משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  חקירות כלכליות

  איך חוקר פרטי מסייע לגבות חובות שנראים אבודים?

  המאה ה-21 מסתמנת כעידן מתגמל במיוחד ליזמים ויזמיות. עולם העסקים מציע שלל הזדמנויות, במגוון רחב של תחומים,...
  כנסו לעוד >>

  חקירה כלכלית והרמת מסך

  חייבים לך כסף ומתחמקים מתשלום? שילמו לך בצ'ק ללא כיסוי? חושדת שהבעל “מעלים” נכסים? כיום, אנשים רבים נכנסים...
  כנסו לעוד >>

  חקירה כלכלית גירושין

  חקירה כלכלית גירושין נועדה לאתר רכוש, כספים והון אחר המוסתר על ידי אחד מבני הזוג. המידע החסוי...
  כנסו לעוד >>

  חוקר פרטי גירושין

  תפקידו של חוקר פרטי בגירושין לא פעם, בתחילתם ובמהלכם של הליכי גירושין ישנם חילוקי דעות ואף משבר אמון...
  כנסו לעוד >>

  איתור כספים שלי

  איתור והחזר כספים אבודים כל אדם מפקיד לאורך חייו כספים בחשבונות בנק, פותח תוכניות חיסכון לו ולילדיו, מקבל...
  כנסו לעוד >>

  חיפוש חשבון בנק

  חיפוש חשבון בנק על ידי משרד חקירות משרדנו אמון על ביצוע חקירות כלכליות בישראל ובחו"ל בקשת רחבה של...
  כנסו לעוד >>

  מלחמת הירושה

  לקוחה שהגיעה למשרדנו בקשה: ״תעזור לי לקבל את מה ששלי על פי חוק״. התברר שאחד מאחיה, שהיה מכור לסמים,...
  כנסו לעוד >>


  חייבים לך כסף ומתחמקים מתשלום? שילמו לך בצ'ק ללא כיסוי? חושדת שהבעל “מעלים” נכסים?

  כיום, אנשים רבים נכנסים לקשיים כלכליים לאחר שלא הצליחו לעמוד בהתחייבויותיהם, נעלמים ומעלימים את רכושם.

  למשרדנו יכולת לגלות מידע רב על כל אדם, והכול בשאיפה לאפשר ללקוח לגבות את הכסף המגיע לו.

  מטרת חקירה כלכלית היא לבנות על חייב תמונת מצב פיננסית אמיתית כולל ולאתר נכסים וכספים חבויים, הברחת רכוש במידה ויש. בצורה זו ניתן לדעת מה באמת יש לחייב, ובהתאם לכך, היכן ניתן להטיל עיקול.

  במקרים רבים, חקירה כלכלית מבוצעת על חברות, מוסדות פיננסיים, חברות ביטוח ומוסדות ממשלתיים.

  כמו כן, טרם כניסה לשותפות או רכישת חברה חדשה, מומלץ לבצע חקירה מסוג זה על מנת לקבל מידע מדויק ואמיתי על מצבה הפיננסי של החברה, לרבות: תזרים הכספים, מידע משפטי, שינויים שמתקיימים בחברה ומידע מפורט אודות בעליה.

  כל דבר שיסייע לכם לעשות החלטה נכונה ולחסוך הפסדים כספיים.

  כמו כן, לבדוק האם אותרה חברה אינה "כיסוי" לחברה אחרת שלא הצליחה וכאן משרדינו מבצע את ההוכחה כי אכן בוצעה ו/או לא בוצעה "הרמת מסך" בין שתי החברות והאם כדאי לכם להיכנס בשותפות או בעסקים כלשהם אם אותה חברה.

  באגוז פלוס, מבצעים חקירות כלכליות מהסוגים המורכבים והקשים ביותר.

  אנו עובדים מול בנקים וגופים פיננסים, הנעזרים באופן שוטף בשירותינו לצורך איתור חייבים, וקבלת מידע מקיף על הרכוש שבידם.

  בכדי לספק את הממצאים הדרושים, לא די בבדיקה האם קיים נכס הרשום על שם הנבדק יש צורך בבדיקות מעמיקות הכוללות מודיעין נרחב ואמין.

  עם השנים, שיטות ההברחה הפכו מתוחכמות יותר, ואנו החכמנו ביחד איתן. לדוגמה, במסגרת חקירה כלכלית אנו דואגים לבדוק האם הנבדק העביר נכסים על שם אדם אחר על מנת להתחמק מתשלום. לנו היכולת להביא הוכחות במקרים אלו על מנת לסייע לכם להציל את רכושכם.

  חקירה כלכלית כוללת בתוכה:

  • איתור מען בו גר בפועל וטלפונים בשימוש של החייב.
  • מקורות הכנסה, לרבות איתור מקום העבודה, קשרים לחברות ולעסקים ומקורות פרנסה נוספים.
  • איתור לקוחות צד ג': חייבים לו כסף, ניתן להטיל על הכספים עיקול צד ג'.
  • בדיקה באם קיימים כספים בחברות האשראי (במקרה של עצמאי).
  • נדל”ן: איתור קרקעות ובתים, גם אלו שהוסתרו תחת שם אחר.
  • בדיקה ברשם הירושות באם קיבל ירושה כלשהי.
  • כלי רכב: בבעלות החייב או בשימושו.
  • איתור חשבונות בנק.
  • כספי ביטוח: חסכונות, קופות גמל וזכויות כספיות.
  • בתי משפט: תביעות המוגשות על ידי החייב ויכולות לזכותו בכספים בעתיד.
  • פשיטות רגל כיום ו/או בעבר.
  • הגבלה על פי ת.ז ו/או לפי חשבון בנק.
  • רקע כללי אודות הנדון.

  חקירות כלכליות הנעשות ע

  מידע נוסף בנושא

  ממה מורכבת חקירה כלכלית?

  חוקר פרטי כלכלי של משרדנו עשוי לבצע שורה ארוכה של פעולות, התלויות בסוג התיק, מורכבותו והיקפו, בצרכי ובדרישות הלקוח. כך למשל, החקירה עשויה להקיף את מקורות ההכנסה והממון השונים של הלקוח, ביניהן איתור נכסי נדל"ן בתים, דירות וקרקעות, אנשים שחייבים לו כסף, מקום העבודה שלו ,משכורתו, קשרים עסקיים, כלי רכב המצויים בשימוש ובבעלות שלו, חשבונות הבנק הרשומים על שמו, זכויות כספיות, קופות גמל, קצבאות, חסכונות והשקעות, ועוד.

  חשוב להבין כי במקרים רבים ינסה לבצע אותו אדם פעולות שונות שמטרתן להסוות את הכנסתו וממונו. כך למשל, הוא עשוי לנסות לרשום נכסי נדל"ן וכל רכב על שמות של אחרים, לפתוח חשבונות בנק בחו"ל בשמות כאלו ואחרים, להסתיר מזומנים וכדומה. גם למקרים אלו יידע חוקר פרטי לחקירות כלכליות לתת מענה, ולהתחקות אחר נכסים וכספים שנעשו ניסיונות להסתירם.

  מעבר לכך, חוקר פרטי כלכלי עשוי לבצע עוד משימות, ובהן בדיקה של תביעות שהוגשו על ידי אותו ואשר בעתיד עשויות לזכותו בכספים, איתור מקום המגורים שלו, איתור טלפונים שהוא משתמש בהם, האם הוא פושט רגל כיום ו/או בעבר, האם יש מגבלות על חשבונות בנק שלו, עיקולים ועוד.

  מי זקוק לחקירה כלכלית?

  כאמור, חקירה כלכלית עשויה להידרש על ידי גורמים רבים. כך לדוגמא, לא פעם פונים למשרדנו עורכי דין המייצגים את אחד מבני הזוג המצוי בהליך גירושין. כידוע, בישראל מורה החוק על חלוקה שוויונית של הנכסים המשותפים בעת גירושין, ולמרבה הצער לא מעט בעלים מנסים להסוות רכוש וכספים בדרכים שונות כדי להקטין את חלקה של הגרושה ולהגדיל את חלקם.

  דוגמא נוספת היא של אנשים פרטיים ועסקים אשר גורם מסוים חייב להם כסף. לעיתים, אדם זה נעלם מתחת לרדאר ולעיתים הוא טוען שאין בידו את הכספים להחזרת החוב באמתלות כאלו ואחרות. שירותי חוקר פרטי לחקירות כלכליות עשויים לגלות את מצבו הפיננסי האמיתי, ולאתר כספים ונכסים שניתן יהיה לתבוע במסגרת תביעה משפטית, ולעקל במסגרת ההוצאה לפועל.

  עוד דוגמא נפוצה היא של בעלי עסקים וחברות המתכוונים להיכנס לשותפות כזו או אחרת, בין אם מדובר במשקיע או שותף, בקניה של עסק וכדומה. במקרים אלו חוקר פרטי כלכלי עשוי להביא מידע רב ערך, למשל על המצב הפיננסי האמיתי שנסתר מאחורי הדוחות, תסבוכות משפטיות של השותף המיועד, הרמת מסך שבוצעה על חברה שבבעלותו, שינויים שמתחוללים בעסקיו, ועוד. כך ניתן לקבל החלטות מושכלות ולהימנע מביצוע טעויות שיעלו במפח נפש, בסיבוכים משפטיים ובהפסדים כספיים ניכרים.

  לחברת אגוז פלוס ניסיון רב בחקירות כלכליות. המעוניינים במידע נוסף אודות שירותינו ובקבלת ייעוץ בנושא, מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 053-3570000.

  חקירה כלכלית מקיפה

  חקירות כלכליות נועדו לאתר מידע חסוי ונסתר שאנשים וגופים אחרים מסתירים. יש צורך בידע מקצועי כדי להגיע אליהם. מדובר על כתובות, רכוש קיים, חשבונות בנקים, פוליסות ביטוח, מצב פיננסי ועוד. פרטים אלו נחוצים לבנקים ולמוסדות פיננסיים אשר יש להם בעלי חוב שהפסיקו לשלם, לאנשים שחייבים להם כסף עבור הלוואות פרטיות ועוד. ניתן להיעזר בחברת "אגוז פלוס" לאיתור מידע כזה.

  זקוקים לחקירה כלכלית מקיפה שבסופה תקבלו דו"ח? הגעתם למקום הנכון!

  בסוף החקירה יוגש על ידי חברת "אגוז פלוס" דו"ח מסודר היכול לשמש מסמך תקף למשא ומתן, לדיונים בבתי משפט ובבוררויות ועוד. כל לקוח יעשה בו שימוש אחר לצרכיו.

  חקירות כלכליות – החשיבות במידע

  איתור מידע זה חשוב בנסיבות שונות. בכל חברה מודרנית מתרחשת פעילות רבה ומגוונת שבחלקה מאופיינת במערכות יחסים בין אנשים, עסקים מוסדות ועוד. מערכות היחסים הינן אישיות ואינטימיות, מסחריות, כלכליות, וכדומה. לרוב, אלו מתנהלות בשקיפות כאשר כל צד בוטח בשני, אלא שיש מקרים בהם נוצר חוסר אימון או חשד לחוסר אמון בין שני שותפים לדרך. לדוגמא: צד אחד חושד שהצד בשני מסתיר ממנו דברים, בעל חוב מפסיק לשלם וטוען שאין לו כסף, חברה רוצה לרכוש חברה אחרת וחושדת שלא הוצגו בפניה כל המסמכים הרלוונטיים. כל אלו ואחרים נוספים זקוקים למידע חסוי שניתן להשיגו באמצעות משרד חקירות שמבצע, בין היתר, גם חקירות כלכליות.

