משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  חוקר בגידות  מבין הסיבות לשכירת שירותי חוקר פרטי, בגידות הן מהנפוצות ביותר. מטבע הדברים, מדובר בחקירות המצריכות רגישות גבוהה במיוחד ודיסקרטיות מוחלטת, ולתוצאותיהן יכולות להיות משמעויות עבור הלקוח, משפחתו ועתידו. לעיתים, הממצאים של החקירה מעלים כי באמת קיימת אי נאמנות מצד בן הזוג, ולעיתים החקירה מטהרת אותו מהחשדות. אולם בכל מקרה, מדובר במחיר ששווה לשלם ובמאמר הבא נבין מדוע. פנייה לחוקר פרטי בגידות יכולה להאיר את הסיטואציה ולשים סוף לחשדות, בין אם הממצאים הם חיוביים או שליליים. אפילו במקרה המצער של ממצאים חיוביים, לכך הפחות הלקוח יודע היכן הוא עומד ולהחליט באופן מושכל על צעדיו הבאים. במידה שהממצאים שליליים, הם מורידים דאגה משמעותית מהלב.

  מהם הסיבות העיקריות המביאות את בן הזוג לבגידה:

  • הפתיחות הרבה וחדירת המערב (אמריקניזציה).
  • כוחו של ההרגל בין בני הזוג עד לכדי חוסר עניין.
  • הזנחת המראה של אחד מבני הזוג במהלך השנים.
  • הטיפול בבית ובילדים ועומס העבודה לא משאירה זמן לאינטימיות.
  • אי התאמה בין בני הזוג.
  • אופי בוגדני מאז ומתמיד.

  צוות מנצח-עובדה

  משרדנו עובד עם עורכי דין מהשורה הראשונה, בניהן, עו"ד גלית ביטון לנקרי, אשר נלחמת עבור לקוחותיה באופן אישי על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר. לקוחות רבים אשר בקשו לשלב החקירה עם ניהול תיק משפחה יחד עם עו"ד גלית ביטון לנקרי, קבלו צוות מנצח אשר חשב, טיפל והצליח להשיג את הממצאים האיכותיים ביותר שהיה ניתן להשיג.

  הייחוד של אגוז פלוס בחקירת אישות –

  • אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל החקירה בצורה שקופה על ידי תמונות, סרטונים ודו"ח חקירה מפורט הכולל תקליטור המציג היכן היו חוקרינו בכל רגע במהלך החקירה, כך שכל תוצאה תהיה ודאית ומקצועית ולא תשאיר את הלקוח עם שאלות ותשמש כראיה ודאית מול בית משפט/ רבנות.
  • הראיות המוצגות על ידי משרדנו, משמשות כראיות קבילות בבית המשפט. וזאת משום שחוקרינו חוקרים מוסמכים ועבודתם מתבצעת על בכפוף לחוק.
  • חוקרינו הינם צוותים קבועים של המשרד, כך שכל פעולה שנעשית במהלך החקירה, עוברת אישור של המנכ"ל. גם דו"ח החקירה שנכתב, נבדק היטב ע"י חיים לנקרי הבקיא במטריה המשפטית במטרה לוודא כי בזמן המשפט לא תמצא כל פירצה בדו"ח.
  • אנו לומדים את דרכי הנבדק באמצעות בדיקות ראשוניות ומכירים את צורת חשיבתו כך שעבודתנו נעשית בצורה חשאית מקצועית ודיסקרטית.
  • באגוז פלוס, תקבלו מענה מלא של איסוף הראיות לפי צורך: מעקב, חקירות כלכליות וכל מה שנחוץ על מנת להגיש לכם את כל הממצאים שיסייעו לכם בעת הליך הגירושין.
  • אנו מוצאים את הפתרונות היצירתיים ביותר ללקוחותינו במחיר ההוגן ביותר.

  הסבו לעצמכם שקט נפשי – כי אכפת לנו מכם.

