מעוניינים בייעוץ ראשוני ללא עלות?

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  חוקר פרטי בגידות בחיפה

  חוקר פרטי בגידות בחיפה מספק שירותיו לתושבי העיר אבל גם ללקוחות מכל הארץ. בגידות מחבלות במערכת היחסים של זוגות נשואים ואחרים. במרבית המקרים, אחד מבני זוג חושד ומבקש לערוך את החקירות. את המידע המבוקש אוספים בשלל אמצעים. ניתן להיעזר בחברת "אגוז פלוס" המתמחה בחקירות אישיות אלו, בכלכליות ועוד.

  חוקר פרטי בגידות בחיפה – קבלת התיק והכנתו לחקירה

  חוקר פרטי ירצה לקבל את כל המידע הנדרש שיסייע לו לבצע חקירה ממצה ומקיפה. הוא יישב עם הלקוח ויבין ממנו על החשדות בגללן נדרשת החקירה. יש אלמנטים מחשידים רבים. שיחות טלפון מוסתרות, רגישות למכשיר והיצמדות אליו, היעלמויות תכופות ובלתי מוסברות מהבית, פרץ התלהבות ושמחת חיים שאינו מוסבר דיו, שיפור ההופעה, ריחות וסימנים אחרים על בגדים, הוצאת כספים רבה מדי בכרטיסי אשראי ועוד. לצד החשדות ירצה לקבל מידע על שגרת היום, על תחביבים ואלמנטים נוספים היכולים לסייע לו בחקירה. החקירה יכולה להיות לגבי בגידות אבל גם לכספים ורכוש שאולי מוסתר על ידו.

  חיפוש המידע על רכוש נעשה באמצעות חקירות סייבר באינטרנט. ניתן להגיע למאגרי מידע המספקים נתונים על רכוש, חשבונות בנקים, פוליסות ביטוח ואחרים סמויים נוספים. שיטה מקובלת מאוד היא מעקבים ותצפיות על האובייקט הנערכים לאורך שעות מסוימות, ולעיתים, סביב השעון כדי לא לפספס שום רגע לאורך היום. החוקר משתמש בשלל אמצעים למעקב בהם כלי רכב  מסוגים שונים כולל דו גלגליים, משקפות, מצלמות, מכשירי הקלטה ועוד. יש צורך לאסוף את המידע תוך כדי שמירה על חוק כבוד האדם וחירותו. אחת המשמעויות היא שלא ניתן לצלם ולהביא הוכחות מתוך חדר בו מתקיים המפגש. אלא, לדוגמא, להביא צילום לפני כניסה משותפת לצימר ולאחריה תוך ציון לוח הזמנים. כמו כן, איסור לעשות הקלטות המוגדרות כלא חוקיות וכדומה.

  שירות מחברה מקצועית

  מומלץ לקבל שירות מחברת "אגוז פלוס" המקצועית. המידע הנמסר יכול לשמש לצרכים שונים. ברשותה תשתית מקצועית, ידע רב וניסיון מצטבר מעשרות מקרים של חקירות מגוונות. היא תשמח להעמיד כל אלו לכל לקוח חדש.

   

  חוקר פרטי בגידות בחיפה שמשיג לך תוצאות

   

  חוקר פרטי בגידות בצפון

  חוקר פרטי בגידות בצפון מבצע חקירות לבני זוג החושדים בשותפיהם לחיים. בגידות נחשבות למעשים קיצוניים במיוחד היכולים להרוס מערכת יחסים של שנים. עצם קיום חשדות עלול לפגוע וידיעה מוחלטת תוביל למסקנות חשובות ולפעולות אופרטיביות. המידע מושג בדרכים שונות שכולן חוקיות ומוגש בדו"ח. ניתן לפנות לחברת "אגוז פלוס" לייעוץ ולעזרה בנושאים אלו.

  חוקר פרטי בגידות בצפון – מבצע חקירות בדרכים שונות

  מבחינת חוקר פרטי בגידות בצפון יש להתחיל את התהליך עם קבלת כל המידע הרלוונטי הנחוץ לקיום חקירה מוצלחת. ראשית, בקבלת פרטי מידע מחשידים. כאלו הם היעדרויות תכופות ובלתי מוסברות מהבית כולל בשעות לא שגרתיות, משיכת כספים מוגזמים בכרטיס אשראי, פרצי שמחת חיים בלתי נשלטת, שיפור הופעה ועוד. סימנים מובהקים יותר הם גילוי שיחות טלפון ממספרים חשודים, סימני ריח, כתמים וסימנים אחרים על בגדים, שמירה הדוקה מדי על מכשיר הטלפון ועוד. חשד נוסף, הינו הסתרת חשבונות בנקים, פוליסות ביטוח, נדל"ן ורכוש אחר וכדומה. החוקר ירצה לדעת על שגרת החיים של בן/בת הזוג, על תחביבים וחוגים אליהם הם הולכים ועוד.

  בכל הנוגע אל ביצוע שיטות החקירה, חקירות מתבצעות בשני אופנים עיקריים. הראשון הוא חקירת סייבר באינטרנט לצורך השגת מידע מוסתר על כספים, רכוש, כתובות ועוד. השני המקובל הוא מעקבים ותצפיות לאורך מרבית או כל שעות היום. לעיתים יידרש צוות עוקבים המתחלפים ביניהם במעקב סביב השעון כדי לא לפספס שום רגע ללא תצפית. ייעשה שימוש בכלי רכב מגוונים, במשקפות, מצלמות מכשירי הקלטה וכיוצא בזה. בעת הצורך, גם בתחפושות וביגוד אחר להשתלבות בסביבת האובייקט. כל המידע יושג על פי חוק כבוד האדם וחירותו. לא ניתן לצלם בני זוג בתוך חדר בצימר או במלון אלא רק לפני הכניסה ולאחריה, וזאת לצורך המחשה. כך ניתן יהיה לעשות שימוש בחומר בבתי משפט.

  שירות מחברת חקירות בעלת ניסיון

  מומלץ לפנות לחברת "אגוז פלוס" בעלת המוניטין. חוקר פרטי בגידות בצפון הפועל מטעמה הינו בעל ידע וניסיון מצטבר הנרכש עקב משימות מגוונות בתחום. המידע המאומת בדו"ח המוגש יסייע מאוד אבל גם מידע על חשד שווא יכול לעזור.

   

  חוקר פרטי בגידות בצפון במקצועיות

   

  שאלות נפוצות

  האם החקירות נעשות רק באזור חיפה והצפון?

  לא, החברה מתמחה בחקירות בני זוג בוגדים בכל רחבי הארץ ואף מחוצה לה.

  האם ממצאי החקירה וודאיים?

  כן, חברת אגוז פלוס משתמשת באמצעי המעקב המתקדמים ביותר על מנת לחשוף את הבגידה ולספק לכם ממצאים מדוייקים וודאיים עם הוכחות.

  איפה אתם נמצאים? 

  לחברה שני משרדים, אחד בנשר שבצפון ואחד ברעננה באזור השרון אך השירותים ניתנים בכל רחבי הארץ והעולם.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט