משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  חיפוש חשבון בנק

  חיפוש חשבון בנק על ידי משרד חקירות

  משרדנו אמון על ביצוע חקירות כלכליות בישראל ובחו"ל בקשת רחבה של תחומים, ביניהן חקירות הרמת מסך, איתור נדל"ן, איתור רכוש, חקירות לבנקים, חקירות לתאגידים וחברות ועוד. לשם כך, אנו מפעילים חוקרים מיומנים שעשו את שירותם הצבאי ביחידות מודיעיניות, ובעלי השכלה אקדמית, עם ניסיון רב בחקירות אלו לרבות במורכבויות גדולות ובביצוע מעקבים.

  האתגר שבאיתור חשבונות בבנקים

  חיפוש חשבונות בנק הוא שירות הנדרש על ידי גורמים רבים ושונים, כפי שנתאר בהמשך. מדובר בתחום מאתגר עבור אדם מן השורה, ולו בשל החיסיון הקיים בבסיס התנהלותם של גורמים כלכליים כמו הבנקים. יתר על כן, המערכות הדיגיטליות המתקדמות של הבנקים בימינו, מאפשרים לאנשים המעוניינים בכך לייצר מיסוך וטשטוש של חשבונותיהם, כך שהכספים עוברים וקופצים מחשבון לחשבון, חשבונות נפתחים בשמות בדויים, חברות קש מוקמות, כספים עוברים למדינות שונות בחו"ל עם חוקי הגנת פרטיות מורכבים יותר, וכן הלאה.

  למעשה, עבור אדם או תאגיד מהשורה, יהיה זה קשה ביותר לאתר חשבון בנק של אדם המעוניין להסתיר את כספיו. ואפילו אם המקרה עובר לטיפולה של הלשכה להוצאה לפועל, המבצעת חקירה כלכלית, ישנם מקרים רבים בהם החשבונות אינם מאותרים. לעומת זאת, חוקר פרטי מיומן מחזיק בכלים הרבה יותר משמעותיים וחזקים, המגדילים פי כמה את הסיכוי לאיתור החשבון. כך לדוגמא, החוקר יודע להשתמש במאגרי מידע אלקטרוניים מתקדמים, יודע לבצע מעקבים סמויים, נעזר בטכנולוגיות שונות על מנת להאזין ולהתחקות אחר פעולותיו של אדם, יודע לדובב אנשים שיש להם מידע רלוונטי, יודע לחבר בין הנקודות, ויותר מכל – הוא ידוע כיצד עובדים אנשים המנסים להסוות חשבונות בבנקים, מהם הצעדים הפתוחים בפניהם, ומה עליהם לעשות על מנת לממשם.

  מי צריך חיפוש חשבונות בנק?

  חיפוש חשבונות בנק עשוי להידרש במצבים רבים ושונים. כך למשל, השירות נדרש לא פעם על ידי עורכי דין המייצגים נשים המצויות בהליכי גירושין, הכוללים את ההחלטות וההסכמות לגבי חלוקת הרכוש. ישנם מצבים לא מעטים בהם הבעל עושה פעולות על מנת להסתיר את נכסיו הכספיים, וככל שהסכום גדול יותר כך יהיו הפעולות יותר מורכבות וקשות לפיצוח. חיפוש חשבונות בנק ומציאתם במקרים אלו, מאפשרים לטעון לסכום גבוה בהרבה המגיע לאישה בחלוקת הרכוש, ואף להעמיד את הבעל באור פחות חיובי בעיניי הערכאה הדנה בנושא.

  חיפוש חשבון בנק גם נדרש לעיתים קרובות על ידי גורמים עסקיים, אשר לקוחותיהם חייבים להם כספים שהולוו (כגון בנקים וחברות אשראי), או לקוחות הטוענים לכספים המגיעים להם עקב הרעה במצב הכלכלי. חקירות כאלו מאפשרות להגיע אל הכספים המוסתרים, ומכאן לתביעה משפטית המראה כי החייב אכן בעל כספים ואמצעים המאפשרים לו להחזיר את חובו.

  לשירותי חיפוש חשבונות בנק

  לקבלת פרטים נוספים אודות חיפוש חשבון בנק, להזמנת השירות ולקביעת פגישה ראשונה, הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 0505577111.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support