ובמקצועיות רבה מאוד.

    יטינזון עדוי משרד עורכי דין

    "החקירות מקצועיות ביותר ואיכות העבודה גבוהה. אבקש לשבח את השירות , המסירות, ההשקעה, האכפתיות והידע המקצועי של כל צוות החוקרים"

    חיון – עבד משרד עורכי דין

    "חברה אשר נותנת שירות מקצועי ,טיפול מהיר, מסור ואמין"

    יובל ריימונד – עורכת דין ונוטריון

    "החקירות מתבצעות באופן מקצועי יעל וענייני, תוצאות החקירה ועומק הממצאים מסייעים רבות בניהול התיקים ולשביעות רצון הלקוחות"

    שריף עלי

    "חיים אתה איש מדהים, תודה לך על הזמן שנתת לי, תודה על העצות ותודה על העבודה המדהימה"

    נ.ח

    בעקבות מקרה שקרה לי לאחר שנפרץ לי הפייסבוק ודלפו פרטי האישיים

    קיבלתי הודעות ווצאפ מטרידות ממספר טלפונים שונים

    יצרתי קשר עם משרד חקירות אגוז פלוס

    וחייבת לציין שלמרות השעה המענה היה מיידי.

    ומעבר לכך במקרה הספציפי שלי התשובה הייתה מאוד ישרה, ואמינה.

    תודה רבה

    ח.ד

    "ברצוני להביע את תודתי והערכתי על תוצאת החקירה ואת רמת השירות הגבוהה, המקצועיות וההיענות המהירה ושביעות הרצון המלאה!"

    טל

    אגוז פלוס שירות מצוין! אדיבים, מקצויים, זמינים בשעות לא שעות.
    תודה על השירות נפלא, אחזור שוב ללא היסוס

    תמר לוי

    זכות גדולה להכיר אדם כמוך ולשמוע על מעשייך.
    נשאר לי לאחל לך.... שתעשה ותצליח ... בריאות נחת שלווה הצלחה ואריכות ימים .

    מיכאל

    לכבוד חברת חקירות אגוז פלוס
    לכבוד הלקוחות היקרים של החברה

    אני מיכאל ברלינר רוצה להגיד תודה מקרב לב לחיים לנקרי היקר והנכבד
    עבור העבודה המהירה והנהדרת באיתור פרטים מזהים וחשובים
    אודות אדם חסוי שהיינו זקוקים בדחיפות לפרטים המזהים שלו

    ברצוני לציין שחיים לנקרי היקר בא לקראתי במחיר שכר טרחה
    בגלל היותי אדם נכה ערירי עם מוגבלות קשה עקב תאונה

    באהבה מכול הלב

    מיכאל

    גהאד מוהרה

    באמת תודה רבה על השירות המהיר והמקסים, עזרה מיידית והתחשבות במצב וטיפול מצוין לכל נושא, ממליץ בחום ותודה רבה

    שלומי ביטון

    שלום רב,
    ברצוני להודות לחיים לנקרי על השירות האדיב, סבלנות, אכפתיות ועזרה בתחום רישיון חוקרים ומשרדי חקירות, הגעתי לחברת אגוז פלוס דרך חיפוש באינטרנט על דוח חוקר פסול, קיבלתי עזרה וייעוץ מקיף וחיים עזר לי מאוד.
    זה לא מובן מאליו שיש אנשים טובים שעוזרים ומוכנים לתת מעצמם זמן ולעזור כל כך.
    אני מודה מאוד על כל התמיכה והעזרה ומקצועיות מעל הכל.
    תודה רבה 🙏

    ק.א.ס

    לכבוד:" אגוז פלוס "המומחים בחקירות מורכבות
    פניתי אליך לפני כחצי שנה עם חשש מאד גדול לבריאותה הנפשית והמנטלית של ביתי, עם סיפור שלא מבייש אף סרט דרמה .עם קשיים ומורכבות אינסופית כדי להוציא את האמת הפרטית של בתי לאור.
    ברצוני לציין , כי בנוסף להליך החקירה שסיכמנו שייעשה על ידך, היית לצידי, האמנת בי ובסיפור שלי (מה שאף אחד אחר מתוך כל גורמי אכיפת החוק ,הרווחה והמשפט לא נתן בי אמון לאורך 7 שנים). ליווית אותי בכל שלב ושלב, תמכת בשיחות מרחוק, בייעוץ מקצועי ,בחשיבה מחוץ לקופסא.
    גם כשסיימת את הליך החקירה המבוקש המשכת להיות אוזן קשבת לשאלות ולהכוונה מקצועית מול הגורמים השונים.קיבלתי ממך טיפים מקצועיים שתרמו לי רבות בהסתכלות על המקרה הפרטי שלי.
    כמובן שמיותר לציין כי את משימת החקירה שלך ביצעת על הצד הטוב ביותר .
    לסיכום, אני בטוחה שתמשיך לעשות את עבודתך בצורה הטובה ביותר, ושאמליץ עליך כאיש מקצוע איכותי ,אמין, ויעיל.