  מה מחפשים ובאילו נסיבות?

  • יש מקרים בהם החייב הסתיר רכוש ורשם אותו על שם מקורבים.
  • בן זוג שרוצה לפתוח בהליכי גירושין מעוניין לדעת על רכוש מוסתר אפשרי.
  • יורשים פוטנציאליים מבקשים לאתר צוואות וירושות.
  • חברות מעוניינות לדעת אם קיים ריגול תעשייתי של מי מעובדיהם או לבצע חקירה על מקרי חבלה במקומות העבודה שלהם.
  • לפני קיום עסקאות חשובות יש רצון לדעת פרטים על השותפים לעסקה ועל מצבם הפיננסי האמיתי.
  • ועוד.

  חוקרים פרטיים משתמשים בשורה של אמצעים לצורך גילוי ואספקת המידע.  בראש וראשונה חקירות סייבר במאגרי מידע שונים באינטרנט. בנוסף, יש ברשותם מכשירי ציתות והקלטה, משקפות, מצלמות איכותיות ועוד פריטים אחרים. הם ישתמשו בכל חקירה ומעקב במבחר פריטים אלו או בכולם.

  חוקר כלכלי

  חוקר כלכלי מאתר מידע חסוי ומוסתר עבור לקוחות המבקשים זאת. נזקקים לו אנשים פרטיים, מוסדות פיננסיים, גופים עסקיים, ציבוריים וממשלתיים ועוד. האיתור נעשה באמצעים שונים ובעקבותיו נכתב ונמסר דו"ח דיסקרטי מפורט למזמין. תמונת המצב המשתקפת ממנו יכולה לסייע ללקוחות לקבל החלטות אופרטיביות להמשך. ניתן להיעזר בחברת "אגוז פלוס" להשגת המידע הנ"ל.

  אגוז פלוס  – חוקר פרטי כלכלי שמשתמש באמצעי המעקב המתקדמים ביותר

  חוקר כלכלי בעל מוניטין מחברת "אגוז פלוס" מכיר את הנושא לעומק ויודע איך לאתר את המידע הרצוי. ברשותו תשתית מתאימה לפעילות ובעת המעקב הוא משתמש במשקפות, מצלמות, מכשירי הקלטה ובאמצעים מתוחכמים אחרים. התמורה עבור שירותיו נקבעת על פי אופי החקירה, כמות שעות העבודה המושקעת ובהתאם לנסיבות.

  חוקר כלכלי – שיטות איסוף מידע

  חוקר כלכלי יתחיל את התהליך בקבלת מידע מהלקוח על נסיבות בקשת הדו"ח ועל המידע שהוא אמור להביא. תחילת האיסוף נעשה, לרוב, באינטרנט על ידי כניסה למאגרי מידע ולאתרים אחרים בהם ניתן למצוא נתונים רבים. לאחר שיתקבלו אלו ויהיה חשד לנוספים, ניתן לבצע תצפיות ומעקבים אחר האובייקט כדי לגלות רכוש פיזי, נדל"ן ועוד. המטרה היא לקבל תמונת מצב על מצבו הכללי והפיננסי, על חובות קיימים, פשיטות רגל מהעבר ועוד. החוקר מחפש פרטים על רכוש קיים, חשבונות בנקים נסתרים, פוליסות ביטוח שיש בהן מרכיב חיסכון, חובות של אחרים, כספים המיועדים מצד ג'  וכל מידע נוסף היכול לשפוך אור על מצב הנבדק.

  המידע נדרש בנסיבות שונות. למשל: בנק שהחייב הפסיק לשלם לו והוא רוצה לשים יד על נכס במטרה לעקלו, חברת שיווק הרוצה לדעת איזה תכנית שיווק מתוכננת על ידי מתחרתה, איש עסקים רוצה מידע על שותף פוטנציאלי הרוצה להשקיע בעסק שלו, בן זוג לפני הליך גירושים החושד ששותפו לחיים מסתיר ממנו כספים ורכוש, וכן הלאה. הדו"ח המופרט שנכתב חייב להיות מנוסח בזהירות ותוך כדי הסתמכות על מקורות אמינים. השגת הנתונים והמידע חייבת להיעשות בשיטות חוקיות כדי שיוכרו על ידי בתי המשפט. הלקוח יכול השתמש בו למשא ומתן, לדיונים בבוררויות ובבתי משפט ועוד. הרווח מהכנתו יכול להיות גבוה מאוד כי מידע מוסיף כוח.

