משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  חקירות בינלאומיות

  כל מה שחשוב לדעת על חקירות מעבר לים

  הגלובליזציה, שהפכה למשמעותית מאוד במאה ה-21, הפכה את העולם כולו לכפר אחד גדול - ובהתאם גם חוקר...
  כנסו לעוד >>

  מציאת קרובי משפחה

  חקירה מיוחדת אגוז פלוס מתהדרת ולא בכדי, שהיא חברה מומחית לחקירות מורכבות, הכוללת בתוכם גם חקירה מיוחדת ולא...
  כנסו לעוד >>

  איתור כספים שלי

  איתור והחזר כספים אבודים כל אדם מפקיד לאורך חייו כספים בחשבונות בנק, פותח תוכניות חיסכון לו ולילדיו, מקבל...
  כנסו לעוד >>

  איתור חשבונות רדומים

  איתור חשבונות רדומים איך מתבצע איתור חשבונות בנק ע"י חוקר פרטי? כל חשבון בנק מתנהל מטבעו באופן דיסקרטי. יש...
  כנסו לעוד >>

  איתור נכסים

  איתור נכסים אבודים איתור נכסים על ידי חוקר פרטי משרדנו מבצע שורה ארוכה של חקירות בתחום הכלכלי ובהן גם...
  כנסו לעוד >>

  חיפוש קרובי משפחה בעולם

  חיפוש קרובי משפחה בחו"ל בתור משרד חקירות המתמחה באיתור אנשים ונכסים, אנו מבצעים לא פעם גם חיפוש קרובי...
  כנסו לעוד >>

  חיפוש חשבון בנק

  חיפוש חשבון בנק על ידי משרד חקירות משרדנו אמון על ביצוע חקירות כלכליות בישראל ובחו"ל בקשת רחבה של...
  כנסו לעוד >>


  חקירות בינלאומיות בארץ ובחו"ל

  חברת אגוז פלוס מבצעת חקירות בינלאומיות, ופועלת רבות מחוץ לגבולותיה של מדינת ישראל. חקירה בינלאומית דורשת מיומנות ומקצועיות גבוהות יותר מהסטנדרט, כמו גם מצריכה קשרים בינלאומיים ענפים עם הגורמים הרלוונטיים. לחברתנו יש את כל מה שדרוש כדי להצליח במשימה: ניסיון רב שנים, מומחיות גבוהה של החוקרים, צוותים רבים שפרושים ברחבי הגלובוס, שיתוף פעולה עם גורמים ביטחוניים בארץ והבנת הפן המשפטי של החקירה. כל אלו הופכים את החברה למובילה בתחום החקירות הבינלאומיות.

  חקירה בינלאומית מבוקשת בעיקר במקרים הבאים:

  • חשד לבגידה מצד אחד מבני הזוג מחוץ לגבולות המדינה, או חשד כי אחד מבני הזוג מסתיר כספים או רכוש מחו"ל.
  • בני משפחה המחפשים אחר יקיריהם, או אנשים המעוניינים לדעת במה עוסקים ילדיהם, מהי סביבת חייהם וחברתם.
  • חברות המבקשות מידע על חברה מתחרה בחו”ל.
  • גופים המבקשים לאתר חייב שברח לחו”ל.
  • חברות שבהן עולה חשד למעילה של מי מהעובדים והברחת הכסף לחו”ל, מתן שוחד של גורמים מחו”ל והברחת הכספים ללא ידיעת בעלי החברה.

  למשרדנו ציוד מתקדם וקשרים מקצועיים בכל העולם, שמסייעים לנו לאתר את האדם או המידע שדרוש ללקוח שלנו. חברת אגוז פלוס חברה בלשכת החוקרים בישראל ובלשכת החוקרים העולמית.

  בנוסף לכך, אנו החברה היחידה בתחום החקירות בארץ, הנמצאת בתהליך של קבלת תו תקן ISO9001 המעיד על צורת עבודה מסודרת, רצינות , אמינה ודיקנית.

  להלן נביא כמה דוגמאות לחקירות בינלאומיות שהסתיימו בהצלחה תודות למשרדנו:

  • איתור קרוב משפחה שאיתו אבד הקשר אחרי מלחמת העולם השנייה בארה”ב, שהתברר כי בנו שחקן מפורסם.
  • אותרו שני מיליון פרנק צרפתיים בחשבון בנק בפריז.
  • אותרו קשרים עסקיים בניגריה למנהל בחברה בארץ שפעלה בתחום כריית יהלומים.
  • בוצעו ריגול ומודיעין עסקי על חברה מתחרה בפורטוגל.
  • אותרו זכויות בנכס (בית מלון) לאדם שנפטר לפני כעשור בשטוקהולם.
  • נחשפה חברת הובלות בספרד שבקשה לעקוץ חברה בישראל.
  • אותר חייב שנמלט מהארץ בדירת מסתור בפראג.
  • בוצעה חקירת רקע באיטליה בחשד לזיוף מוצרים שנמכרו לחברה ישראלית.
  • בוצע מעקב אחר בעל בהונגריה, שנמצא כי יש לו משפחה וילדים שם.
  • נעצרה עסקת שמן בקפריסין בשל חשד לערבוב השמן במים.

  חקירות בינלאומיות

  כשאנחנו כותבים לכם ״חקירות בינלאומיות״ – מה עולה לכם לראש? בוודאי אתם חושבים על מרגלים לבושי שחורים, מטוסים פרטיים שחוצים את השמיים וזהויות בדויות, אבל האמת היא שבמציאות, חקירות בינלאומיות כלל לא נראות ככה.

  זה אולי נשמע מעט מנותק מהמציאות, אבל גם בישראל של 2023 אנשים זקוקים לשירותי חקירות בינלאומיות שיעזרו להם לקבל את מה שמגיע להם, לאתר אנשים ולמצות את מלוא זכויותיהם. בין אם מדובר באנשים פרטיים או בחברות – ישנם לא מעט אנשים וגופים אשר יכולים להרוויח מקיום חקירות מסוג זה.

  אם אתם רוצים לגלות עוד על העולם המעניין הזה, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך ולקרוא.

  חקירות בינלאומיות

  כשאנחנו כותבים לכם ״חקירות בינלאומיות״ – מה עולה לכם לראש? בוודאי אתם חושבים על מרגלים לבושי שחורים, מטוסים פרטיים שחוצים את השמיים וזהויות בדויות, אבל האמת היא שבמציאות, חקירות בינלאומיות כלל לא נראות ככה.

   

  זה אולי נשמע מעט מנותק מהמציאות, אבל גם בישראל של 2023 אנשים זקוקים לשירותי חקירות בינלאומיות שיעזרו להם לקבל את מה שמגיע להם, לאתר אנשים ולמצות את מלוא זכויותיהם. בין אם מדובר באנשים פרטיים או בחברות – ישנם לא מעט אנשים וגופים אשר יכולים להרוויח מקיום חקירות מסוג זה.

   

  אם אתם רוצים לגלות עוד על העולם המעניין הזה, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך ולקרוא.

   

  מה הן חקירות בינלאומיות?

  כפי שאפשר להבין משמן, חקירות בינלאומיות הן חקירות אשר מתבצעות מחוץ לגבולות מדינת ישראל. ברגע שעבודת החקירה יוצאת מגבולות המדינה, התיק והחקירה המתבצעת בו ייחשבו לבינלאומיים, ובכך יהפכו לתיקים ופרויקטים מיוחדים יותר מחקירות אשר מתבצעות אך ורק בגבולות מדינת ישראל.

  מתי עולה הצורך בחקירות בינלאומיות?

  ישנם לא מעט מצבים ותרחישים בהם עולה צורך חד משמעי לביצוע חקירות בינלאומיות, למשל:

   

  • איתור קרובי משפחה ( בריחה של בן/ת זוג החייבים בתשלומי מזונות, ילדים שנלקחו למדינה זרה ללא אישור ההורה השני וכו׳)
  • איתור נושים וחייבים אשר ברחו למדינה זרה
  • איתור נעדרים אשר קיים חשש אמיתי לשלומם
  • חקירת רקע לקראת רכישת נכס נדל״ן בחו״ל
  • תחקור ותשאול של עדים למקרה אשר התרחש בארץ או בחו״ל

  ועוד.

   

  האמת היא שאין הגדרה ברורה למקרים בהם מומלץ לבצע חקירה בינלאומית, אלא פשוט לראות כיצד הדברים מתקדמים בהתאם לכל סיפור לגופו. פעמים רבות, מקרים שנראים בהתחלה כקטנים יחסית הם אלו שייקחו אתכם למסע חובק עולם וידרשו מהבלש הפרטי שתעבדו איתו לצאת למסע גם במדינות שונות ברחבי הכדור.