    בהצלחה בהמשך הדרך,

    א.ש

    שלום,

    ברצוני לציין לשבח ולהודות מכל הלב על העזרה המקצועית שקיבלתי מחוקר בחברתכם "אגוז פלוס", חיים לנקרי היקר.

    חיים פעל ביעילות, במקצועיות ובהצלחה רבה בכדי להציל אותי ממצב לא קל שנקלעתי אליו. היה קשוב וטיפל באופן יסודי ומהיר.

    אפשר להגיד שהציל אותי...

    אלף תודות והרבה הערכה לי אליו.

    מקווה שלא אזדקק בעתיד אך אם בכל זאת, אין ספק שאפנה אליו, שוב, בלב שלם ובביטחון.

    וכמובן שאמליץ עליו בחום.

    משרדי חקירות בחיפה

    על אף שעולם החקירות הפרטיות הנו ענף רחב ביותר, עבור הציבור הרחב עולם זה מצטייר כעולם רומנטי ולרוב בדיוני. במדינות בהם גורמי האכיפה עסוקים בעיקר בתחומי הפשע הקשים ואינם מתפנים עבור העבירות הקלות יותר, פניה למשרדי חקירות בחיפה נותנת מענה בטוח, מהיר ויעיל ביותר עבורכם.

    משרד חקירות בחיפה אגוז פלוס – המומחים לחקירות מורכבות על כל סוגיו , עוסקת בעיקר בחקירות בתחום תיק האישות (משפחה) המעקבים, הכלכלית – על כל גווניה, איתור רכוש ואנשים, בדיקת רקע, חקירה בינלאומית, חקירת קניין רוחני, חקירה מיוחדת, חקירת דיבוב, חקירה פלילית וכן מתן הרצאה בתחומים אלו לחברות וקבוצות.

    בעל החברה עם רישיון למשרד חקירות , חיים לנקרי, בעל וותק של למעלה מ-15 שנה בתחום החקירות הפרטיות, עם ניסיון עשיר בתחומי החקירות בכלל ובתחום החקירות המורכבות בפרט. משרדנו, חבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל ובעולם והמשרד היחידי הנמצא בהכנה והליך קבלת תו תקן IZO9001.

    במשרד חקירות אגוז פלוס: דיסקרטיות, שקיפות, אמינות, הקשבה וליווי לקוח – הם נר לרגלינו.

    משרד חקירות בחיפה והקריות

    משרד חקירות עובד מול לקוחות פרטיים, עורכי דין וחברות גדולות גם בחקירות המורכבות ביותר. כל עבודה המתקבלת אצלנו, עוברת סיעור מוחות של מיטב חוקרינו, בניית תכנית פעולה והקפדה על עמידה בזמנים . לאורך כל החקירה חוקרינו עומדים בקשר רציף עם הלקוח ועובדים בשקיפות מלאה מולו ובמידת הצורך, מול עורך הדין המייצג. בסיום איסוף הממצאים, נכתב דו"ח חקירה מפורט שעובר ביקורת קפדנית מהבעלים, הבקיא במטריה המשפטית ומוודא כי לא תמצא כל פירצה בחומר החקירה וכי החקירה תשמש כראיה ודאית מול גורמי החוק.

    משרד חקירות "אגוז פלוס" ייחודי במתן פתרונות יצירתיים במסגרת החוק, שלא ניתנים להשגה במקומות אחרים. רמת המידע שלנו קריטית מאד לתיק, שכן לנו היכולת לחשוב כמו הנוכלים וכך לצפות את הנולד .

    רבים המקרים בהם מגיע למשרד החקירות לקוח "ששפך" כספים רבים משום שעורך הדין הציע לו דרכי התמודדות רבים ויקרים ולא קיבל כל תמורה הולמת לכספו. כאשר מגיע הלקוח למשרדנו אנו מקשיבים ומבינים את צרכיו לאחר תשאול מקיף ומעניקים את הפתרון היעיל ביותר במחיר ההגון ביותר.

    אנו ממליצים לפנות לקודם אל משרד חקירות בחיפה טרם פניה לעורך דין שכן חלקם אינם נותנים דגש לכך שיתכן וחקירה בזמן ומהמשרד הנכון יוכלו לפתור להם בעיות רבות ולסיים התיק בהצלחה.

    פנו אלינו עוד היום והסבו לעצמכם בטחון ושקט נפשי….

    מחירים וקריטריונים נוספים לבחירה נכונה של חוקר פרטי בחיפה

    משרדנו מחזיק בניסיון של מעל לשני עשורים בביצוע חקירות ממגוון סוגים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים. אנו הכתובת הנכונה גם עבור כל מי שמחפש חוקר פרטי בחיפה, בין אם מדובר בחקירה כלכלית, בינלאומית, חקירת קניין רוחני, חקירות אישות, התקנת מצלמות, מודיעין עסקי וכיוצא בזאת. יש להדגיש לבחירה נכונה של חוקרים פרטיים בחיפה יהיו השלכות כבדות משקל על התיק ותוצאותיו, לכן יש לבדוק היטב עם מי אתם מתקשרים ומה הוא בדיוק מציע.

    לבדוק מול החוקר בתחילת ההתקשרות?

    ראשית, כמו בכל תחום, ישנה עדיפות לבחירת חוקרים פרטיים מומלצים בחיפה. יחד עם זאת, עקב הדיסקרטיות המעוגנת בבסיס המקצוע, ועקב הנטייה המובנת של אנשים להסתיר את העובדה שנעזרו בשירותים אלו, לרוב לא תמצאו מכר או קולגה שייתן לכם המלצה על חוקר פרטי חיפה. אם כן, הדרך הטובה ביותר היא לבחון את אתרי האינטרנט של המשרדים השונים ולהתחיל להתרשם מתחומי מומחיותם וממידת ניסיונם. בדומה לתחומים מקצועיים אחרים, גם כאן לשנות הוותק יש משמעות והן מעידות על יכולות הולכות ונצברות, ידע הולך ומעמיק, וכן על הצלחות רבות לשביעות רצונם של הלקוחות. בנוסף, תוכלו לבקש מהחוקר הפרטי לראות מכתבי המלצה שכתבו לקוחות פרטיים, עסקיים או מוסדיים, בין אם הם מזדהים בשמם או שומרים על אנונימיות.

    המחירים של החוקר הפרטי

    עלות שירותיהם של חוקרים פרטיים מומלצים בחיפה משתנה ממשרד למשרד, ולכן תקבל מכל חוקר פרטי בחיפה מחירים שונים. כמובן העלות תלויה במורכבות התיק, במספר השעות הנדרשות ובהיבטים ייחודיים נוספים. אמנם ניתן להשוות בין הצעת המחיר שקיבלתם מהחוקר הפרטי לזו של משרד אחר, אולם בכל מקרה אין לוותר על הבסיס: רישיון חוקר בתוקף ורישיון ניהול משרד, רצוי מאוד שיהיה לחוקר גם ביטוח אחריות מקצועית. יש להבין שבעיקר בתחום החקירות הפרטיות, המיומנות והיכולות הביצועיות עושות את כל ההבדל מבחינת התוצאות והיכולת להשתמש בהן. לכן, לא מומלץ לבחון את הנושא אך ורק מזווית העלויות, ולשים את הדגש על רמתו של המשרד ויכולתו לעמוד בהצלחה במשימה.

    הגיעו לפגישה במשרד החקירות

    אלא אם יש לכם אמון מוחלט והיכרות מוקדמת עם חוקר פרטי בחיפה, תמיד כדאי להתחיל בשיחת טלפון ולהמשיך לפגישה במשרד. הפגישה תעזור לכם לאמת את מה שנאמר והובטח בשיחה, למשל שמדובר במשרד רציני ומקצועי, שהוא מעסיק מספר חוקרים, שיש מכתבי המלצה להראות לכם, וכדומה.

    הפן המקצועי של חוקר פרטי בצפון

    בין חוקרים פרטיים בחיפה יכולים להתגלות פערים משמעותיים ברמה המקצועית. לכן, חשוב לברר תחילה האם יש ניסיון ספציפי בסוג החקירות הדרוש לכם, ולבקש הוכחות אמיתיות לטיפול בתיקים אלו. ודאו שאכן החוקר/החברה שעימם אתם משוחחים יטפלו בתיק ולא גורם אחר. יש לציין כי חברת אגוז פלוס הוקמה ומנוהלת על ידי חיים לנקרי, שמאחוריו הצלחות מוכחות בשורה ארוכה של חקירות מורכבות. חיים לנקרי גם עובד ומרצה בלשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים ולצידו עובדים יוצאי יחידות מודיעיניות בעלי השכלה אקדמית וניסיון רב במעקבים וחקירות מורכבות. בנוסף, אנו חברים בלשכת החוקרים בעולם – W.A.D ופועלים בצמוד לעורכי דין בתשומת לב מלאה לפן המשפטי לכל אורך הדרך.

    חוקר פרטי בחיפה

    חוקר פרטי בחיפה מבצע חקירות עבור אנשים פרטיים, גורמים פיננסיים, עסקים ומוסדות נוספים. החקירות נעשות על פי כללי החוק ובסופן מוגשים דו"חות ללקוחות. עבודתו מורכבת וכוללת שיטות איסוף מידע שונות. יש הבדל בין חקירות אישיות לכלכליות ואחרות וניתן לקבל ייעוץ לגבי כל אחת. חברת "אגוז פלוס" מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנה מידע מקיף על כל שאלה בתחום.