  שאלות נפוצות

  למה לבחור בנו?

  צוות החוקרים בחברה הוא מהמובילים בארץ! אנחנו מצליחים לפצח גם את החקירות הקשות ביותר, ומתחייבים לעשות זאת בדיוק, שקיפות ואמינות

  אני מעוניין בחקירה כלכלית מחוץ לגבולות ישראל, האם זה אפשרי?

  הצוות המיומן שלנו בעל ניסיון רב בחקירות כלכליות גם מעבר לים, אנחנו מחזיקים בידע, בקשרים ובכלים הנכונים על מנת להביא לכם את התוצאות המדויקות ביותר.

  אלו נתונים מקבלים בחקירה כלכלית?

  בחקירה כלכלית נמסרים הנתונים הבאים:

  פרטים אישים, מען מגורים, מקורות הכנסה, קשרים לחברות, איתור נדל"ן, איתור חשבונות בנק, איתור כלי רכב, ביטוחים, בתי השקעות. ולעיתים גם מידע משפטי.

  האם ניתן להרחיב החקירה למעמיקה ומורחבת יותר?

  כן אפשרי להרחיב החקירה לסריקת תיקים מבית משפט, איתור תיקי הוצאה לפועל ועוד כל קרה לגופו.

  כמה זמן נמשכת חקירה כלכלית?

  משך זמן ממוצע של חקירה יכול לנוע בין שבוע לשלושה שבועות לכל היותר…

  למה משמשת החקירה הכלכלית:

  החקירה נותנת אבחון כלכלי באשר למצבו של הנבדק ולאחר איתור הנתונים ניתן להטיל עיקול על הכספים והרכוש שאותרו על שמו .

  כמה יכולה לעלות לי חקירה כלכלית?

  עלות של חקירה כלכלית יכולה לנוע בין 2000 ₪ פלוס מע"מ ל – 7000 ₪ פלוס מע"מ הכל בהתאם לנבדק (שכיר, עצמאי, בעלים של חברות ועוד ועוד)

  איך יכול חוקר כלכלי לסייע לכם?

  חוקר כלכלי יכול לסייע לכם להתמודד עם אתגרי חקירה בעיקר מפני ש:

  1. יש לו את כל הידע המקצועי ואת כל הניסיון, לעבוד בצורה ממוקדת על חקירות בתחום הכלכלי. אחרי שנים רבות של הכשרה ולמידה, החוקר מסוגל לקחת את ההחלטות הנכונות ולנצל את הכלים שעומדים לרשותו בדרכים ההולמות.
  2. יש לו גישה לאמצעים טקטיים שונים. לאנשים מן השורה אין את היכולת לצותת לאנשים אחרים, להקליט או למצוא תיעוד פיזי של מסמכים פיננסים שונים. מה שאומר שאתם רוצים להפקיד את המשימה בידיים של אדם שיכול לנהל את המשימה ועדיין לשמור על הדיסקרטיות של המשימה.

