משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  מודיעין עסקי  מידע מודיעיני עיסקי

  אנו, באגוז פלוס, מומחים באיסוף מודיעין עסקי ועיבודו, על מנת לבצע הערכת מצב כוללת ושקילת צעדים רלוונטיים לשם השגת היעדים להצלחה מיטבית.

  המידע המודיעיני מתחלק לשני חלקים: מחד, מעניק פרופיל עסקי, אסטרטגיה ותוכניות עתידיות של מתחרים, מידע על לקוחות, ספקי שירות, אופי פעילות חברה, פיתוחים מתוכננים ומבנה ארגוני. מידע מוקדם זה מבדיל בין רווח להפסד. מאידך, מניעת דליפת מידע לידי מתחרים, איתור מדליפים, מיגון המשרד מפני האזנות ציתותים ותוכנות ריגול.

  מודיעין עסקי חשוב ביותר בעידן הטכנולוגיה של היום, חברות בצמיחה, חברות גדולות ואף גופים ציבוריים שוכרים שירותי חקירות מורכבות לגילוי מידע מודיעיני ומניעת פגיעה של עובדים במערכת, בידיעה כי לגופי האכיפה אין די אמצעים לטפל במקרים אלו. בנוסף לכך, במקרים רבים, משתמשים גופים ציבוריים בשירותי חקירות פרטיות לשם איתור משתמטי קנסות וחייבים.

  אנו מקפידים לבצע את העבודה באופן המקצועי ביותר, תוך כדי שמירה קפדנית על פעילות חוקית בלבד. אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ביותר על מנת לאתר מידע רלוונטי ומקסימלי אודות החברה.

  שימוש בשירות זה עתיד למנוע מכם בזבוז כסף רב בהשקעות ובצעדים כושלים.

  מידע מודיעיני

  כי ידע זה כוח

  איסוף מודיעין עסקי בצורה מקצועית - אגוז פלוס

   

  מידע נוסף בנושא

  חוקר מודיעין עסקי

  מודיעין עיסקי נדרש מאוד בנסיבות רבות. נזקקות לו חברות, גופים פיננסיים, תאגידי ענק ועוד. היכולת לקבל מידע מעודכן שהינו נסתר מוסיפה כוח בעת משאים ומתנים, בהסכמים, בעימותים שונים ועוד. את המידע משיגים בשיטות שונות, ובין היתר, באמצעות האינטרנט. ניתן להיעזר בחברת "אגוז פלוס" בעלת הניסיון בתחום.

  אגוז פלוס – איסוף מודיעין עסקי לעסקים בצורה מקצועית

  חברת "אגוז פלוס" הינה חברה בעלת מוניטין בתחום אשר ברשותה תשתית אנושית מקצועית המסוגלת להביא תוצאות נהדרות לכל לקוחותיה. כל תיק ייבחן באופן פרטני והמומחים ילמדו את צרכי הלקוחות. מודיעין עסקי יסייע לעשות עסקים טובים יותר, ולחילופין, להימנע מכניסה למיזמים מסוכנים ולא ברורים דיים. משום כך יתרונותיו הרבים.

  מודיעין עיסקי – מבחר דוגמאות

  מודיעין עיסקי נדרש לפני ביצוע עסקאות שונות. בין היתר: מיזוג בין חברות, הכנסת שותף לחברה, יצירת שותפות או הקמת חברה חדשה ועוד. בעת המשא ומתן  מבליט כל צד את היתרונות שהוא מביא עימו ומצניע חסרונות שונים שחלקם מהותיים. דוגמא אחרת היא צורך במידע של חברת שיווק לגבי קמפיין מחירים חדש של מתחרה שלה. ניתן להביא דוגמאות נוספות. מידע חסוי חשוב יכול לספק תמונת מצב מעודכנת ולסייע בקבלת החלטות אופרטיביות. המידע מושג באמצעים שונים שאחד מהם הוא חקירת סייבר באמצעות חיפוש במאגרי מידע באינטרנט ובאתרים אחרים חשובים. חלק מהאתרים הינם ציבוריים ואחרים פרטיים ומוסדיים ויש צורך להכיר את התחום כדי להגיע אל המידע הנדרש.

  במסגרת החקירה, ניתן למצוא רקע כלכלי על אנשי עסקים, ובין היתר, כתובות ומספרי טלפון, רכוש קיים, מצב כלכלי ופיננסי, פשיטות רגל בעבר או חשבונות מוגבלים ועוד. בכניסה לשותפות רצוי שכל צד יכיר גם את הרקע האישי והמשפחתי של המועמד, שכן, שותפות נחשבת לשיטה עסקית בה מערכת היחסים האישית צמודה והדוקה. מידע אחר הוא על חברות ותאגידים, ובין היתר, בעלויות, ביצועים כלכליים, לקוחות וספקים, מעורבות בתביעות וכיוצא בזה. לאחר הבדיקות ייכתב דו"ח מפורט ומסכם אשר יסתמך על מקורות מהימנים. כל המידע מושג בדרכים חוקיות כך, הוא יוכר על ידי בתי משפט – אם, כמובן, עולה הצורך בכך.

  שירותי מודיעין עסקי

  שירותי מודיעין עסקי מיועדים ללקוחות עסקיים מגוונים. הם מספקים מידע חשוב שלא תמיד נמצא ברשותם או אחר שנועד להצליב מידע קיים ממקומות אחרים. את המידע מלקטים בדרכים שונות כולל באינטרנט. הוא מסייע למקבל אותו בנסיבות שונות. חברת "אגוז פלוס" מתמחה במתן שירותים מורכבים ויכולה לסייע רבות בנושא.

  חוקר פרטי מודיעין עסקי – אגוז פלוס

  חברת "אגוז פלוס" מספקת שירותי מודיעין עסקי מקצועיים לחברות ותאגידי ענק. היא בעלת קשרים בינלאומיים המסייעים לה בעידן הכלכלה הגלובאלית. ברשותה תשתית מקצועית ענפה לפעילותה כולל חוקרים בעלי ידע וניסיון מצטבר. היא מתמחה גם בחקירות סייבר וכל שירות יינתן על הצד הטוב ביותר ועם יחס אישי לכל לקוח, ותיק כחדש.

  שירותי מודיעין עסקי – למה הנושא כל כך חשוב?

  שירותי מודיעין עסקי חשובים מאוד עבור גופים הרוצים להיכנס למיזמים עתירי השקעות אשר אף נחשבים לאסטרטגיים מבחינתם. בין היתר ניתן למנות: רכישת חברה מתחרה או משיקה לפעילותם, כניסה לשותפות, בחירת ספק משמעותי וכדומה. כל הפעילויות הללו נעשות לאחר משא ומתן במסגרתו כל צד מציג עצמו, את תנאיו וכדומה. יחד עם זאת, לא תמיד כל המידע מונח על השולחן מסיבות שונות שחלקן עסקיות ומובנות. לצד הנכנס לשותפות יש צורך לקבל גם מידע סמוי שאין רוצים לגלותו. לכן נבדקת פעילות הצד השני, שיטות הניהול שלו, המבנה העסקי הפנימי אצלו, מעורבות בתביעות משמעותיות, לקוחות, ספקים, הרקע האישי של המשתתפים ועוד. המידע הזה חשוב בטרם כניסה למשא ומתן אבל גם בעיצומו. נסיבות אחרות הן כאשר חברת שיווק רוצה לצאת בקמפיין מכירות ורוצה לדעת מה מתכננת מתחרה שלה. מקרה נוסף הוא בעת סכסוכים עסקיים המגיעים לבתי משפט ועוד.

  מידע הוא כוח

  מידע הינו כוח ומספק למקבל אותו יתרון רב בעת משא ומתן וכדומה. אנשי עסקים ממולחים יכולים לנצלו להישגים, לחילופין, להימנעות ממיזמים מסוכנים, לעקיפת מהמורות וכדומה. הדו"ח המתקבל מכיל, לרוב, נקודות חשובות שהיה צורך להאירם ולהכירם. המידע מושג בדרכים חוקיות, ולרוב, דרך מאגרי מידע ואתרים קיימים בתחום. כך, ניתן להיעזר בו בלב שקט בבתי משפט, בבוררויות ובנסיבות אחרות.

