משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  חקירות כלכליות  חייבים לך כסף ומתחמקים מתשלום? שילמו לך בצ'ק ללא כיסוי? חושדת שהבעל “מעלים” נכסים?

  כיום, אנשים רבים נכנסים לקשיים כלכליים לאחר שלא הצליחו לעמוד בהתחייבויותיהם, נעלמים ומעלימים את רכושם.

  למשרדנו יכולת לגלות מידע רב על כל אדם, והכול בשאיפה לאפשר ללקוח לגבות את הכסף המגיע לו.

  מטרת חקירה כלכלית היא לבנות על חייב תמונת מצב פיננסית אמיתית כולל ולאתר נכסים וכספים חבויים, הברחת רכוש במידה ויש. בצורה זו ניתן לדעת מה באמת יש לחייב, ובהתאם לכך, היכן ניתן להטיל עיקול.

  במקרים רבים, חקירה כלכלית מבוצעת על חברות, מוסדות פיננסיים, חברות ביטוח ומוסדות ממשלתיים.

  כמו כן, טרם כניסה לשותפות או רכישת חברה חדשה, מומלץ לבצע חקירה מסוג זה על מנת לקבל מידע מדויק ואמיתי על מצבה הפיננסי של החברה, לרבות: תזרים הכספים, מידע משפטי, שינויים שמתקיימים בחברה ומידע מפורט אודות בעליה.

  כל דבר שיסייע לכם לעשות החלטה נכונה ולחסוך הפסדים כספיים.

  כמו כן, לבדוק האם אותרה חברה אינה "כיסוי" לחברה אחרת שלא הצליחה וכאן משרדינו מבצע את ההוכחה כי אכן בוצעה ו/או לא בוצעה "הרמת מסך" בין שתי החברות והאם כדאי לכם להיכנס בשותפות או בעסקים כלשהם אם אותה חברה.

  באגוז פלוס, מבצעים חקירות כלכליות מהסוגים המורכבים והקשים ביותר.

  אנו עובדים מול בנקים וגופים פיננסים, הנעזרים באופן שוטף בשירותינו לצורך איתור חייבים, וקבלת מידע מקיף על הרכוש שבידם.

  בכדי לספק את הממצאים הדרושים, לא די בבדיקה האם קיים נכס הרשום על שם הנבדק יש צורך בבדיקות מעמיקות הכוללות מודיעין נרחב ואמין.

  עם השנים, שיטות ההברחה הפכו מתוחכמות יותר, ואנו החכמנו ביחד איתן. לדוגמה, במסגרת חקירה כלכלית אנו דואגים לבדוק האם הנבדק העביר נכסים על שם אדם אחר על מנת להתחמק מתשלום. לנו היכולת להביא הוכחות במקרים אלו על מנת לסייע לכם להציל את רכושכם.

  חקירה כלכלית כוללת בתוכה:

  • איתור מען בו גר בפועל וטלפונים בשימוש של החייב.
  • מקורות הכנסה, לרבות איתור מקום העבודה, קשרים לחברות ולעסקים ומקורות פרנסה נוספים.
  • איתור לקוחות צד ג': חייבים לו כסף, ניתן להטיל על הכספים עיקול צד ג'.
  • בדיקה באם קיימים כספים בחברות האשראי (במקרה של עצמאי).
  • נדל”ן: איתור קרקעות ובתים, גם אלו שהוסתרו תחת שם אחר.
  • בדיקה ברשם הירושות באם קיבל ירושה כלשהי.
  • כלי רכב: בבעלות החייב או בשימושו.
  • איתור חשבונות בנק.
  • כספי ביטוח: חסכונות, קופות גמל וזכויות כספיות.
  • בתי משפט: תביעות המוגשות על ידי החייב ויכולות לזכותו בכספים בעתיד.
  • פשיטות רגל כיום ו/או בעבר.
  • הגבלה על פי ת.ז ו/או לפי חשבון בנק.
  • רקע כללי אודות הנדון.

  חקירות כלכליות הנעשות ע

   

  מידע נוסף בנושא

  ממה מורכבת חקירה כלכלית?

  חוקר פרטי כלכלי של משרדנו עשוי לבצע שורה ארוכה של פעולות, התלויות בסוג התיק, מורכבותו והיקפו, בצרכי ובדרישות הלקוח. כך למשל, החקירה עשויה להקיף את מקורות ההכנסה והממון השונים של הלקוח, ביניהן איתור נכסי נדל"ן בתים, דירות וקרקעות, אנשים שחייבים לו כסף, מקום העבודה שלו ,משכורתו, קשרים עסקיים, כלי רכב המצויים בשימוש ובבעלות שלו, חשבונות הבנק הרשומים על שמו, זכויות כספיות, קופות גמל, קצבאות, חסכונות והשקעות, ועוד.

  חשוב להבין כי במקרים רבים ינסה לבצע אותו אדם פעולות שונות שמטרתן להסוות את הכנסתו וממונו. כך למשל, הוא עשוי לנסות לרשום נכסי נדל"ן וכל רכב על שמות של אחרים, לפתוח חשבונות בנק בחו"ל בשמות כאלו ואחרים, להסתיר מזומנים וכדומה. גם למקרים אלו יידע חוקר פרטי לחקירות כלכליות לתת מענה, ולהתחקות אחר נכסים וכספים שנעשו ניסיונות להסתירם.

  מעבר לכך, חוקר פרטי כלכלי עשוי לבצע עוד משימות, ובהן בדיקה של תביעות שהוגשו על ידי אותו ואשר בעתיד עשויות לזכותו בכספים, איתור מקום המגורים שלו, איתור טלפונים שהוא משתמש בהם, האם הוא פושט רגל כיום ו/או בעבר, האם יש מגבלות על חשבונות בנק שלו, עיקולים ועוד.

  מי זקוק לחקירה כלכלית?

  כאמור, חקירה כלכלית עשויה להידרש על ידי גורמים רבים. כך לדוגמא, לא פעם פונים למשרדנו עורכי דין המייצגים את אחד מבני הזוג המצוי בהליך גירושין. כידוע, בישראל מורה החוק על חלוקה שוויונית של הנכסים המשותפים בעת גירושין, ולמרבה הצער לא מעט בעלים מנסים להסוות רכוש וכספים בדרכים שונות כדי להקטין את חלקה של הגרושה ולהגדיל את חלקם.

  דוגמא נוספת היא של אנשים פרטיים ועסקים אשר גורם מסוים חייב להם כסף. לעיתים, אדם זה נעלם מתחת לרדאר ולעיתים הוא טוען שאין בידו את הכספים להחזרת החוב באמתלות כאלו ואחרות. שירותי חוקר פרטי לחקירות כלכליות עשויים לגלות את מצבו הפיננסי האמיתי, ולאתר כספים ונכסים שניתן יהיה לתבוע במסגרת תביעה משפטית, ולעקל במסגרת ההוצאה לפועל.

  עוד דוגמא נפוצה היא של בעלי עסקים וחברות המתכוונים להיכנס לשותפות כזו או אחרת, בין אם מדובר במשקיע או שותף, בקניה של עסק וכדומה. במקרים אלו חוקר פרטי כלכלי עשוי להביא מידע רב ערך, למשל על המצב הפיננסי האמיתי שנסתר מאחורי הדוחות, תסבוכות משפטיות של השותף המיועד, הרמת מסך שבוצעה על חברה שבבעלותו, שינויים שמתחוללים בעסקיו, ועוד. כך ניתן לקבל החלטות מושכלות ולהימנע מביצוע טעויות שיעלו במפח נפש, בסיבוכים משפטיים ובהפסדים כספיים ניכרים.

  לחברת אגוז פלוס ניסיון רב בחקירות כלכליות. המעוניינים במידע נוסף אודות שירותינו ובקבלת ייעוץ בנושא, מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 053-3570000.

  חקירה כלכלית מקיפה

  חקירות כלכליות נועדו לאתר מידע חסוי ונסתר שאנשים וגופים אחרים מסתירים. יש צורך בידע מקצועי כדי להגיע אליהם. מדובר על כתובות, רכוש קיים, חשבונות בנקים, פוליסות ביטוח, מצב פיננסי ועוד. פרטים אלו נחוצים לבנקים ולמוסדות פיננסיים אשר יש להם בעלי חוב שהפסיקו לשלם, לאנשים שחייבים להם כסף עבור הלוואות פרטיות ועוד. ניתן להיעזר בחברת "אגוז פלוס" לאיתור מידע כזה.

  זקוקים לחקירה כלכלית מקיפה שבסופה תקבלו דו"ח? הגעתם למקום הנכון!

  בסוף החקירה יוגש על ידי חברת "אגוז פלוס" דו"ח מסודר היכול לשמש מסמך תקף למשא ומתן, לדיונים בבתי משפט ובבוררויות ועוד. כל לקוח יעשה בו שימוש אחר לצרכיו.

  חקירות כלכליות – החשיבות במידע

  איתור מידע זה חשוב בנסיבות שונות. בכל חברה מודרנית מתרחשת פעילות רבה ומגוונת שבחלקה מאופיינת במערכות יחסים בין אנשים, עסקים מוסדות ועוד. מערכות היחסים הינן אישיות ואינטימיות, מסחריות, כלכליות, וכדומה. לרוב, אלו מתנהלות בשקיפות כאשר כל צד בוטח בשני, אלא שיש מקרים בהם נוצר חוסר אימון או חשד לחוסר אמון בין שני שותפים לדרך. לדוגמא: צד אחד חושד שהצד בשני מסתיר ממנו דברים, בעל חוב מפסיק לשלם וטוען שאין לו כסף, חברה רוצה לרכוש חברה אחרת וחושדת שלא הוצגו בפניה כל המסמכים הרלוונטיים. כל אלו ואחרים נוספים זקוקים למידע חסוי שניתן להשיגו באמצעות משרד חקירות שמבצע, בין היתר, גם חקירות כלכליות.

  מה מחפשים ובאילו נסיבות?

  • יש מקרים בהם החייב הסתיר רכוש ורשם אותו על שם מקורבים.
  • בן זוג שרוצה לפתוח בהליכי גירושין מעוניין לדעת על רכוש מוסתר אפשרי.
  • יורשים פוטנציאליים מבקשים לאתר צוואות וירושות.
  • חברות מעוניינות לדעת אם קיים ריגול תעשייתי של מי מעובדיהם או לבצע חקירה על מקרי חבלה במקומות העבודה שלהם.
  • לפני קיום עסקאות חשובות יש רצון לדעת פרטים על השותפים לעסקה ועל מצבם הפיננסי האמיתי.
  • ועוד.

  חוקרים פרטיים משתמשים בשורה של אמצעים לצורך גילוי ואספקת המידע.  בראש וראשונה חקירות סייבר במאגרי מידע שונים באינטרנט. בנוסף, יש ברשותם מכשירי ציתות והקלטה, משקפות, מצלמות איכותיות ועוד פריטים אחרים. הם ישתמשו בכל חקירה ומעקב במבחר פריטים אלו או בכולם.

  חוקר כלכלי

  חוקר כלכלי מאתר מידע חסוי ומוסתר עבור לקוחות המבקשים זאת. נזקקים לו אנשים פרטיים, מוסדות פיננסיים, גופים עסקיים, ציבוריים וממשלתיים ועוד. האיתור נעשה באמצעים שונים ובעקבותיו נכתב ונמסר דו"ח דיסקרטי מפורט למזמין. תמונת המצב המשתקפת ממנו יכולה לסייע ללקוחות לקבל החלטות אופרטיביות להמשך. ניתן להיעזר בחברת "אגוז פלוס" להשגת המידע הנ"ל.

  אגוז פלוס  – חוקר פרטי כלכלי שמשתמש באמצעי המעקב המתקדמים ביותר

  חוקר כלכלי בעל מוניטין מחברת "אגוז פלוס" מכיר את הנושא לעומק ויודע איך לאתר את המידע הרצוי. ברשותו תשתית מתאימה לפעילות ובעת המעקב הוא משתמש במשקפות, מצלמות, מכשירי הקלטה ובאמצעים מתוחכמים אחרים. התמורה עבור שירותיו נקבעת על פי אופי החקירה, כמות שעות העבודה המושקעת ובהתאם לנסיבות.

  חוקר כלכלי – שיטות איסוף מידע

  חוקר כלכלי יתחיל את התהליך בקבלת מידע מהלקוח על נסיבות בקשת הדו"ח ועל המידע שהוא אמור להביא. תחילת האיסוף נעשה, לרוב, באינטרנט על ידי כניסה למאגרי מידע ולאתרים אחרים בהם ניתן למצוא נתונים רבים. לאחר שיתקבלו אלו ויהיה חשד לנוספים, ניתן לבצע תצפיות ומעקבים אחר האובייקט כדי לגלות רכוש פיזי, נדל"ן ועוד. המטרה היא לקבל תמונת מצב על מצבו הכללי והפיננסי, על חובות קיימים, פשיטות רגל מהעבר ועוד. החוקר מחפש פרטים על רכוש קיים, חשבונות בנקים נסתרים, פוליסות ביטוח שיש בהן מרכיב חיסכון, חובות של אחרים, כספים המיועדים מצד ג'  וכל מידע נוסף היכול לשפוך אור על מצב הנבדק.

  המידע נדרש בנסיבות שונות. למשל: בנק שהחייב הפסיק לשלם לו והוא רוצה לשים יד על נכס במטרה לעקלו, חברת שיווק הרוצה לדעת איזה תכנית שיווק מתוכננת על ידי מתחרתה, איש עסקים רוצה מידע על שותף פוטנציאלי הרוצה להשקיע בעסק שלו, בן זוג לפני הליך גירושים החושד ששותפו לחיים מסתיר ממנו כספים ורכוש, וכן הלאה. הדו"ח המופרט שנכתב חייב להיות מנוסח בזהירות ותוך כדי הסתמכות על מקורות אמינים. השגת הנתונים והמידע חייבת להיעשות בשיטות חוקיות כדי שיוכרו על ידי בתי המשפט. הלקוח יכול השתמש בו למשא ומתן, לדיונים בבוררויות ובבתי משפט ועוד. הרווח מהכנתו יכול להיות גבוה מאוד כי מידע מוסיף כוח.

  שאלות נפוצות

  למה לבחור בנו?

  צוות החוקרים בחברה הוא מהמובילים בארץ! אנחנו מצליחים לפצח גם את החקירות הקשות ביותר, ומתחייבים לעשות זאת בדיוק, שקיפות ואמינות

  אני מעוניין בחקירה כלכלית מחוץ לגבולות ישראל, האם זה אפשרי?

  הצוות המיומן שלנו בעל ניסיון רב בחקירות כלכליות גם מעבר לים, אנחנו מחזיקים בידע, בקשרים ובכלים הנכונים על מנת להביא לכם את התוצאות המדויקות ביותר.

  אלו נתונים מקבלים בחקירה כלכלית?

  בחקירה כלכלית נמסרים הנתונים הבאים:

  פרטים אישים, מען מגורים, מקורות הכנסה, קשרים לחברות, איתור נדל"ן, איתור חשבונות בנק, איתור כלי רכב, ביטוחים, בתי השקעות. ולעיתים גם מידע משפטי.

   

   

  האם ניתן להרחיב החקירה למעמיקה ומורחבת יותר?

  כן אפשרי להרחיב החקירה לסריקת תיקים מבית משפט, איתור תיקי הוצאה לפועל ועוד כל קרה לגופו.

   

  כמה זמן נמשכת חקירה כלכלית?

  משך זמן ממוצע של חקירה יכול לנוע בין שבוע לשלושה שבועות לכל היותר…

   

  למה משמשת החקירה הכלכלית:

  החקירה נותנת אבחון כלכלי באשר למצבו של הנבדק ולאחר איתור הנתונים ניתן להטיל עיקול על הכספים והרכוש שאותרו על שמו .

   

  כמה יכולה לעלות לי חקירה כלכלית?

  עלות של חקירה כלכלית יכולה לנוע בין 2000 ₪ פלוס מע"מ ל – 7000 ₪ פלוס מע"מ הכל בהתאם לנבדק (שכיר, עצמאי, בעלים של חברות ועוד ועוד)

  קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט