משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  מי זקוק לשירות של חשיפת מידע בתחום הכלכלי?

  כיצד מתבצע איסוף המידע ועל ידי מי? מה כדאי לדעת לפני ששוכרים את השירות?

  אם יש לך חשד שמישהו שיש לך קשר עסקי או אישי אתו מסתיר ממך נכסים או כספים, כדאי לבצע חקירה כלכלית שתחשוף כל מידע כלכלי שיכול לסייע. בדרך כלל אנשים יזדקקו לשירות כאשר הם נמצאים בצומת דרכים עסקית או כאשר הם נמצאים לפני או בלב הליך גירושין.

  מתי יש צורך בשירות?

  ישנם כמה מצבים בהם אנשים זקוקים לשירות של חוקר פרטי או משרד חקירות בתחום הכלכלי:

  עסקים – לפני כניסה לשותפויות עסקיות עם אנשים מסוימים וכאשר רוצים לוודא שכל הנושאים הכלכליים גלויים ואין עסקים אחרים שמוסתרים.

  גירושין – כאשר אחד מבני הזוג שנמצא בהליך גירושין חושד שהצד השני לא גלוי לגבי נכסיו. אלה יכולים להיות נכסים פיזיים כמו דירה או בית בבעלות או נכסים כספיים או בעלי ערך כספי בארץ או בחו"ל.

  נושים – כאשר אדם עומד בפני פשיטת רגל לעיתים קרובות הנושים שלו ירצו לוודא כי היה גלוי לגמרי בכל הנוגע לחובותיו ונכסיו. לעיתים ישנם אנשים שמסתירים נכסים כדי לשמור אותם לעצמם בהליכי פשיטת רגל וחקירה יכולה לחשוף את מעשיהם.

  ירושה – לעיתים אנשים נפטרים וישנה שאלה האם הנכסים הנמצאים על השולחן הם היחידים בבעלותם. חקירה כלכלית תסייע לגלות מהם הנכסים של הנפטר ואם יש לו נכסים נוספים בארץ או בחו"ל.

  מי מבצע חקירה של מידע כלכלי?

  חוקרים פרטיים ומשרדי חקירות המתמחים בתחום הכלכלי הם האמונים על חקירות בתחום זה ורצוי לשכות שירות של משרדים המתמחים בכך. החוקרים עושים שימוש בידע שצברו, בקשרים וביכולות שלהם לאתר כסים מכל הסוגים בארץ ובחו"ל ותוך שימוש בכלים יצירתיים. על החוקר לפעול במסגרת החוק כדי שהראיות שיתקבלו יהיו קבילות בבית המשפט, עליו להיות חדור מטרה, מקצועי ודיסקרטי וכמובן מיומן.

  הכתובת שלך לחקירות כלכליות

  משרד החקירות אגוז פלוס מתמחה בחקירות כלכליות כבר למעלה מ-25 שנה. אחוזי ההצלחה של תיקינו גבוהים עם ממוצע של 98% הצלחה, אנו עושים שימוש בכלים רבים ויצירתיים רבים וקשרים שיצרנו לאורך השנים מול גופים פיננסיים וציבוריים. אצלנו היושר, ההגינות והמקצועיות הם מעל לכל, רוצה לשמוע עוד על איסוף מידע כלכלי? אנו נשמח לענות על כל שאלה, אנו מחכים לפנייתך!

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support