משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  מציאת בעל שהשאיר אחריו חובות ענק

  בכזו חקירה הזויה הרבה זמן לא נתקלנו. לקוחה פנתה למשרדנו עם בקשה לבצע חקירה כלכלית אודות בעלה שברח ונעלם בחו"ל בשל חשד להעלמות מס והותיר אחריו חובות ענק." אני תכף מקבלת התקף לב" שבה וחזרה מספר פעמים.  לדבריה: "חיינו בעוני וצמצום תחת נטל המשכנתא שנותרה".

   

  מהי חקירה כלכלית

  חקירה כלכלית, כוללת בתוכה איתור מען, עיסוק, קשרים לחברות, איתור חשבונות בנק, נדלן סמוי וגלוי, איתור ביטוחים ובתי השקעות, מידע משפטי ועוד..

  ניתן לבצע את החקירה באופן חלקי בהתאם למקרה ולבצע תוכנית עבודה שתתאים לצרכיו של הלקוח בכלל ולכיסו בפרט. במקרה שלנו הלקוחה הבינה כי פעל מאחורי גבה וניהל אינספור חשבונות בנק ורכש מספר רב של נכסים . רק לאחר שרשויות המס הטילו עיקול על חשבון בנק שאינה ידוע לה וקבלה מכתבי תביעות , הבינה עד כמה אינה יודעת דבר וחצי דבר אודות עסקיו

  התחלנו בהפעלת מקורות מודיעיניים לכל עסקיו של האיש, פעולות שביצע בשנים האחרונות , שיחות מעמיקות עם מקורביו, פעולות סמויות להבנה כיצד ואיך פעל. ממצאינו לא אחרו להגיע: נמצאו ארבעה נכסי נדל"ן שהאישה לא היתה מודעת לקיומם, כשהדובדבן שבקצפת היה שני וילות שנבנו והיו רשומים תחת קבלן שבנה אותם בעבור הבעל ועדיין לא ביצע העברת בעלות בטאבו. עלות כל וילה פרטית הסתכמה בלמעלה משלושה מיליון שקלים.

  בנוסף אותר עוד שישה עשר חשבונות בנק. האיש הפעיל מספר חברות תחת שותפים סמויים וכך גם גלגל כסף לא מוצהר מפני הרשויות (יותר מארבעה מיליון ₪ נמצאו.

  בישיבה שערכנו עם הלקוחה ועורך דינה , נחשפו הממצאים והאישה בפעם השנייה כמעט וחטפה התקף לב, הפעם מאושר. עד שעורך דינה לא אימת בפניה כי ע"פ ההקלטות והדוח המפורט שלנו אכן אותר הרכוש הרב , לא נרגעה.

   

  לסיכומו של עניין,

  האישה הרוויחה גם הרוויחה, לאחר הסדר שערך עורך דינה עם הרשויות שלקחו מחצית מהכספים, נותרה זו עם שני נכסים יקרי ערך, ללא משכנתא וחובות וכן חשבון בנק מנופח. לפני שלושה חודשים פגשתי בה נוהגת על רכב חדיש, מחייכת וצוהלת ולנו רק נותר לשמוח עבורה.

  חשוב לציין: לא תמיד קיימת הצלחה שכזו עבור הלקוח, אך כן תמיד חברת "אגוז פלוס" מתחייבת לעבוד ביושרה עם עצות הכי הוגנות ושירות הכי אמין שניתן, "משקיעים מהלב" כך ניסח אחד הלקוחות וכך אנו משתדלים לקיים.

   

   

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support