  חוקר פרטי כלכלי

  כבר תקופה ארוכה שאתם לא מצליחים להבין מה מתרחש בחברה שלכם. העובדים מתנהלים כרגיל, הלקוחות מעבירים כספים, אבל משהו בתזרים המזומנים של החברה פשוט לא עובד כמו שצריך ואתם לא מאתרים את מקור הבעיה. זו היא סיטואציה מוכרת בחייהן של חברות רבות במשק שלא מצליחות להתמודד לבדן עם הבעיה ומבקשות לקבל סיוע של גורמים חיצוניים כמו חוקר כלכלי מיומן ומנוסה. בראיה הרחבה של הדברים, המיומנות והניסיון של החוקר, יהיו לכם לכלי העבודה הרציני והחשוב ביותר, ויהיו שוברי השוויון מול כל גורם המנסה לפגוע בחברה שלכם. בוודאי כאשר מדובר על חוקרים מהצוות המיומן והמנוסה של משרד החקירות אגוז פלוס, שיכולים להציע לכם טקטיקות מגוונות להתמודדות עם אירועים רבים מאוד.

  אל תפחדו לפנות לקבלת סיוע מקצועי במקרים מורכבים

  נכון, לא פשוט להפקיד את גורלו של העסק שלכם בידיים של אדם זר. אבל אם אתם רוצים להאציל את הסמכויות לחקירה מהימנה, ואם חשוב לכם להגיע לחקר האמת, אתם חייבים לעשות את הצעד האמיץ והנכון, ולחפש את איש המקצוע המתאים ביותר למשימה שלכם, ויפה שעה אחת קודם. אנחנו, אנשי הצוות המיומנים של משרד החקירות אגוז פלוס, נשמח לסייע לכם להבין איך לבצע חקירה כלכלית מהימנה. ולשם כך, נעשה שימוש בכל הכלים שעומדים לרשותנו ונאפשר לכם לקבל מידע שאיתו תוכלו לפעול בעתיד לבוא, באחריות.

  חקירה כלכלית

  התחום הפיננסי, הוא בהחלט נושא רגיש מאוד, שפוגע בבטן הרכה גם של אנשים פרטיים אבל גם של עולם העסקים המקצועי. אי אפשר לנהל את שגרת היום יום, מבלי להחזיק את הכוח ואת השליטה על הכספים שלכם. כך שאם חלילה יש חששות לאירועים לא פשוטים מבחינה כלכלית, אתם חייבים לקחת את האחריות ולהתמודד עם הקושי, ויפה שעה אחת קודם. במקרים רבים, ההתמודדות עם הקושי מלווה בתהליך חקירות כלכליות שמתאימות למצב בו אתם נמצאים. בעזרתם של אנשי המקצוע, כמו אנשי הצוות המיומן של משרד החקירות אגוז פלוס, אתם יכולים למצות את כל הזכויות שלכם ולהבטיח שיש לכם מידע מהימן על האתגר.

  חקירות כלכליות – שומרות על האינטרסים העסקיים שלכם

  המהות של חקירות כלכליות, הוא להבין את מקורות האתגר. בין אם מדובר על ניסיונות גניבה מהעסק שלכם ובין אם מדובר על קשיים כלכליים שמתרחשים בתוך המשפחה שלכם. אתם חייבים לתכנן ולהבין מה היא האסטרטגיה הנכונה, איתה צריך לפעול לאורך תהליך החקירה. מכאן ואילך אנשי חברת החקירות, ייקחו לידיים שלהם את תהליך החקירה. הטכניקות והטכנולוגיות, כמו גם היכולות האישיות המופלאות של רבים מהחוקרים, יוצרות מארג עצום של מידע. ההתכנסות של כל המידע מסתיימת בכתיבתו ועריכתו של דוח נרחב מאוד, שבו מפורטות כל תוצאות החקירה. לעיתים רבות, החוקרים גם מציגים דרכים להתמודדות והצעות מניסיון קודם, אותן אתם רוצים לקרוא היטב וכך להתכונן לעתיד לבוא.

  אנחנו ניצור את הליך החקירה האידיאלי לכם

  כל שנותר לכם לעשות בשלב שבו אתם חוששים כי מתרחשת פעילות לא תקינה בסביבה הקרובה אליכם, הוא לפנות לעזרתם של מומחים מקצועיים בתחום הכלכלי. צוות בעל היכרות עם חקירות כלכליות, ייקח בין רגע את האחריות ויעזור לכם לקרוא את התמונה הגדולה בצורה הכי ברורה שיש. כך שאתם רוצים להבטיח עבודה צמודה ונעימה, עם מומחים כמו המומחים המקצועיים של משרד החקירות אגוז פלוס. ברשותנו כלל הכישורים וכלל הטכנולוגיות החיוניות לטובת יצירה של תנאי חקירה אידיאליים, ואנו נעשה את כל המשאבים לטובת מיצוי החקירה שלכם.

  חקירה כלכלית – כל המידע הרלוונטי כדי שלא ירמו אתכם

  כסף הוא משאב חיוני בעולם של ימינו, ולמרבה הצער יש גם רבים שמוכנים לפגוע באחרים על-מנת לשפר את מצבם הכלכלי. המשטרה בדרך כלל לא ערוכה לטפל במקרים כגון בעל שמסתיר נכסים לקראת גירושין או בבעל חוב שמנסה להתחמק מתשלום – ולכן הפתרון הוא חוקר פרטי עם ניסיון בביצוע חקירות כלכליות. אנו בחברת החקירות אגוז פלוס, נשמח לסייע לכם בכל דבר ועניין.

  באילו מקרים מתנהלות חקירות כלכליות?

  חקירה כלכלית יסודית היא כאמור צעד הכרחי לקראת גירושין כשיש חשש להסתרת נכסים ע"י הצד השני. כידוע, במקרים שבהם אין הסכם ממון, החוק קובע כי פרט למספר חריגים ספציפיים, כל הנכסים של בני הזוג יחולקו שווה בשווה ביניהם – ולכן הניסיון להסתיר דירות, ניירות ערך, כסף ועוד. חקירה דומה תתבצע כנגד בעלי חוב.

  סוג נוסף של חקירות כלכליות מתמקד בחברות שיש כוונה ליצור איתן אינטראקציה עסקית משמעותית. במקרים אלה תכלית החקירה היא לוודא שמדובר בחברה אמינה כך שאין סיכונים מיותרים בהתקשרות איתה.

  באילו כלים משתמשים חוקרים פרטיים למטרה זו?

  כמו כל חקירה, גם במסגרת החקירות הכלכליות נעשה שימוש במגוון רחב של כלים: טכנולוגיות חכמות כולל תוכנות ייעודיות, מעקבים, יצירת קשר עם אנשים שיכולים לספק מידע יקר ערך (כמובן מבלי לדעת מהי מטרת השיחה התמימה לכאורה) ואפילו הוצאת מידע ממושאי החקירה. בכל מקרה נדרשת גם יכולת גבוהה לתכנן את החקירה כך שתוביל אל האינפורמציה הרצויה וגם יכולות שונות כדי ליישם את התוכנית – כולל תושייה, אלתור, יכולת משחק ונחישות.

  עוד דגש חשוב לכל חקירה כלכלית הוא יעילות. במקרים רבים זמן הוא פקטור קריטי כדי למנוע נזקים בלתי הפיכים, ובנוסף היכולת להגיע אל המידע המבוקש במהירות מצמצמת את עלות החקירה.

  למה חשוב לבחור בחוקר פרטי שמפקיד לשמור על החוק?

  חשוב להדגיש כי כל פעולה ופעולה שמבצע חוקר פרטי בדרך לגילוי האמת חייבת להיות חוקית לחלוטין. כל הפרה של החוק, ולו קלה במיוחד, עלולה להוביל לכך שאי אפשר יהיה להשתמש במידע שהניבה החקירה בערכאות משפטיות – כך שבמידה רבה הישגי אותה חקירה כלכלית יורדים לטמיון. בהתאם משרד חקירות שמחויב באמת ללקוחותיו מקפיד להתנהל עם ליווי צמוד של משפטנים מנוסים בתחום ספציפי זה. כזה הוא משאד החקירות אגוז פלוס, בעל ניסיון של שנים, תוך שימוש באמצעים המתקדמים ביותר בתחום.

  קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
  דילוג לתוכן