משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  חקירה כלכלית על בן זוג

  מי זקוק לשירותי חקירה כלכלית על בן או בת הזוג? מהי חקירה כלכלית וכיצד היא משפיעה על הליך הגירושין? מה כדאי לדעת לפני שמזמינים חקירה?

  לא אחת קורה שכשאנשים מתחילים בהליכי גירושין או אפילו חושבים עליהם, שאחד הצדדים חש שלצד השני יש דברים להסתיר. פעמים רבות מדובר על נכסים וכספים שהצד השני מסתיר כדי לשמור אותם לעצמו בעת הגירושין ולעיתים מדובר גם על פעילות עסקית. מטרתה של חקירה כלכלית על בן זוג היא לחשוף את כל אלו כדי שישמשו ראיות בבית המשפט בעת הצורך.

  מתי יש צורך בחקירה כלכלית?

  בהליכי גירושין וגם רגע אחד לפני שמתחילים בהם, יש צורך לגלות נכסים, כספים ועסקים שהצד השני אולי מסתיר. כאשר מבצעים את חלוקת הרכוש בבית המשפט, שני הצדדים צריכים להציג את התמונה המלאה של נכסיהם כדי שיוכלו לבצע בהם חלוקה הוגנת. קורה לא אחת שאחד הצדדים בוחר להסתיר חלק מהנכסים כדי שאלו לא ידונו במהלך המשפט. בשלב זה הזמנת חוקר פרטי המתמחה בתחום זה תסייע לחשוף את הנכסים באשר הם וגם אם הם נמצאים בחו"ל.

  כיצד חקירה כלכלית על בן זוג מתבצעת?

  מטרתה של החקירה הכלכלית היא לאתר רכוש ומקורות כספים של בן או בת הזוג. החוקרים מחפשים אחר נכסים, חשבונות בנק, פעילות עסקית, פוליסות וקרנות וכל פן כלכלי שיכול להיות רלוונטי בהליך גירושין. לעיתים מדובר על חקירות במסגרת חברות או עסקים, כדי להבין את היקף פעילותן והכספים המדווחים לבני הזוג בנוגע להכנסות מהעסק. המטרה הסופית היא השגת מידע רב ככל הניתן אותו ניתן יהיה להציג כראיה בבית המשפט בעת הצורך.

  מקצועיות ללא פשרות

  משרד החקירות אגוז פלוס מתמחה בחקירות כלכליות על בני ובנות זוג בהליכי פרידה וגירושין. לנו ידע, ניסיון וקשרים רבים התורמים לתוצאות הסופיות של כל חקירה. אצלנו הדגש העיקרי הוא על דיסקרטיות, מקצועיות ללא רבב ואמינות ולא בכדי משדרנו זוכה להצלחה רבה בתיקים בשיעור של 98%. אנו עובדים מול כל הגופים הפיננסיים הגדולים ומול משרד המשפטים כבר 25 שנים ללא תביעות ביושר וביסודיות. רוצה לבצע חקירה כלכלית על בן זוג? אנו נשמח לעמוד לרשותך כבר עכשיו!

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support