משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות?

  כמה עולה חוקר פרטי לבגידות?

  כאשר קיים חשד לבגידה, המערכת הזוגית עוברת טלטלה קשה ולפחות במחשבות מסתמנת האפשרות של כניסה להליך גירושין. במקרים אלו, גם קיים רצון ואף צורך לגלות האם בן הזוג באמת בוגד, אולם רוב האנשים מהשורה אינם יודעים כיצד לעשות זאת. חלקם מנסים להקליט את בן הזוג באמצעים שונים, לבדוק את הסלולרי שלו ולהתחקות על עקבותיו, ולאחר שהדבר אינו צולח הם פונים אל חוקר פרטי. בשלב זה, מופיעה השאלה כמה עולה חוקר פרטי בגידות ובסוגיה זו נעסוק בשורות הבאות.

  עלות חוקר פרטי

  עלות חוקר פרטי לחקירות אישיות ובכלל זאת בגידות, תלויה במספר משתנים. ראשית, היא תלויה במספר שעות המעקב הנדרשות, באם נדרשות שעות ייעוץ, באם מדובר בחקירה סמויה, וכן בהיבטים ייחודיים כגון צורך בביצוע חקירה כלכלית לקראת הליכי גירושין. מלבד זאת לכל חוקר פרטי עלות שונה בהתאם למחירון שלו, הנובע בין היתר מהמוניטין ומיכולותיו המוכחות, משיקוליו הכלכליים ועוד.

  כמו בתחומים מקצועיים אחרים, גם כאן לא חייבים להסתפק בהצעת מחיר אחת וניתן לפנות אל מספר משרדי חקירות. יחד עם זאת, אסור שהצעת המחיר תבוא על חשבון קריטריונים מקצועיים בסיסיים. ראשית, על החוקר להיות בעל רישיון חוקר מטעם משרד המשפטים, דבר המאפשר לו לאסוף מידע על אחרים ולהעיד בבית משפט. שימו לב שחקירה המבוצעת בלי רישיון כזה היא בגדר עבירה פלילית. שנית, חייב להיות באמתחתו רישיון לניהול משרד שהינו תנאי בסיסי לפנייה אל לקוחות ולקבלת עבודה מהם, בין אם מדובר בעורך דין או באדם פרטי. מובן מאליו שזהו גם תנאי בסיסי לביצוע חקירות ולהגשת דוחות לבתי המשפט.

  מעבר לכך, חשוב להבין כי עלות חוקר פרטי בגידות לא תמיד משקפת נאמנה את האמת המקצועית. הכוונה היא לכך שישנם משרדים שלא באמת מתמחים בתחום רגיש זה, ולכן לאחר קבלת העבודה מהלקוח למעשה מעבירים את המשימה למשרד חקירות אחר. בתוך כך הם לוקחים דמי תיווך גבוהים למדי, מבלי שעשו דבר, והלקוח משלם סכום גבוה בהרבה מזה הנדרש על ידי משרד מקצועי ללא דמי תיווך. לכן, כאשר מקבלים הצעת מחיר עבור חקירת בגידה, יש לוודא לא רק את רישיון החוקר ואת רישיון המשרד, אלא את עצם ההתמחות של המשרד בחקירות אישיות ומעקבים בכלל, ובבגידות וגירושין בפרט.

  האם כדאי להשקיע בשירותי חוקר פרטי?

  במידה שמדובר במשרד חקירות רציני ובעל ניסיון רב בחקירות בגידות, התשובה לשאלה שלעיל הינה חיובית. הממצאים של החקירה יאפשרו לכם לכלכל את צעדיכם, בין אם מדובר בפתיחת הליך גירושין, בפנייה לבית משפט לענייני משפחה/לבית דין רבני כשבאמתחתם הדוחות והראיות לבגידה, ולכך יכולות להיות השלכות משמעותיות על קבלת הגט, על דמי מזונות אישה, ולעיתים אף על חלוקת הרכוש. ובמידה שמשרד רציני ומקצועי לא גילה ראיות לבגידה, תוכלו להיות בטוחים שנעשה כל מאמץ מקצועי אפשרי ושהסבירות שבן הזוג בוגד הינה נמוכה ביותר עד אפסית.

  לחברת אגוז פלוס ניסיון רב בחקירות אישיות ומעקבים. המעוניינים במידע נוסף אודות שירותי חוקר פרטי, עלות, דרך העבודה ובקבלת ייעוץ בנושא, מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 0505577111.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support