  חוקר בגידות מקצועי

  מידע נוסף בנושא

  חוקר פרטי בגידות

  חוקר בגידות מביא לבן זוג חשדן מידע סמוי על פעילות השותף לחיים. אצל בני זוג מערכת היחסים חשובה  מאוד וכאשר יש חשד לבגידות חשוב לבדוק את הנושא. המידע מובא על ידי החוקר וישמש את הלקוח לצרכיו. לעיתים, מידע המאשש את החשדות יכול להוביל לפירוק מערכת הנישואין, אבל הוא יכול להועיל גם בדרך אחרת. חברת "אגוז פלוס" מיומנת בחקירות מעין אלו.

  חקירות פרטיות בגידות בשיטות חוקיות – אגוז פלוס

  פעילות בניגוד לחוק עלולה לסבך את החוקר הפרטי בעבירות פליליות, ובנוסף, כל הראיות שהושגו תהיינה בלתי חוקיות ולא תוכרנה בבית המשפט. בסיום כל חקירה יוגש דו"ח למזמין והוא יחליט להשתמש בו על פי צרכיו. גם דו"ח שאינו מצביע על ממצאים מחשידים חשוב מאחר וגם שלילת חשדות עשויה לתרום למערכת היחסים של מזמין העבודה.

  חוקר בגידות – קבלת התיק

  קיימים מספר סימנים אשר יכולים לעורר חשד אצל בין זוג. לעיתים, הדברים מתבטאים בהתרחקות בלתי מוסברת, בהיעדרויות תכופות מהבית בתואנות שונות של עבודה או פגישות עם חברים, בסימנים וריחות על בגדים, בהקפדה שונה ומרובה על הופעה אישית, בפרץ בשמחת חיים שאינו מוסבר דיו, ברגישות מיוחדת לטלפון הנייד והשגחה ישירה עליו כל העת ועוד. חיובים בלתי מוסברים בכרטיס אשראי ומשיכת מזומנים רבים על בסיס קבוע הינם סימנים חזקים במיוחד. בעת הפנייה לחוקר פרטי ובמהלך הפגישה יהיה צורך בהעלאת החשדות הלו. חוקר פרטי ירצה לקבל מידע נוסף, ולמעשה, כל מידע יכול לסייע לו לפתח כיווני חקירה חשובים.

  נציין כעת, כי חקירות אישיות מתנהלות במספר מישורים. חקירת סייבר וחיפוש במאגרי מידע יכול לגלות על רכוש מוסתר, חשבונות בנקים שאינם ידועים לבן הזוג ועוד. הדרך הנוספת נעשית במעקבים ותצפיות. לעיתים, יידרשו מספר צוותי עיקוב עם שימוש בכלי רכב, במצלמות, במשקפות, במכשירי הקלטה ועוד. מעקבים נמשכים זמן רב, ולעיתים, נעשים סביב השעון. איסוף מידע חייב להתבצע על פי החוק ובעיקר, חוק המגן על כבוד וחופש האדם. אסור, לדוגמא, לצלם אדם בתוך מקום פרטי. כלומר: בני זוג שלכאורה בוגדים, יכולים להיות מצולמים בכניסה לצימר או ביציאה ממנו אבל לא בתוכו.

  איך מזהים בגידה:

  • שינוי במצב הרוח באופן פתאומי ללא הסבר.
  • הקפדה על מראה חיצוני מטופח יותר מהרגיל.
  • התרחקות ויחס קר במיוחד, עצבנות.
  • רגישות פתאומית למכשיר הנייד או המחשב הפרטי.
  • ריחות שונים או סימנים על הבגדים.
  • חיובים מוזרים בכרטיס האשראי או משיכת מזומנים ללא הסבר מניח את הדעת.
  • העדרות או חזרה הביתה בשעות מאוחרות מהעבודה.
  • פגישות תכופות עם חברים שלא כי אינו בקשר רציף עימם.
  • התחמקות משאלות פשוטות.
  • שינוי בהרגלים המיניים.
  • כניסה מיידית למקלחת באופן קבוע עם ההגעה הביתה.
  • יחס מזלזל שלא היה טרם לכן.

  כאשר הנכם חשים כי סימני בגידה אלו קיימים אצל בני זוגכם ואשר החלו בתקופה האחרונה , מומלץ להתייעץ עם משרד חקירות על מנת לוודא שקיים אמון עם בן זוג נאמן ולאחר בדיקה ראשונית המחזקת את החשד יש לפתוח בחקירת אישות.

  בטרם קבלת התיק, הלקוח עובר ראיון מעמיק ע"י הבעלים של המשרד או עם אחד מחוקרנו המיומנים בנושא בכדי להבין את מורכבות המצב ולבנות תוכנית פעולה מקיפה ויסודית. ניסיונו הרב של הבעלים והחוקרים מניבים הצלחות מהכרותם את המטריה המשפטית. הכל בכדי לספק תוצאות ברמה גבוהה ולא פחות חשוב, לצמצם את הוצאות הלקוח. נהיר לנו עד כמה מצבו האישי של הלקוח רגיש ולחוץ בסיטואציה כזו ולכן אנו משתדלים להעניק לו יחס אישי ותמיכה ובעת הצורך גם סיוע בהעברתו לעו"ד.

  חקירת אישות

  חקירת אישות – משפחה, היא חקירה שעיקרה בדיקת בגידות אצל בני זוג או נושאים הקשורים לבעיות בין בני משפחה. אמון בין בני זוג הינו אבן יסוד בחיי משפחה. מטרת חקירת אישות היא לזהות בגידה אצל בן/בת הזוג . במידה והחשד מאושש, הממצאים משמשים כראיה בהליך הגירושין בבית המשפט או ברבנות ובכך מסייעים לסיים התביעה בצורה נכונה ולקבל המבוקש.

  אנו, באגוז פלוס, מומחים בחקירת אישות גם במקרים המורכבים והקשים ביותר. ברשותנו, האמצעים והאביזרים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר לשם ביצוע איסוף המידע והמעקבים בכדי לזהות בגידה. משרדנו מספק את התמיכה והשירות הנדרש באותם רגעי מתח וקושי, תוך ליווי לערכה המשפטית הרצויה.

  ייחוד נוסף לחברתנו הוא שבמקרים רבים בן הזוג "מבריח" רכוש על מנת לפגוע בזכויות שלך. אנו נשקף במסגרת חקירה כלכלית את מצבו האמיתי, גובה השכר והיכן החביא את רכושו ונכסיו .

  שאלות נפוצות

  כיצד אני יודע/ת אם בן זוגי בוגד בי?

  הסימן הראשון והכי חשוב הינו המכשיר הנייד האישי שלו. בן הזוג יחשוש מלקבל שיחה או הודעה ולכן יצמיד אליו המכשיר בכל רגע נתון שהוא בבית.

  סימנים נוספים הינם:  הקפדה על טיפוח מה שלא עושה בד"כ, זמנים שלא עונה לשיחות, המנעות מקרבה לבן הזוג ואף תלונות מיותרות ועוד פרטים נוספים

  האם עליי להתעמת עם בן זוגי בעקבות חשדי?

  מומלץ שלא, אם ובמידה והחשד אינו מוצדק הדבר יגרום לקרע וריחוק מיותר בין הצדדים. ואם החשד כן מוצדק מומלץ להמציא ראיות חד משמעיות ואז לחשוב כיצד לנהוג הלאה.

  האם ניתן להתקין האזנה על מכשירו האישי של בן זוגי?

  הכל אפשרי כיום אך הדבר אינו חוקי. חשוב להבין שבמידה והאזנה תתגלה בן הזוג יוכל להגיש תלונה במשטרה והעונש בגין עבירת האזנה הינה עד שלוש שנות מאסר.

  אלו ממצאים משרד החקירות יספק לי?

  החוקרים מצלמים את בן הזוג עד כמה שניתן, נכנס לתוך בית, צימר, יער, חניון, יחד עם אותה אישה /גבר, מתבודד עימה כחצי שעה ומתועד במצלמה יוצא משם. הדבר מספיק די והותר לבית הדין הרבני/ השרעי. יוצא לאחר מכן דוח חקירה מלווה בסרטון המעקב.

  איך נקבע מחיר לחקירת בגידה?

  הוכחת בגידה נקבעת בד"כ ע"פ שעת מעקב וק"מ נסיעה של העוקבים. בטרם החקירה תחל אנו נשוחח ונתייעץ עמוקות עם המזמין על מנת לצמצם ככל שניתן את שעות המעקב ובכך להקטין העלויות.

  האם ממצאי הבדיקות קבילים בבית המשפט?

  חברת אגוז פלוס פועלת בצורה חוקית כך שכל הממצאים אותם תקבלו לידיכם יהיו שמישים בבית המשפט במקרה הצורך

  למה לבחור בחברת אגוז פלוס לצורך גילוי בגידה של בן/בת הזוג?

  צוות החוקרים שלנו משתמשים באמצעים המתקדמים ביותר על מנת לבחון כל רובד של חיי הנחקר על מנת לספק לכם תוצאות מדויקות. בנוסף, החברה פועלת באמצעים כשרים אשר בעתיד יוכלו להיות מוצגים בבית המשפט.

  איך יוצרים אתכם קשר?

  ניתן ליצור קשר בטלפון 050-5577111 , נשמח לספק לכם מענה אפקטיבי ומהיר 24/7

  חוקר פרטי בגידות מומלץ

  במציאות שבה כל הזמן ישנם פיתויים רבים, מתרחשות לא מעט בגידות. למעשה, לפי סקרים ומחקרים, מדובר בתופעה שכיחה מאוד – אבל כמובן שבמקרה הזה צרת רבים היא ממש לא חצי נחמה. חשד בבן/בת הזוג מכרסם ביסודות הזוגיות, מייצר מחשבות בלתי פוסקות ומחבל במידה ניכרת בשגרת החיים. ברוב המקרים עצם הספק ואי הוודאות עלולים להוביל לטעויות, כולל כאלה בלתי הפיכות. בהתאם ההמלצה היא לפעול על-מנת לדעת האם אכן הפרטנרים לחיים מפרים את האמון הבסיסי. בפרט מומלץ לאתר בעזרת חוקר פרטי בגידות, כולל הוכחות חד-משמעיות, כדי להסיר את הספק. במשרד אגוז פלוס הצטבר ניסיון רב בחקירות מהסוג הזה, והתוצאות בהתאם.

  איך אפשר לגלות בעזרת חוקר פרטי בגידות?

  * תשאול – השלב הראשון בחקירת בגידות הוא לאסוף מידע רב ככל האפשר אודות בן/בת הזוג – גם כדי להבין האם אכן יש אינדיקציות מהותיות לבגידה וגם כדי לתכנן את המעקב אחריו.

  * מעקבים ותצפיות – תוך שמירה על החוק כדי שאם יתגלו ממצאים רלוונטיים ניתן יהיה להשתמש בהם במידת בצורך גם בבית המשפט.

  * חקירות סייבר – איסוף מידע במרחב הדיגיטלי, למשל לגבי רכוש או כספים, כדי ליצור תמונת מצב מלאה ומפורטת.

  מידע מפורט, מקיף ואמין

  כל פעולות החקירה מתורגמות בסופו של דבר לדוח מפורט ומקיף. המידע נבחן בקפידה כך שהוא אמין לחלוטין ומאפשר קבלת החלטות נכונות. כשמאתרים באמצעות חוקר פרטי בגידות, ישנן גם הוכחות בדמות תמונות ומידע שבן/בת הזוג לא יוכלו להכחיש. חוקרי משרד אגוז פלוס אמונים על פיצוח מקרים מורכבים ומאתגרים, ועושים זאת עם ליווי משפטי צמוד, בעזרת אינטואיציות חדות ויכולת אלתור גבוהה, וכמו כן בדיסקרטיות מוחלטת. את החברה הקים אחד מאנשי המקצוע הוותיקים בענף, חיים לנקרי, שהשכיל לגבש סביבו צוות מיומן ומחויב. שירות מועיל זה ניתן בפריסה ארצית ותוך הקפדה על הגעה לתוצאות הרצויות בזמן קצר ככל האפשר על מנת למזער את רמת אי הוודאות. הצוות הנרחב מאפשר מעקבים גם מסביב לשעון במידת הצורך ובכל מקרה את איסוף מלוא המידע הרלוונטי.

  קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
  דילוג לתוכן