    אגוז פלוס – משרד חוקר פרטי בחיפה שמציג לך דו"ח בסיום חקירה

    בסיום כל עבודה יגיש חוקר פרטי בחיפה מטעם משרד "אגוז פלוס" דו"ח מסודר למזמין שמגובה במסמכים, בתמונות, בהקלטות ותמלולים, בדוחות מעקב ועוד. כל אלו יספקו מידע חשוב. לעיתים, החששות מתאמתים ולעיתים גם נשללים. גם מידע על ביטול חשדות הינו מידע חשוב היכול לסייע למזמין.

    חוקר פרטי בחיפה – איך השירות ניתן?

    כל אחד הנזקק למידע סמוי וחסוי על שותף, לחיים, לעסקים, על אנשים פרטיים וגופים מסחריים וכדומה יכול לבקש זאת מחוקר פרטי בחיפה מומלץ. בעת ההתקשרות או הפגישה עליו לתת מידע על הנושא עליו הוא מעוניין לקבל מידע. במהלך המפגש ירצה החוקר לקבל נתונים שונים המסייעים לו בניהול החקירה ולאחר מכן יתחיל בעבודתו. החוקר נעזר בשלל אמצעים להשגת המידע. חלקו נלקח ממאגרי מידע שונים, ואחר נאסף על ידי אמצעים מגוונים בעת מעקב אחר אובייקטים. מעקב סמוי הינו מורכב וכולל תצפית ומעקב סביב השעון על מנת שבכל רגע נתון יהיה האובייקט תחת מעקב. הדבר מחייב, במקרים רבים צוות הפועל סביב השעון. ייעשה שימוש בכלי רכב מסוגים שונים ועוד. חוקר פרטי משתמש באביזרים שונים בכלל זה: מצלמות, משקפות, מכשירי הקלטה וכדומה, וכן, מסתווה בעת הצורך על ידי לבישת ביגוד המותאם לסביבת החקירה ועוד.

    מעוניינים לקבל מידע נחוץ ושירות נוסף? מידע מבוקש רב הינו איתור חשבונות בנקים סמויים, פוליסות ביטוח חיים, רכוש ועוד. מידע זה מבוקש גם על ידי בנקים להן חייבים כספים, על ידי בני זוג חשדניים ועוד. משרד חקירות פרטי יכול לבצע, בנוסף, בדיקת מערכת טלפונית מחשש להאזנות סתר של מתחרים, התקנת מצלמות נסתרות בבתים במכוניות ובמקומות נוספים – כמו גם ביצוע בדיקות פוליגרף ועוד.

    חוקר פרטי בצפון

    חוקר פרטי בצפון מתמחה בחיפוש אחר מידע סמוי לטובת לקוחות מגוונים. הוא מבצע חקירות אישיות, כלכליות ואחרות על אנשים, גורמים עסקיים, אנשי עסקים ועוד. עבודתו נחשבת למורכבת מאוד ונעשית במספר מישורים ושיטות. יש מידע המצוי במאגרי מידע מגוונים ויש מידע שחייבים למצוא אותו לאחר מעקב אחר אובייקטים שונים. ניתן לפנות חברת "אגוז פלוס" לקבלת מידע ושירות.

    אגוז פלוס- חוקר פרטי בצפון הארץ עם שירות מקיף ומקצועי

    מומלץ לקבל שירות מחברת "אגוז פלוס" בעלת המוניטין. יש ברשותה תשתית מקצועית הכוללת ציוד משוכלל, וכן, צוותי חוקרים מנוסים הפועלים לאורך כל שעות היום והלילה. היא תגיש דו"ח מסכם היכול לסייע ללקוח בהתנהלות העתידית כולל הגעה לבתי משפט וכדומה. השירות הינו דיסקרטי, אמין ומסור.

    חוקר פרטי בצפון – יודע להשיג מידע חסוי

    המידע המבוקש הינו חסוי וכזה אשר אנשים וגופים שונים רוצים להסתיר. לא חסרות דוגמאות: חברות עסקיות הרוצות להיכנס לשותפות רוצות להצליב מידע שהתקבל על ידי המועמדים ועל הדרך מידע אחר שלא נמסר על ידם – אם קיים. בנקים שחייבים להם כספים ירצו מידע על רכוש של החייב לצורך עיקולים, בן זוג חשדן רוצה לבדוק מה עושה בן הזוג בשעות שאינו בבית או בעבודה. בן זוג אחר חושד שיש חשבונות בנקים ורכוש אחר המוסתר ממנו במתכוון וכן הלאה. החוקר ייפגש עם הלקוח ויקבל נתונים חשובים, ולאחר מכן יתחיל לבדוק ולחפש מידע. חלקו יכול להתקבל על ידי חיפוש באתרים מגוונים האוגרים מידע על אנשים וגופים אחרים, מידע אחר מושג על ידי קיום מעקבים ותצפיות סביב השעון. אלו כוללים צוות עוקבים הפועל 24/7 כדי לא לפספס איזו פגישה מסתורית או משהו בסגנון.