   

  האם כל משרד חקירות יודע לבצע חקירות בינלאומיות?

  לא ולא! חקירה בחו״ל היא חקירה מסובכת הרבה יותר מחקירה המתבצעת בתוך גבולות הארץ, וחשוב לדעת כי לא כל משרד חקירות ולא כל חוקר פרטי יהיו מוסמכים להעניק לכם את השירות הזה.

   

  על מנת לבצע חקירות בחו״ל שיתבצעו על הצד הטוב ביותר, על החוקר והמשרד בו הוא עובד לבצע לא מעט עבודה מקדימה: להכיר את החוקים וההתנהלויות המקובלות במדינת היעד, לוודא כי המטרה שרוצים לחקור אכן נמצאת באותה מדינה, לוודא שהם שולחים למשימה בלש אשר בקיא בשפה המקומית ויוכל להשתלב בה בצורה טובה ועוד.

   

  ביצוע חקירה בחו״ל הוא ממש לא חופשה, להפך – בעבור הבלש, מדובר בעוד עבודה, ולא כל משרד ולא כל איש מקצוע ירצו לקחת על עצמם את האחריות הזו. לכן, במידה ואתם זקוקים לשירות חקירות בינלאומיות, חשוב שתבדקו ותבחרו בחוקר אשר מתמחה בביצוע חקירות מסוג זה ויהיה מוכן לחצות את העולם בכדי לחשוף בפניכם את האמת שהסתתרה מכם עד כה.

   

  האם חקירות בינלאומיות הן יקרות יותר מחקירות המתבצעות בארץ?

  זוהי שאלה שחוזרת על עצמה לא מעט, והתשובה הפשוטה עליה היא כן, חקירות בינלאומיות הן בהכרח יקרות יותר מחקירות המתבצעות בארץ.

   

  הסיבה לכך היא העלויות הגבוהות הכרוכות בהגעה לארץ היעד, השהייה שם, המחייה, התכוננות לאירועים שיוצאים משליטה וכדומה. בנוסף, חשוב לזכור שהנסיעה של הבלש המופקד על המשימה לחו״ל מרחיקה אותו ממשפחתו ומשגרת עבודתו, ועליו להיות מתוגמל כראוי בשל כך. בגלל כל הסיבות שמנינו כאן, שירותי חקירות בינלאומיות יהיו לרוב יקרות יותר מחקירות שמתבצעות בין גבולות מדינת ישראל, אך במרבית המקרים העבודה שמתבצעת שם שווה כל סכום שבעולם.

   

  אז האם בכלל שווה להשקיע בביצוע חקירות בינלאומיות?

  כמובן שכן. במידה ונראה כי התיק יגיע למבוי סתום לולא הגעה למדינה אחרת וחקירת הפרטים לעומק – ההשקעה בחקירה בינלאומית היא כדאית ואף הכרחית. במידה והגעתם למצב שאתם שוכרים את שירותיהם של משרדי חקירות, כנראה שיש מקרה שמעסיק אתכם במיוחד, אז למה לא להשקיע את כל המשאבים בשביל לפתור אותו ולהשאיר את כל ההתעסקויות וכאבי הראש מאחוריכם? ההשקעה בחקירה בחו״ל היא אמנם גבוהה יחסית, אך היא מביאה איתה תמורה גבוהה גם היא.

   

  האם מתקיים שיתוף פעולה עם מדינת היעד בביצוע חקירות בינלאומיות?

  במקרים רבים, על מנת להגיע לחקר האמת בצורה המדויקת והטובה ביותר, יהיה על הבלש שנוסע לחו״ל לפעול בשיתוף פעולה יחד עם גורמים מקומיים במדינת היעד בכדי לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. בין אם מדובר בשירותי המשטרה הקיימים באזור, חוקרים פרטיים מקומיים או יועצים עסקיים – במידה ועולה בכך צורך, חוקרים מנוסים ומקצועיים לא יהססו לקיים שיתופי פעולה מקצועיים עם המקבילים שלהם מעבר לים.

   

  האם יהיה ניתן להצטרף לחקירה?

