משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  חקירת סייבר – לשון הרע

  בעולם המתפתח של היום עם הרשתות החברתיות פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר האצבע קלה על המקלדת ורבים מרשים לעצמם לכתוב ככל העולה על רוחם.
  חקירת סייבר הפכה להיות מצרך נדרש במגוון תחומים כגון: הטרדות, פריצות , סחיטות , איומים, לשון הרע ומה לא ולכן חקירה זו כיום נדרשת ברמה גבוהה .
  חברתנו "אגוז פלוס" מבצעת חקירות סייבר במגוון דרכים:
  לגלות מי מסתתר מאחורי דף פייסבוק פיקטיבי, מי חדר למחשבי החברה, איתור פרטים מזויפים אודות חברה/אדם מסוים ועוד אינספור מקרים.
  החקירה מתבצעת באמצעות אנשי צוות שהיו בעבר בחיל המודיעין ביחידות מסווגות ואשר מסוגלים לנבור כמעט בכל מערך מחשבים , הכל במסגרת החוק כמובן.
  העבודה מורכבת ומיוחדת מאוד וכל מקרה נדון לגופו.


  חקירות סייבר במשרד החקירות אגוז פלוס

  בכל תיק ותיק אנו באגוז פלוס מתכננים תוכנית פעולה כיצד להגיע למטרה בהתאם למקרה וכיצד נוכל לאסוף ראיות שיתאימו לצרכי בית המשפט ולעורך הדין על מנת שיוכל לנצח בתביעה בקלות.
  באחד התיקים שטפלנו , בחור צעיר ממרכז הארץ גילה כי החברה בה עובד עוקצת את לקוחותיה. מכיוון שנוהג ביושרה כל חייו, החליט לעזוב ולדווח אודות החברה לרשויות על מנת שזאת תחדל מלפגוע בלקוחותיה.
  החברה שחיפשה לנקום בו, אספה חלק מהפרסומים הרבים כנגדה ברשתות החברתיות והגישה נגדו תביעת דיבה על סכומי ענק.
  כגיבוי לתביעתה פנתה לחברת מחשבים וזו הוציאה לה חוות דעת בה קבעה שהפרסומים יצאו ממכשירו הנייד של הבחור.
  עורכת דינו פנתה לחברתנו אגוז פלוס ושטחה בפנינו את המצב. מבדיקות וחקירות שערכנו ניכר על פניו שכתובת האיי.פי שנקבעה כשייכת לו אינו שלו ובכלל רשומה בעיר אחרת.
  כמו כן לחברה אין כל ניירת מחברת פייסבוק המאמתת את כתובת האיי.פי. חברת המחשבים זייפה על דעת עצמה פרטים ללא אישורה של חברת פייסבוק.
  בחוות הדעת שערכנו לבית המשפט הוסברו כל הנתונים האלו ופרטנו לפרטי פרטים בפני השופטת מדוע אין כל קשר לבחור שהואשם על לא עוול בכפו.
  בנוסף הוצג בפני השופטת באיזו "חברה" מדובר וכמה תלונות רבות קיימות כנגדה.
  המשפט הסתיים במהירות כפי שהחל עם החלטה לטובת הבחור כולל הוצאות לטובתו ולטובת עורכך דינו.
  חקירת סייבר אינה פשוטה כלל אך אנו באגוז פלוס- המומחים לחקירות מורכבות יותר להפיק ממנה המיטב בעבור לקוחותינו..

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support