    כמו כן, חוקר פרטי בצפון משתמש באביזרים שונים המסייעים לו במשימותיו המגוונות. בין היתר: משקפות, מערכות הקלטה, מצלמות ועוד. הוא משתמש גם בתחפושות ובביגוד אחר שנועד להסוואה. שירות אחר אותו מספק חוקר פרטי הינו בדיקת מערכת טלפונית בבית הלקוח או במקום העסק שלו כדי לוודא שאין עליה ציטוט. בנוסף יכול להתקין מצלמות סמויות, לבצע בדיקות פוליגרף וכדומה. כל אלו שירותים המוגדרים גם כשירותי הגנה ומניעה.

    חוקר פרטי בקריות – משיג מידע מגוון

    חוקר פרטי בקריות יודע היכן לחפש ולמצוא את המידע הנדרש. חלקו מצוי במאגרי מידע ובאתרים נוספים בהם הוא מרוכז, יש אחר שצריך להשיגו במעקבים. במקרים רבים יהיה צורך בשילוב כל שיטות איסוף המידע על מנת לקבל תמונת מצב נכונה ואותנטית ככל הניתן. המידע המבוקש על ידי בנקים הוא לגבי רכוש מוסתר הקיים אצל חייבי כספים דוגמת נוטלי הלוואה שלא מחזירים אותה. רשתות מזון רוצות מידע על מבצעי מכירות צפויים של מתחרים, חקירות כלכליות אחרות מבוקשות על ידי אדם אשר חושד שבן הזוג מסתיר חשבונות סמויים ורכוש אחר. יש בקשות של בני זוג החושדים שהם נבגדים וכיוצא בזה. כל מידע המושג הינו חשוב. גם חקירה השוללת בגידה, למשל, נחשבת למספקת כי אז היא שוללת חשדות קיימים ומורידה מתח.

    נדגיש כעת כי האיתור מתבצע בשיטות מגוונות: חיפוש במאגרי מידע למשל נעשה על ידי מידענים ומומחים אחרים היודעים איך לגשת למערכת הנ"ל ולמצוא את המקום בו המידע קיים. תצפיות ומעקבים אחר האובייקטים נעשים סביב השעון, ולעיתים, יידרשו לכך מספר צוותים המתנייעים רגלית או ברכבים שונים. חוקר פרטי בקריות ישתמש בשלל אביזרים דוגמת: משקפות איכותיות המסוגלות לזהות מספר רכב על לוחית רישוי ממרחק רב, מצלמות מתקדמות, מכשירי הקלטה ועוד. כן, הוא יחזיק ברשותו שלל תחפושות ואביזרי לבוש להסוואה, להתמזגות בשטח ועוד.

    חוקר פרטי בקריות

    חוקר פרטי בקריות מתמחה בהשגת מידע סמוי בשיטות שונות. השירות ניתן לאנשים פרטיים, לגופים כלכליים ומוסדיים, לאנשי עסקים ועוד. החוקר מקבל לידיו את התיק, לומד מהלקוח אחר הצרכים ולאחר השגת המידע מכין דו"ח מסודר המפרט את כל הממצאים שהושגו. השירות הינו דיסקרטי וכל החקירות מתבצעות על פי החוק. חברת "אגוז פלוס" מספקת שירותיה בתחום על בסיס קבוע או מזדמן.

     משרד חוקרים פרטיים בקריות בעל ידע וניסיון  – אגוז פלוס

    מומלץ לקבל שירות מקצועי מחברת  "אגוז פלוס" בעלת המוניטין. חוקריה הפרטיים הינם ותיקים בתחום ובעלי ידע רב וניסיון מצטבר אותם ישמחו להעמיד לכל לקוח. הם יכולים ללוות את הלקוח בהמשך כולל, למשל, מתן עדויות בבתי משפט אם הדבר יידרש.

    חוקר פרטי מומלץ

    חוקר פרטי מומלץ יכול לסייע רבות לכל הנזקק למידע בנושאים שונים. כך לגופים עסקיים לגבי נושאים כלכליים ואחרים, לאנשים פרטיים ולבני זוג ועוד. הצורך בקבלת מידע סמוי הוא חיוני ונועד לשם קבלת תמונת מצב מעודכנת. המידע מושג בדרכים שונות שכולן חוקיות. חברת "אגוז פלוס" מתמחה בכל סוגי החקירות וניתן להיעזר בה בכל עת.

    אגוז פלוס – חוקרים פרטיים מומלצים בחיפה

    מומלץ ליצור קשר ולקבל שירות מחברת "אגוז פלוס" בעלת המוניטין. היא תגיש דו"ח מסודר הכולל את כל הממצאים שהושגו. הדו"ח יכול לשמש את הלקוחות בעת משא ומתן מול הגורמים הרלוונטיים, בבתי משפט וכדומה. חוקר פרטי מומלץ יכול גם לתת עדות מהימנה לטובת הלקוח.

    חוקר פרטי מומלץ – דרכי פעולה

    חוקר פרטי מומלץ יודע להשיג את המידע הרלוונטי לטובת הלקוח. מדובר על מידע נוסף ונסתר ואשר אין ביכולתו לקבלו עצמאית. יש מקרים בהם התנהגות בן הזוג מעלה חשד, יש מקרים בהם מוסד פיננסי דוגמת בנק מבקש מידע על לקוח שמבקש הלוואה או שיש לו חוב מצטבר שאינו משולם. מעסיקים אשר רוצים לקלוט עובדים חדשים ירצו לקבל מידע עליהם או לערוך להם בדיקת פוליגרף, יש מעסיקים שחושדים שעובדיהם מבצעים ריגול תעשייתי עבור מתחרה, יש בהם עומדת להתקיים עסקה גדולה וכל צד רוצה מידע על השותף הפוטנציאלי, וכן הלאה. חוקר פרטי יודע למצוא מידע ממקורות שונים, לבצע מעקבים ותצפיות, לצלם, להקליט ולתמלל, לערוך בדיקות פוליגרף ועוד. חלק מהמידע מאותר באתרי רישום אוכלוסין ואתרים אחרים. מומחים למידענות יספקו מידע  על רכוש ונכסים, חשבונות מוסתרים ועוד

    מעבר לכך, נדגיש כי מידע רב חשוב למוסדות פיננסיים לצורך הטלת עיקולים על חייבים, לצורך הצגת מסמכים בבתי דין וכדומה. סוג מידע אחר הינו לטובת רשת מזון אשר מעוניינת לדעת מראש על מבצעי שיווק של מתחרים ניתן לקבל מידע בנושאים באמצעות האזנות טלפון, חיפוש ומציאת מסמכים, מעקב אחר אנשים ועוד. חקירות אישיות הינן מורכבות מאוד ומחייבות, במקרים רבים, מעקב משולב אחר האובייקט. החוק אינו מאפשר לצלם את האובייקטים בעת מפגשים אינטימיים חדרים פרטיים בגלל צנעת הפרט.

    משרד חקירות בצפון

    משרד חקירות בצפון משיג מידע חסוי ללקוחות אשר מבקשים זאת. המידע נדרש בתחומים כלכליים, אזרחיים ואחרים ומתבצע על ידי חקירות סייבר, חקירות בינלאומיות, מעקבים ועוד. הצורך במידע מסייע להתנהלות הלקוח בהמשך ועשוי לתרום לו מבחינה אישית וכלכלית. כל תיק הינו שונה מהשני ויוקדש לו מאמץ מרוכז. חברת "אגוז פלוס" מתמחה במגוון חקירות וניתן לקבל אצלה ייעוץ ושירות.

    מחפשים משרד חקירות פרטיות בצפון בעל מוניטין וותק? הגעתם למקום הנכון

    מומלץ לקבל שירות מחברת "אגוז פלוס" בעלת המוניטין. ברשותה צוות עובדים מיומן המצויד בכל המכשור והציוד המודרני ביותר. ממצאי חקירה יכולים להועיל רבות מבחינה אישית, לפרוק מתח נפשי, וכמובן לשרת כלכלית.

    משרד חקירות בצפון – מבצע חקירות מקיפות

    משרד חקירות בצפון יבחן כל תיק המוגש לפניו בכובד ראש ויבדוק איך הוא יכול לסייע. חקירות כלכליות מבוקשות על ידי אנשי עסקים הרוצים להיכנס לשותפות ומבקשים מידע נוסף, שיש חשד לקיומו, ולא נמסר להם. חברת מזון מבקשת מידע על מבצעי מכירות של מתחרה, בנק רוצה לאתר רכוש של חייב כדי לעקלו ועוד. חקירות אזרחיות הן בעיקר בין בני זוג החושדים לבגידה, ובמקרה אחר, כאשר בן הזוג חושד ששותפו לחיים מסתיר רכוש ונכסים ועוד. הן מנוהלות בשיטות שונות. מידע עשוי להיחשף, למשל, בעת שיטוט במאגרי מידע באינטרנט. יש רבים כאלו ויש צורך להיות מנויים עליהם או לקבל שירות בתשלום ועוד. מידע אחר מושג בעבודת נמלים על ידי מעקבים ותצפיות לאורך השעון. כך במעקב אחר אובייקט החשוד בבגידה. יש צורך בצוות הכולל מספר עוקבים סביב השעון, באמצעי תנועה מגוונים, בציוד מעקב, צילום והקלטה דוגמת: משקפות, רשמקולים, מצלמות ועוד. העוקבים יצטרכו,לעיתים, להסוות עצמם או להתמזג בתוך קהל, ולשם כך, ישתמשו בביגוד ובאביזרי לבוש אחרים.

    נציין כי כל שיטות העבודה הינן חוקיות ויש לכך חשיבות רבה. ממצאים שהושגו שלא על פי החוק לא יוכרו על ידי בית משפט והחוקר צפוי להיתבע על ביצוע עבירה פלילית וכדומה. בסיום העבודה יכין החוקר דו"ח מסודר המפרט את כל הממצאים אותם הוא גילה וכדומה. דו"ח כזה יכול לשמש את הלקוח בבתי משפט, במשא ומתן ועוד.

    משרדי חקירות מומלצים

    יצא לכם בעבר להסתובב עם תחושת בטן שמבשרת רעות? גם בתחום המקצועי וגם בתחום האישי – משפחתי, לרוב התחושות הללו הן תולדה של התנהגויות וחששות אמיתיים, אותם אתם רוצים לבדוק לעומק. ככל שמדובר על תחום מורכב יותר, כך קשה להגיע לאמת ללא עזרה של אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים בתחום החקירות הפרטיות. שירותיו של חוקר פרטי בחיפה, יאפשרו לכם לבנות את האסטרטגיה שתוכל לגלות את כל המידע החיוני, והכל על בסיס ניסיון רב שנים בתחום החקירות ועם ידע מתקדם מאוד בעולמות הטכנולוגיים שהתפתחו בתחום החקירות. אנשי הצוות של משרד החקירות אגוז פלוס, מציעים לכם לקבל שירותי חוקר פרטי בחיפה, בתור מענה לכל שאלה או בעיה שעולה לאורך החיים.

    מה תפקידו של חוקר פרטי בחיפה?

    תפקידו המרכזי של חוקר פרטי בחיפה הוא להבין מה היא מטרת החקירה. ההחלטות שמתקבלות לאורך חקירה מקצועית, הן החלטות שמבוססות על הבנות. כבר בפגישה הראשונה אתם תידרשו להבין מה הם גבולות הגזרה של החקירה אותה אתם רוצים לנהל, מה הן הציפיות שלכם מהחוקר ואיך אפשר לנצל את חומר החקירה לטובתכם. מכאן ואילך, חוקר פרטי בחיפה ייקח לידיו את האחריות על תהליך החקירה ויתאים את כל הכלים שקיימים לרשותו, על מנת למצוא את כל המידע שאתם רוצים למצוא. כמובן שחשוב לעבוד בצורה מאוד זהירה, תוך תשומת לב לעבודה על בסיס הדרישות המקצועית ועם חשאיות מוחלטת לכל המעורבים בחקירה.

    חקירות פרטיות בצפון

    את התיק הכי חשוב – יפצח האדם המיומן ביותר

    בנקודה הזו, חשוב לכם להבטיח שתצליח לקבל את כל המידע הכי חשוב והמעניין ביותר בנוגע לצרכים המיוחדים שלכם. לשם כך צריך להבטיח שאתם עובדים עם צוות מיומן ומנוס התחום החקירות, כמו הצוות המקצועי של משרד אגוז פלוס. אנו נעשה את מירב המאמצים על מנת לאפשר לכם לקבל את התשובות הרצויות והחשובות לכם, ונאפשר לכם לתכנן את הצעדים הבאים שלכם על בסיס מידע אמין ומהימן. מכאן ואילך, כל הכוח יהיה בידיים שלכם ואתם תוכלו לנצלו בצורה הנכונה לכם.

    ליווי צמוד – הוא חלק מהותי מהליך החקירה

    כדי להשלים את החקירה בצורה הראויה, חייבים לעבוד בצורה צמודה מאוד עם אנשי הצוות המקצועיים של משרד החקירות שלכם. החל מבניית תכנית עבודה וכלה ביצירת תוואי העבודה המתאים לכם, אתם חייבים להרגיש שיש לכם עזרה מקצועית שמלווה אתכם לאורך כל שלבי הדרך. את כל החששות והאתגרים לאורך הדרך, יוכלו הצוותים של חברת אגוז פלוס, להפיג ולתקן. אנו ניצור לכם את האווירה המתאימה לניהול האירועים ונבטיח שיש לכם מקום שבו ניתן לשאול את כל השאלות ולקבל את התחושה שאתם מצליחים להשיג את המטרות שלכם.

    חוקר פרטי בחיפה והקריות

    החיים הם דבר לא צפוי. אנחנו לא יכולים תמיד להבין מה מתרחש בראשם של אנשים אחרים וחשוב לנו מאוד להבטיח שתהיה לנו את הדרך הטובה ביותר, להתמודד עם אירועים לא צפויים שמתרחשים סביבנו. אבל מה קורה כאשר אין לכם דרך אמיתית לדלות את המידע ולהבין מה קורה סביבכם? במקרים רבים מאוד, הדרך הכי טובה להתחיל תהליך חקירה, היא על ידי פניה לעזרתו של חוקר פרטי מומלץ, שיבנה יחד איתכם את תהליך החקירה המתאים ויאפשר לכם למצוא את ההוכחות שחשוב לכם להחזיק. הצוות המקצועי של משרד החקירות אגוז פלוס, ישמח לסייע לכם להבין איך לנהל חקירות בכל תחומי העיסוק השונים, וכך להבטיח שיהיה לכם ביטחון עצמי לאורך הדרך.

    החיפוש אחרי חוקר פרטי מומלץ – מה חשוב לדעת?

    אם אתם מחפשים חוקר פרטי מומלץ, חשוב לבחון את:

    1. סוג החקירה – יש הבדלים מהותיים בין חקירה בתחום הכלכלי והעסקי לבין חקירה בעולמות המשפחה והאישיים. לכל תחום כזה ישנו חוקר פרטי מומלץ מיוחד, שאותו אתם רוצים לשכור לטובת חקירה מוצלחת.
    2. נקודת המוצא – האם יש לכם איזה שהוא מידע מקדים שאיתו אפשר להתחיל את החקירה? ומה היא מידת הניסיון של החוקר בניהול תיקים דומים לתיקים שלכם?
    3. עלויות התהליך – לא כל אחד יכול להרשות לעצמו להשכיר שירותים של חוקר פרטי מומלץ, מבלי לבחון את נושא העלויות. שווה להשקיע זמן בחיפוש אחרי שירותים שיכולים להתאים ליכולות הכלכליות שלכם.

    חוקר פרטי

    אנחנו חיים בעידן מרתק ומורכב: מצד אחד מידע במגוון רחב של תחומים נגיש לכולנו ומאפשר לנו לקבל החלטות מושכלות ולהתנהל נכון בעולם. מצד שני יש גם אינפורמציה חיונית שאליה ניתן להגיע רק בעזרת חוקר פרטי, ולמעשה לא כל חוקר אלא רק איש מקצוע מנוסה במיוחד – שאמון גם על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובמקביל מפעיל גם אינטואיציה מדויקת בכל מצב ולנוכח כל התפתחות, כולל תרחישים שאי אפשר לצפות מראש. במשרד החקירות אגוז פלוס מועסק צוות חוקרים פרטיים מיומנים מאוד, שמספק שירות מועיל גם ללקוחות פרטיים וגם לחברות.

    השירותים החשובים שמספק חוקר פרטי

    * חקירות כלכליות – עולם העסקים מציע שלל הזדמנויות, אבל גם לא מעט מוקשים. חקירות כלכליות כוללות איתור חייבים ונכסים של חייבים שמנסים להתחמק מפירעון החוב, בדיקות מעמיקות לגבי שותפים פוטנציאליים כדי לוודא שאין להם שלדים בארון, איסוף מידע רלוונטי לגבי חברה ששוקלים לרכוש אותה, מעקבים באמצעים אלקטרוניים ואחרים אחרי עובדים שיש חשד לגבי מידת הנאמנות שלהם לעסק ועוד.

    * חשד לבגידות – אמון הוא מרכיב קריטי בכל מערכת יחסים ובפרט בזוגיות. כשאחד הצדדים חושד או חושדת כי הצד השני מקיים עוד מערכת יחסים כזו או אחרת, חשוב לבחון האם אכן זה המצב, ולקבל החלטות על בסיס מידע ודאי.

    * איתור רכוש לקראת גירושין – חוקרים פרטיים בודקים גם מקרים שבהם בן/בת הזוג מנסים להעלים רכוש לקראת גירושין על-מנת שלא יצטרכו לחלוק אותו.

    * לשון הרע באינטרנט – אחת התופעות היותר מכוערות של העידן הדיגיטלי היא ריבוי מקרי לשון הרע, בין השאר בגלל שלא מעט אנשים מאמינים שהאנונימיות באינטרנט מאפשרת להם להפיץ דיבה. במקרים אלה החוקר הפרטי יאתר את האדם המשמיץ באמצעות כלים מתחום הסייבר.

    נחישות, ניסיון והקפדה על החוק

    על-מנת לספק את כל השירותים הנ"ל בהצלחה משתמש חוקר פרטי במבחר כלים. ניסיון ואינטואיציה הם כאמור הבסיס, כלים טכנולוגיים מתקדמים הם עוד שכבה חיונית וגם נחישות ותושייה נדרשות במקרים רבים. מרכיב נוסף הוא שמירה קפדנית על כל החוקים, כך שהמידע שנאסף במהלך כל חקירה יתקבל גם בערכאות משפטיות אם יהיה בכך צורך. עם החוקרים במשרד החקירות אגוז פלוס, שהוקם ע"י חיים לנקרי, תוכלו לסמן V על כל המרכיבים הנ"ל וגם על חשיבה יצירתית, דיסקרטיות מוחלטת, השכלה אקדמאית ומחויבות מלאה לכל לקוח ולקוחה.

    קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
    דילוג לתוכן