  על מנת שהחקירה תוכל להתבצע בצורה המקצועית והדיסקרטית ביותר, יהיה עליכם להישאר בארץ עד שהבלש יסיים לבצע את עבודתו. המצב הזה יכול להיות מתסכל, מצב של חוסר ידיעה וחוסר יכולת שלכם לעקוב אחר המקרה ולהתעדכן בכל התפתחות הכי קטנה, אך שלמות החקירה צריכה לעמוד בראש מעייניכם. על מנת שהבלש יוכל לבצע את עבודתו בצורה חלקה, וכמובן גם בכדי לשמור על הזהות שלכם חסויה, מומלץ שאתם תתרווחו בספה הביתית שלכם ותתנו לבעלי המקצוע לבצע את החקירה בעבורכם.

   

   

  במידה ואתם זקוקים לשירות חקירות בינלאומיות אבל רוצים לוודא שאתם נמצאים בידיים טובות – הגעתם למקום הנכון. משרד החקירות ״אגוז חקירות״ ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם להגיע לחקר האמת. המשרד מתמחה בביצוע חקירות מעבר לים, תוך שמירה על כל החוקים הבינלאומיים ועל האתיקה המקצועית של עולם החקירות. במידה ויש לכם שאלות נוספות או שאתם רוצים להתייעץ על המקרה הפרטי שלכם, ניתן ליצור קשר עם המשרד באמצעות הטלפון: 050-5577111.

  חקירות בחו

  שאלות נפוצות

  מידע נוסף בנושא

  המומחים שיכולים לקחת את האחריות על החקירה שלכם

  במרבית הפעמים שבהם יש צורך לצאת לעבודה על חקירות בחו"ל, אתם, הלקוחות לא יכולים להיות נוכחים במקום החקירה. כך שאין לכם קשר ישיר עם מה שמתרחש בשטח ואתם צריכים להבטיח שאתם מאצילים את הסמכות בשטח לאדם שאתם סומכים עליו בצורה אבסולוטית. רק משרד חקירות מיומן ומנוסה, עם רקע בתחום החקירות הבינלאומיות ועם קשרים עם נותני שירותים במדינות היעד, יצליח לעזור לכם לנהל את החקירה הדרושה. וכאן נכנסים לפעולה אנשי הצוות המצוינים של משרד החקירות אגוז פלוס, שעושים יומם וליל, בשביל לאפשר לכם לקבל את הליווי האישי והמיוחד שמגיע לכם לקבל, בהתאם לצרכי החקירה המיוחדים הללו.

  התנהלותן של חקירות בחו"ל – מחייב היכרות עם החוק

  האתגר הכי משמעותי בניהול חקירות מעבר לים הוא אתגר החוק. מחד, חקירות בחו"ל יכולות להיות חקירות מאוד קריטיות, למשל במקרים של חטיפות ילדים. ומאידך, אם אין לצדכם אנשים שמכירים את דרישות החוק של המדינות בהן מתנהלת החקירה, יהיה כמעט בלתי אפשרי לנהל את החקירה בהצלחה. שיתוף הפעולה אל מול הרשויות המקומיות, כמו גם תגובה מהירה של כל מי שמתנהל בתוך החקירה, הם הכלים לניצול תזמון החקירה, כך שאי אפשר להמעיט בחשיבות נוכחותם של אנשי המקצוע בשטח וביכולת שלהם להבין איך מתקדמת החקירה, לטובתכם.

  חברת חקירות בחו"ל

  חקירות פרטיות הן תחום לא פשוט להתמודדות. הן מחייבות את המעורבים בחקירה לשמור על אינטרס החשאיות, אבל גם לדחוף את הגבולות ולנסות כל הזמן למצוא את האחראים למעשים. על אחת כמה וכמה אם אתם רוצים לגלות מידע על אנשים או ארגונים הפועלים מחוץ לגבולות מדינת ישראל. הדוגמה הכי ברורה לצורך של חקירות בחו"ל, בא לידי ביטוי בקרב חקירות בתחום המשפחה, שם חילוקי הדעות יכולים לגרום לאנשים לפעול בצורה לא רציונלית ומסוכנת לגמרי. אתם לא צריכים להיות לבד במהלך אירועים כאלו, וחשוב לפנות למומחים מקצועיים בתחום החקירות, כמו אנשי הצוות של משרד החקירות אגוז פלוס, שיהיו שם איתכם ויאפשרו לכם לקבל את כל המידע שצריך לקבל.