  חברות מודיעין עסקי

  חברות מודיעין עסקי מחפשות ומוצאות מידע חשוב בתחום העסקי או אחר הקשור בביצוע עסקים עבור לקוחותיהן. חלק מהמידע הוא מידע רקע על אנשים וחברות, אחר הוא תכניות אופרטיביות של גופים עסקיים ועוד. נזקקים לו חברות, אנשי עסקים, תאגידים וגופים אחרים. הם משתמשים בו להתנהלות עתידית, לקבלת החלטות אופרטיביות וכדומה. חברת "אגוז פלוס" יכולה לסייע ללקוחות רבים בהשגת המידע.

  אגוז פלוס – המובילה מבין חברות מודיעין עסקי בישראל

  מומלץ לקבל שירות מקצועי מחברת "אגוז פלוס" בעלת המוניטין. החברה בעלת קשרים רבים בישראל ובחו"ל ואלו נדרשים מאוד בחקירות מורכבות. היא בעלת תשתית הכוללת ציוד מתוחכם וצוות מומחים וחוקרים בעלי ידע וניסיון מצטבר. השירות יינתן במקצועיות רבה ועם יחס אישי לכל לקוח.

  חברות מודיעין עסקי – שיטות פעולה

  חברות מודיעין עסקי מתמחות בחקירות סייבר. המשמעות היא שמומחיהן יודעים להיכנס למאגרי מידע או לאתרים מסוימים בהם יש שפע של מידע שאיננו נחלת הציבור. שם הם יכולים למצוא ולהגיע אל המידע הספציפי הנדרש. מדובר על שמות אנשים, כתובות, רכוש קיים, חשבונות בנקים, רקע אישי וכלכלי, משפטים בהם היו מעורבים – אם היו כאלו ועוד. מידע אחר הוא על חברות ותאגידים ובין היתר, מצב כלכלי, מעורבות בתביעות ענק, בעלויות, שותפויות עסקיות, לקוחות, ספקים וכן הלאה. מידע הוא כוח ומקבלו יכול להתמודד טוב יותר בעת משא ומתן עסקי, בבתי משפט, בבוררויות ובנסיבות אחרות. המידע עוזר בנסיבות שונות: כאשר רוצים להיכנס לשותפות חדשה. במקרים כאלו נחוץ גם מידע על מצבו המשפחתי של השותף, מאחר ומערכת היחסים הנוצרת היא הדוקה. נסיבות אחרות הן רכישות עסקים, מיזוגים, מידע על תהליכים ומיזמים אצל שותפים ועוד.

  תהליך העבודה הינו מובנה ומתחיל כאשר מגיעה הזמנה ובעקבותיה פגישה לגבי מהות החקירה הנדרשת. לאחר שמגיעים להבנות תתבצענה הבדיקות ובסיומן יכתוב החוקר האחראי דו"ח מסודר. כל המידע ייאסף בדרכים חוקיות על מנת שיוכר בבתי משפט. מעבר לכך שאיסוף מידע בדרכים לא חוקיות עלולות לסבך את החוקר בעבירות פליליות. מקבל המידע עושה בו שימוש לצרכיו ומנצלו לשיפור עמדות במשא ומתן, לעצירת התקשרויות, לניהול דיונים בבוררויות ועוד.

  חברות מודיעין עסקי מובילות

  חברות מודיעין עסקי מובילות נוטלות על עצמן חקירות מורכבות ועומדות בהן בהצלחה. מידע חסוי הינו חשוב ומספק עוצמה נוספת למקבלו. כך, מול יריב עסקי, מול גוף עסקי שרוצה להיכנס לשותפות ועוד. המידע מושג באמצעים שונים כולל באמצעות האינטרנט. ניתן לקבל שירות מחברת "אגוז פלוס" המקצועית.

  מחפשים חברת מודיעין עסקי עם שירות מקצועי ואמין? פנו לאגוז פלוס

  חברות מודיעין עסקיות מובילות הינן בעלות קשרים עסקיים עם חברות ידועות בחו"ל, ולכן, יש להן אפשרויות רבות יותר וגמישות מרבית באיתור מידע לקוחות. חברת "אגוז פלוס" הינה חברה כזאת וברשותה תשתית מקצועית ואיכותית לפעילותה. מנהליה ינהלו כל חקירה בתשומת לב רבה, יגיעו להישגים, ויספקו לכל לקוח יחס אישי.

