משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  איתור נדל"ן

  איתור נדל"ן או בשמו השני איתור נכסים אבודים, הפך בשנים האחרונות למבוקש מאוד בשל המודעות הרבה של אנשים שמחפשים אחר כסף גדול מסיבות שיפורטו בהמשך.
  הנדל"ן בישראל רשום ברובו הגדול במנהל מקרקעי ישראל, בטאבו וכן תחת חברות משכנות אשר זכויותיהם רשומים לרוב במנהל.

  איך מבצעים איתור נדל"ן
  משרד החקירות "אגוז פלוס" מבצעת סריקה בחתך ארצי . גם אם הנכס מצוי במטולה או אילת נגיע אליו. לא רק בתים אנו מאתרים אלא גם קרקעות . לעיתים הנדלן שאותר רשום על חלקה שעברה פרצלציה (שינוי מספרה ע"י הרשויות השונות) שגם אז אנו טורחים לאתר המספר הנכון וזאת על מנת שנוכל להמציא אסמכתא ראויה, כגון נסח טאבו או נסח מנהל.

  באלו מקרים נדרש איתור נדל"ן
  בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים זקוקים לאיתור שכזה במקרים הבאים:
  – נכסים שבן הזוג רכש ללא ידיעת הצד השני.
  – אדם/חברה שחייב כספים ויש להתחקות אחר נכסיה בכדי לכסות חובות.
  – בן משפחה שידוע שהיה בעל נכסים אך כתובתם אינה ידועה ויש לאתרם.
  – אדם שהבריח נכסים בגלל שמתחמק מחובות ויש לאתרם.

  מקרה לדוגמא:
  לחברתנו "אגוז פלוס" הגיעה לקוחה וטענה בפנינו כי אתרה באינטרנט את שמו של סבה ז"ל שהיה רשום על שמו אודות נכס שנמכר. כמו כן פנתה לעורך הדין שהיה מעורב בעסקה ובקשה לקבל את פרטי המוכר אך נתקלה בסירוב. לדבריה אינה בטוחה אם אכן מדובר בסבה ומבקשת לבצע איתור נדל"ן. ראשית בקשנו לאמת את פרטי סבה מול הנכס האמור. לאחר שהוצלבו פרטים שאכן שמו של הסב מופיע בנסח הטאבו, פעלנו והוצאנו את ההיסטוריה של הנכס .ת.ז לא נמצאה אך שמו של הסב (שהוא היחיד בארץ עם איות זה) הופיע ברישום ומכאן שהנכס שייך לו. לאחר מכן הנחינו הלקוחה לפנות למשרד הפנים על מנת להוציא מסמך אודות הסב. במקביל בצענו חקירה אודות עסקת המכר ואותרו הפרטים של האדם הגנב שמכר הנכס. מדובר על אדם קשיש בפתח תקווה שככל הנראה פותה על ידי גנבים להתחזות וקיבל סכום כסף נכבד.
  עם המידע פנתה הלקוחה למשטרה והגישה תלונה כנגד כל המעורבים ובימים אלו מתבצע רישום חדש על הנכס כיורשת.
  חברת "אגוז פלוס" מתאמצת לשמור על ניקיון כפיים בכל חקירה וחקירה ולאחרונה אף קבלה חותמת אמינות חמישה כוכבים מחברת דן אנד ברסטריד העולמית.
  כי אנחנו המומחים לחקירות מורכבות

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support