משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  כיצד לבחור משרד חקירות?

  כיצד לבחור משרד חקירות?

  ההחלטה לבחור משרד חקירות הנה החלטה לא קלה, משום שהבחירה עתידה להשפיע על חיי הלקוח בהיבטים שונים ומגוונים. לבחירת המשרד הנכון יש חשיבות רבה. כיצד לבחור את משרד החקירות המתאים ביותר לצרכיך?

  חובה לוודא כי למשרד החקירות קיימים שני רישיונות:

  1. רישיון חוקר בתוקף – רישיון חוקר ממשרד המשפטים מקביל לרישיון נהיגה. אסור לאדם ללא רישיון חוקר בתוקף, לבצע חקירות או מעקבים ולהגיש ראיות לבית המשפט משום שמדובר במעשה פלילי.
  2. רישיון משרד – חוקר ללא רישיון משרד אינו יכול לעבוד באופן עצמאי מול לקוחות. לחוקר אין את הניסיון הדרוש לתת מענה ופתרון מקצועי דיו לפנייתכם, למצער גם רוב החוקרים לא עושים ביטוח אחריות מקצועית ולכן במידה ויבצעו נזק בחקירה, אתם והם חשופים לתביעות. לחוקר ללא רישיון משרד אין ידע מספק על מנת לבצע פעולות באופן חוקי. חוקר ללא רישיון משרד אינו יכול לכתוב ולהוציא דו"ח לבית משפט. ישנם חוקרים הפועלים בניגוד לחוק ומבקשים מבעלי רישיונות משרד להוציא דוח תחת שמם, פעמים רבות באופן לא מקצועי. הדבר גורם ל"הפלת" התיק ע"י עו"ד של הצד הנגדי ובזבוז כספיכם לשווא (ולמצער לאחרונה נתקלנו במספר מקרים שכאלה).
   • עורכי דין רבים פונים למשרדנו עם דוחות חקירה בכדי שנבדוק עבורם את חוקיות הדו"ח ותקינות החקירה,אנו מצליחים פעמים רבות לפסול רבים מהם.
   • יש לוודא כי החוקרים עובדים קבועים של משרד החקירות וכי העבודה נעשית בפיקוח מלא של בעל רישיון המשרד באופן מקצועי ואחראי.
   • בדוק את התמחותו של משרד החקירות – משרדי חקירות רבים מקבלים עליהם עבודה מלקוח ולאחר מכן מעבירים החקירה למשרד חקירות אחר המבצע את העבודה עבורם. הדו"ח שנכתב ע"י אחר מועבר תחת הלוגו שלהם ובכך גוזרים "קופון" נכבד כביכול הם בצעו את העבודה. במידה ופניתם למשרד חקירות המומחה לסוג חקירות מסוים, בדקו מהי האסטרטגיה המוצעת, כמה פתרונות מוצעים ,מהי היצירתיות לפיה יפעל משרד החקירות להתמודד עם בעייתך. בקשו לדעת את כל האלטרנטיבות ובדקו יתרונות וחסרונות. חשוב מאוד שתהיו פעילים בהחלטת האלטרנטיבה כי מי כמוכם מכיר את הנפשות הפועלות.
   • בדקו את משך הזמן לסיום החקירה – על מנת לדעת כי שלא תמשך זמן רב עד לתחילת הטיפול בתיקכם שכמובן קריטי פעמים רבות.
   • בדוק כיצד אתה מקבל את ממצאי החקירה – דו"ח החקירה הוא ראיה חשובה לבית המשפט, ונלווה עם אסמכתאות נוספות ולכן יש לוודא כי את ממצאי הדו"ח תוכלו להציג לגורמים משפטיים. מקצועיות החוקר חשובה בכתיבת הדו"ח בכדי שלא יהיו בו "פרצות" שעורך דינו של הצד הנגדי יוכל לפסול את הראיות ובכך שכספכם לא ילך לאבדון.
   • דרוש לראות מכתבי המלצה על מנת לוודא שקט נפשי ובטחון לכספך.
   • מומלץ להיפגש עם החוקר במשרדו, שם תוכלו לקבל רושם ראשוני – האם מדובר במשרד עם חוקרים נוספים, האם מפורסמים בו סיפורי הצלחה, האם אכן קיימת כתובת משרד ולוודא שמדובר במקום רציני כדי לטפל בפנייתכם.
   • חשוב לוודא כי החוקר בקיא במטריה המשפטית – זאת על מנת להסיר דאגה מלבכם בעת הצגת הראיות בבית המשפט. במידה והראיות אינם על פי חוק, יתכן ויפסלו ואתם והחוקר עלולים להתבע ואף להרשעה בפלילים.

  שאלות נפוצות מההבעיתיות ולמה צריך חוקר במה יעזור

  1. שאלה: סיפקתי סחורה לאדם, סיכמנו על תשלום והוברר לי כי סגר את העסק ונעלם. מה עלי לעשות?

  תשובה: ראשית יש לאתרו באמצעות משרד חקירות בחשאי ומבלי שידע. לאחר מכן על החוקר לאתר את רכושו ולאחר שהחוקר איתר הרכוש יש לפנות לעורך דין שיגיש תביעה בצירוף עיקול על הרכוש.

  2. שאלה: חושדת שבעלי בוגד בי, איך אוכל להוכיח זאת?

  תשובה: באמצעות הפניה למשרד חקירות תבוצע הערכת מצב לגבי הימים ושעות בהם נעלם ואז לבנות תוכנית מסודרת (שגם תחסוך בעלויות) לצורך מעקב אחריו.

  3. שאלה: מעוניין להגיש תביעה בבית משפט אך חסרות לי ראיות שיוכיחו את דבריי, מה עליי לעשות?

  תשובה: יש להתייעץ עם משרד חקירות ולמצוא פתרון יצירתי כיצד לאסוף ראיות נוספות שיהיו קבילות בבית משפט.

  4. שאלה: מטרידים אותי טלפונית, אני מעוניין לדעת מי זה. האם זה ניתן? כיצד?

  תשובה: לנו במשרד החקירות קיימים אמצעים לאתר את המטריד ואף להקליטו ובאמצעות החומר להגיש תלונה למשטרת ישראל.

  ישנם כמה וכמה משרדי חקירות בצפון, לבחירה במשרד חקירות בצפון שעומד בכל הפרמטרים הנ"ל ועוד פנו אלינו פנייה דיסקרטית באתר או בטלפון: 0505577111

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support