משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  מתי כדאי לשכור שירות של חקירה בתחום הכלכלי?

  מי יכול לשכור חוקר כלכלי? מה כדאי לדעת לפני שכירת השירות?

  בדרך כלל אנשים ישכרו שירות של חקירה כלכלית כאשר הם חושדים שבן או בת זוג או אפילו שותף עסקי מסתירים מהם מידע כלכלי. במקרים רבים החשדות מתבררים כנכונים והראיות המושגות במהלך החקירה קבילות בבית המשפט ומשמשות כדי להוכיח מעל לכל צל של ספק מהם הנכסים האמיתיים של הצד השני.

  מתי כדאי להזמין חקירה בתחום הכלכלי ומי מבצע אותה?

  חקירה בתחום הכלכלי מתבצעת על ידי חוקר פרטי או משרד חקירות, רצוי עם התמחות ייחודית בתחום זה. השירות ניתן לאנשים שנמצאים בהליך גירושין או לפניו כדי לוודא שבן או בת הזוג השניים לא מסתירים נכסים בעת חלוקת הרכוש. הוא גם משמש לפני שעושים עסקים עם אנשים שפחות מכירים כדי לוודא מהם נכסיהם וגם כאשר אנשים נמצאים בהליך שיטת רגל – וזאת כדי לוודא שהנכסים עליהם הם מצהירים נכונים. כמו כן, החקירה יכולה להתאים במקרה של הסכם ממון או בעת חלוקת ירושה בין יורשים.

  מי מזמין שירותי חקירה כלכלית?

  מגוון הלקוחות הזקוקים לשירותי חקירה בתחום הכלכלי רחב במיוחד. אלה יכולים להיות אנשים פרטיים שמעוניינים לגלות על בני הזוג לעתיד את מצבם הכלכלי ואלה יכולים להיות בני זוג בהליכי גירושין. אלה יכולים להיות גם משרדי ממשלה שרוצים לברר אודות נכסים של אדם שחייב כספים ואלה יכולים להיות הנושים בעצמם שמבקשים לברר זאת. כמו כן, אלה יכולים להיות שותפים עסקיים נוכחיים או עתידיים וכמובן משרדי עורכי דין המייצגים אנשים בתיקים שונים. המידע שמושג במסגרת החקירות יכול לשמש כראיה בבית המשפט וזאת כמובן אם המהלך בוצע על ידי אנשי מקצוע הפועלים על פי החוק.

  התוצאות הטובות ביותר

  משרד החריקות אגוז פלוס מתמחה בתחום החקירות הכלכליות כבר למעלה מ-25 שנה. הידע הרב בשיטות החקירה, כמו גם מגוון הלקוחות האדיר שהמשרד נתן לה שירותים והקשרים עם עולם הפיננסים והמשרדים הממשלתיים מקנים למשרד יתרון במתן שירות מקצועי ללא רבב. אנו עובדים בצורה יסודית, מעמיקה, ביושר ותוך שקיפות מלאה מול כל אחד ואחת שפונים אלינו לקבל שירות. יש לך צורך בשירות חקירה כלכלית? נשמח לענות על כל שאלה ולהציע לך שירות ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו מחכים לפנייתך!

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support