  חקירות בחו"ל

  חקירות בחו"ל נדרשות בנסיבות שונות וכאשר יש חשד להסתרת רכוש והון שם. שיטת איסוף המידע נעשות עצמאית ועם שיתוף פעולה עם משרדי חקירות בחו"ל. החקירות הנדרשות מגוונות וכוללות כלכליות, אישיות וכדומה. האיסוף נעשה בשיטות שונות כולל מעקבים ותצפיות פיזיות אחר אובייקטים. ניתן להיעזר בחברת "אגוז פלוס" לקבלת מידע מגוון ונסתר.

  אגוז פלוס – משרד חקירות בינלאומיות מיומן

  מומלץ להיעזר בעת חקירות בחו"ל בחברת "אגוז פלוס" אשר ברשותה קשרים בינלאומיים רבים בארצות שונות. אלו נחוצים מאוד להשגת מידע חשוב שמסייע ללקוח להשיג מטרותיו. המידע יהיה מגובה במסמכים, הקלטות צילומים ועוד. מתן השירות ייעשה באופן מקצועי ועם יחס אישי לכל לקוח.

  חקירות בחו"ל – איך מתבצעות?

  קיימות שיטות שונות בהם חוקר פרטי עושה שימוש. אחת מהן היא על ידי חיפוש מידע באינטרנט. קיימים מאגרי מידע ישראליים וזרים וניתן לחפש בהם, ואף לנסות להצליב מידע קיים באתרים שונים. כאשר מתברר כי החיפוש מוביל לאתרים המנוהלים בחו"ל ניתן להיעזר בגופי חקירה מקומיים בארץ שלפי החשד נמצא המידע שם. שיטה אחרת היא על ידי מעקב פיזי על ידי חוקר ישראלי המקבל קצה חוט ונוסע לחו"ל למצוא רכוש ועוד. במקרים אחרים מבקשים מיקור חוץ באמצעות משרדי חקירות זרים מהימנים. המטרה היא למצוא מידע על רכוש, חשבונות בנקים, הון, עסקים במדינות זרות וכדומה. מרבית המידע מבוקש על ידי מוסדות פיננסיים, חברות ועסקים מסחריים, גופים ממשלתיים וציבוריים אבל לא רק. מידע חשוב אחר הינו עבור אנשים פרטיים ומתמקד באפשרות להימצאות יחסים אינטימיים ו/או מערכת יחסים נוספת סמויה עם בן זוג נוסף.

  שיטות תצפיות ומעקב בישראל, כמו גם בחו"ל, דומות והרצון הוא להתחקות בכל רגע על האובייקט. חוסר תשומת לב רגעי עלול לשבש את כל המעקב. החוקר או צוות העוקבים נעזרים ברכבים מסוגים שונים, במצלמות, משקפות, מכשירי הקלטה ועוד. כל המידע הנאסף מכל סוג חייב להיות מושג בדרכים חוקיות אחרת לא יוכר בבתי משפט. הדו"ח המוצג ללקוח יכול לשמש אותו במשא ומתן, בדיונים בבתי משפט ובבוררויות ועוד. כל אחד ישתמש בו לצרכיו בהתאם לנסיבות.

  משרד חקירות בינלאומיות

  חקירות בינלאומיות נדרשות בנסיבות שונות. כאשר יש קשרים עסקיים גלובאליים, בעת שבן זוג חושד שהשני מנהל מערכת יחסים מורכבת כולל יחסי אישות וניהול משפחה נוספת ועוד. המידע מושג בדרכים שונות שכולם מהימנות וחוקיות. נזקקים לו אנשים פרטיים, בעלי עסקים, מוסדות ציבור וממשל וגופים כלכליים אחרים העוסקים בנושאי כספים. ניתן להיעזר בחברת "אגוז פלוס" לקבלת המידע הסמוי הנ"ל.

  משרד חקירות בינלאומיות עם שירות מקצועי ואמין – אגוז פלוס

  חברת "אגוז פלוס" הינה בעלת מוניטין בתחום ויש לה קשרים רבים עם חברות חקירות בארצות רבות בחו"ל. אלו יסייעו להשיג מידע שלא יהיה ניתן להשיגו אחרת ובמקומות אחרים. כל לקוח יזכה ליחס אישי, לדיווח על התקדמות החקירה, וכמובן, להסברים נלווים לדו"ח. כל אלו כדי לסייע לו להתנהל בהמשך מול האתגרים העתידיים.

  חקירות בינלאומיות – באמצעות קשרים מסועפים

  בעידן הגלובאלי ניתן להשיג מידע באמצעים שונים אבל יש צורך להיעזר בקשרים מסועפים המגיעים במערכת יחסי עבודה עם משרדי חקירות בחו"ל. מידע רב ניתן להשיג דרך מאגרי מידע ואתרים אחרים האוצרים אותו בתוכם. יש ישראליים רבים וכאשר לנבדק יש גם אזרחות זרה או קרובי משפחה בניכר אזי ניתן לבדוק עליו גם באתרים השייכים למדינה בו הוא מסתובב ורשום. שיטות אחרות הן באמצעות מעקבים פיזיים בחו"ל שנועדו לגלות קשרים אישיים, רכוש ונדל"ן אחר. ניתן לעקוב אחר האובייקט על ידי חוקר מהארץ, אבל גם לבקש עזרת חוקרים בחו"ל. שיטות המעקב בכל מקום דומות וכוללת תצפיות והתחקות סביב השעון אחר הנבדק. האמצעים הקיימים ביד החוקר זהים וכוללים מצלמות ומשקפות איכותיות, רכבים מסוגים שונים, מכשירי הקלטה ועוד.

  כל מידע חייב להיות מושג תוך כדי הסתמכות על מקורות אמינים. הדו"ח נרשם בזהירות  וניתן להוסיף לו תמלילי הקלטות, את ההקלטות עצמן, צילומים, עדויות עוקבים ונתונים חשובים אחרים. חשוב לדעת, כי הוא מסמך היכול לשמש את הלקוח  בעת משא ומתן, בבתי משפט, בבוררויות שונות ועוד. ההשקעה בו יכולה להניב רווחים כלכליים, לחסוך הסתבכויות כלכליות ובאופן כללי לקבל תמונת מצב. גם חשדות שהתברר  כי היו לשווא יכולות לסייע בשיקום מערכות יחסים.

  שאלות נפוצות

  מדוע צריך חקירות בינלאומיות?

  בכל סוגי החקירות אשר מושא החקירה נמצא מעבר לים – יש צורך להיעזר בחוקר בינלאומי. בין אם מדובר באיתור נכסים, איתור חשבונות אבודים, איתור קרובי משפחה ועוד.

  למה לבחור באגוז פלוס עבור חקירה בינלאומית?

  חברת אגוז פלוס בעלת קשרים בארץ ומחוצה לה אשר בעזרתם תוכל להביא לכם את המידע האמין והמדוייק ביותר בנושא עליו אתם זקוקים למידע.

  האם החברה מנוסה בחקירות בחו"ל?

  כן, צוות החוקרים שלנו בעלי ניסיון וסייעו במספר גבוה של מקרים מחוץ לגבולות הארץ – ביניהם מקרים של חקירות מודיעין עסקי, השגת מידע על חברות מתחרות בחו"ל, איתור קרובי משפחה בארה"ב שנפרדו במהלך מלחמת העולם השנייה, איתור אוצר משפחתי אבוד ועוד.

  מהי חקירת חו"ל?

  חקירה בחו"ל יכולה להיות מכל מיני סוגים: כלכלית, נדל"ן , איתור חייב, איתור חשבונות, מידע מודיעיני ועוד

  האם יש צורך בשליחת חוקר למדינה אחרת לצורך חקירה זו?

  אין צורך, לחברתנו יש קשרים וחוקרים בכל רחבי תבל שמבצעים עבורנו את החקירות שם על הצד הטוב ביותר.

  כיצד אני יודע שמספקים לי מידע איכותי ואותנטי?

  חברתנו חברה בלשכת החוקרים העולמית WAD ובין חבריה חוקרים פדרליים לשעבר, אנשי אינטרפול, ק.ג.ב. ויחידות מודיעיניות רגישות בעלי קשרים ענפים להמציא ראיות איכותיות.

  האם במסגרת חקירה בחו"ל נדרש ביצוע מעקבים?

  לרוב לא, אך ישנם מקרים חריגים שהופעלו מעקבים כנגד אובייקט כזה או אחר במקרים חריגים ושם הוצבו למשימה שלושה ארבע עוקבים להצלחה ודאית.

  קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
  דילוג לתוכן