  חברות מודיעין עסקי מובילות – איך מתנהל התהליך?

  תהליך העבודה מתחיל בעת הזמנת שירות מטעם הלקוח. הוא יכול להיות איש עסקים הרוצה מידע על שותף לעתיד, חברה הרוצה לרכוש חברה עסקית אחרת באותו תחום או בתחום המשיק לפעילותה. בנוסף, חברת שיווק הרוצה מידע על תכניות שיווק ומחירים של מתחרה לקראת החגים הקרבים. חברה הרוצה להתמזג עם אחרת וכן הלאה. המידע המבוקש יכול להיות חומר רקע על אנשים כמו: מצב פיננסי וכלכלי, עבר עסקי, פשיטות רגל או מוגבלויות אחרות מהעבר וההווה – אם יש כאלו ועוד. מידע אחר הוא על חברות ובין היתר, סוגי קשרים עסקיים, מעורבות בתביעות מורכבות קיימות, מבנה ניהולי, ביצועים כלכליים ועסקיים ועוד. צריך לציין, כי המידע הנ"ל לא תמיד נמסר במלואו בעת משא ומתן מסיבות שונות. לרוב, יודגשו כל היתרונות ולא תמיד החסרונות. תמיד כדאי להצליב מידע ממקורות שונים כדי לאמת אותו כהלכה, וכן הלאה.

  סוף התהליך הוא הגשת דו"ח מסודר, ולרוב, הוא יימסר בפגישה שבה יוסברו נושאים נוספים הקשורים בממצאים שבו. חשוב לציין, כי כל המידע נאסף בדרכים חוקיות על מנת שישמש את הלקוח גם בעת תביעות ובירורים בבתי משפט. מרביתו מגיע ממאגרי מידע ומאתרים בהם מרוכז מידע רב באינטרנט. השימוש בו יסייע רבות ללקוחות לשיפור עמדות במשא ומתן, להימנעות מכניסה למיזמים מסוכנים, להעלאת דרישות סף נוספות ועוד.

  שאלות נפוצות

  מהו מודיעין עסקי?

  מידע מודיעיני עסקי מתחלק לשניים – איסוף מידע עסקי על חברות מתחרות ומניעת דליפות מידע של העסק שלכם.

  למה חשוב לבצע בדיקת מודיעין עסקי?

  לפני כניסה למיזמים שדורשים השקעות גדולות חשוב לבצע חקר על השוק, המתחרים וכדומה על מנת שההשקעה תהיה נבונה ומשתלמת

  למה לבחור בני עבור איסוף מודיעין לעסקים?

  רוב תהליך איסוף המידע נעשה בצורה וירטואלית, חברת אגוז פלוס היא המובילה בארץ בחקירות סייבר ומעסיקה את החוקרים הטובים ביותר שיודעים להשיג את המידע המדויק והאמין ביותר עבורכם.

  כיצד מתבצע מודיעין עסקי

  מודיעין עסקי יכול להתבצע במספר אפשרויות: מעקבים אחר האובייקט, איסוף מידע סמוי מעובדים בסביבתו, איסוף מידע מלקוחות עימם עובד, הפעלת אמצעים טכנולוגים ועוד הכל בהתאם..

   

  באיזו רמת פירוט אני מקבל המידע?

  הכל בהתאם לדרישת הלקוח, ישנו מידע מורחב מאוד ומידע מצומצם גם בהתאם לעלות.

   

  באלו מקרים עליי להזמין חקירת מודיעין עסקי?

  כאשר קיים חשד שמתחרה מקבל מידע פנימי אודותיך, כאשר קיים חשד שאחד העובדים מוציא חומר חסוי מחוץ למקום העבודה, כאשר אתה מבקש להתפתח יותר ומבקש לדעת יותר על דרכיהם של המתחרים, כאשר הינך מעוניין ליצור קשרים עסקיים ומבקש לדעת מידע אודות השותף העתידי..

   

  איזה מידע אני מקבל במודיעין העסקי?

  כעקרון ניתן לספק כל מידע שנדרש הכל בהתאם לתקציב

  קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט