משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  מתי יש צורך בשירות איתור של נכסים?

  כיצד האיתור מתבצע והאם הוא קביל בבית המשפט? מה כדאי לדעת לפני שמזמינים את השירות?

  זה קורה הרבה יותר ממה שאנשים יכולים לדמיין – אנשים מסתירים את הרכוש שלהם כדי לחמוק מלדון עליו במהלך דיונים בבית המשפט. לרוב ניתן לראות כי איתור נכסים דרוש בתיקי בית משפט של פושטי רגל ובתיקי גירושין. בשני המקרים הצג השני עלול להסתיר נכסים כדי לחמוק מחלוקה בו או שימוש בנכס כדי לכסות עבור חוב.

  אילו שיטות יש להסתרת נכסים?

  יש לא מעט שיטות להסתרת נכסים וכשמדובר בנכסים הכוונה היא גם לנכסי נדל"ן שונים אך גם לכספים, חשבונות בנק, כסף מזומן ואף תכשיטים ויצירות אומנות, מכוניות ועוד. אנשים עושים שימוש במגוון רחב של שיטות כדי להסתיר את נכסיהם. בין היתר הם מעבירים כספים למקלטי מס, מחזיקים בחשבונות בנק נסתרים בחו"ל, מסתירים מזומן, שוכרים כספות ומעבירים נכסים על שם קרובי משפחה.

  עבודת איתור נכסים

  את עבודת האיתור יש לבצע במהירות רבה בין אם מדובר על חקירה לפושט רגל ובין אם מדובר על חקירת תיק גירושין. ככל שהמשפט עוד מתנהל יש לחשוף את הנכסים ולהציגם כראייה בבית המשפט כדי שניתן יהיה לעשות בהם שימוש הוגן מול הצד השני. הזמן הנכון לפנות לשירות חוקר פרטי הוא הרגע בו יש חשד שישנם נכסים מוסתרים מכל סוג. עבודתו על החוקר הנה למצוא את אותם נכסים, לחשוף אותם ולהציגם בבית המשפט כראייה קבילה.

  מאתרים את הנכסים עבורך

  משרד החקירות אגוז פלוס מתמחה כבר למעלה מ-25 שנה בתחום החקירות הכלכליות ואיתור הנכסים. אנו עובדים בארץ ובחו"ל במגוון רחב של שיטות לאיתור נכס מכל סוג – עם הצלחה של 985 אחוזים. אנו עובדים ביושר ובהגינות, דיסקרטיות ונאמנות מוחלטת ולא בכדי לאורך השנים אין נגדנו תביעות. אנו עובדים מול משרד המשפטים באופן שוטף ומול גופים פיננסיים גדולים בישראל ובעולם, הכול כדי לחשוף נכסים ולהוביל לתוצאות הוגנות בבית המשפט. רוצה לבצע איתור נכסים כבר עכשיו? משרד החקירות אגוז פלוס ישמח לעמוד לרשותך ממש עכשיו!

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support