משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  המדריך למתלבט

  ההחלטה לבחור משרד חקירות אינה קלה, משום שהבחירה עתידה להשפיע על חייך בהיבטים שונים ומגוונים.

  אז כיצד לבחור משרד חקירות מתאים?

  ראשית, חובה לוודא כי למשרד החקירות קיימים שני רישיונות:

  • רישיון חוקר בתוקף – רישיון חוקר ממשרד המשפטים מקביל לרישיון נהיגה. אסור לאדם לאסוף מידע על אחר ללא רישיון חוקר בתוקף, ובטח לא להעיד על כך בבית המשפט. ביצוע חקירה ללא רישיון מתאים מהווה מעשה פלילי.
  • רישיון משרד – חוקר ללא רישיון משרד אינו יכול לפנות או לקבל עבודה מלקוחות. לחוקר אסור לקבל עבודה מלקוח או מעורך דין או לבצע חקירות כלשהם או להגיש דו”ח ראיות לבית המשפט.

  בהעדר של שני האישורים הללו לחוקר, אין הניסיון הדרוש לתת מענה ופתרון מקצועי דיו לפנייתכם. יש לציין כי רוב החוקרים לא עושים ביטוח אחריות מקצועית, ולכן במידה ויגרם לכם נזק בחקירה, אתם והם חשופים לתביעות. לחוקר ללא רישיון משרד אין ידע מספק על מנת לבצע פעולות באופן חוקי. חוקר ללא רישיון משרד אינו יכול לכתוב או להוציא דו”ח לבית משפט. ישנם חוקרים הפועלים בניגוד לחוק, ומבקשים מבעלי רישיונות משרד להוציא דוח תחת שמם, פעמים רבות באופן לא מקצועי. הדבר גורם להפלת התיק ע”י עורך דין של הצד הנגדי ולבזבוז כספיכם לשווא (ואף למעצר של מזמין החקירה). עורכי דין רבים פונים למשרדנו עם דוחות חקירה בכדי שנבדוק עבורם את חוקיות הדו”ח ותקינות החקירה, אנו נאלצים לפסול רבים מהם.

  מה צריך לבדוק במשרד החקירות?

  יש לוודא כי החוקרים עובדים קבועים של משרד החקירות, וכי עבודתם נעשית בפיקוח מלא של בעל המשרד באופן מקצועי ואחראי.

  יש לבחון את התמחותו של משרד החקירות– משרדי חקירות רבים מקבלים עליהם עבודה מלקוח ולאחר מכן מעבירים החקירה למשרד חקירות אחר המבצע את העבודה עבורם. הדו”ח שנכתב על ידי אחר מועבר תחת הלוגו שלהם ובכך גוזרים “קופון” נכבד מבלי שלמעשה ביצעו את העבודה. במידה ופניתם למשרד חקירות המומחה לסוג חקירות מסוים, בדקו מהי האסטרטגיה המוצעת, שאלו על פתרונות נוספים ובחנו את היצירתיות שבמסגרתה יפעל משרד החקירות בניסיונו להתמודד עם בעייתך. בקשו לדעת את כל האלטרנטיבות ובדקו יתרונות וחסרונות. חשוב מאוד שתהיו שותפים בהחלטת האלטרנטיבה כי מי כמוכם מכיר את הנפשות הפועלות?

  בדקו את משך הזמן לביצוע החקירה, על מנת לדעת שלא תמשך זמן רב עד לתחילת הטיפול בתיקכם, שכמובן קריטי עבורכם.

  בדקו כיצד אתם מקבלים את ממצאי החקירה. דו”ח החקירה הוא ראיה חשובה בבית המשפט, ונלווה עם אסמכתאות נוספות ולכן יש לוודא כי את ממצאי הדו”ח תוכלו להציג לגורמים משפטיים. מקצועיות החוקר חשובה בכתיבת הדו”ח בכדי שלא יהיו בו “פרצות” שעורך דינו של הצד הנגדי יוכל לפסול את הדו”ח.

  דרשו לראות מכתבי המלצה על מנת ליהנות משקט נפשי ומביטחון השקעתכם הכספים.

  מומלץ להיפגש עם החוקר במשרדו, שם תוכלו לקבל רושם ראשוני האם מדובר במשרד עם חוקרים נוספים, האם מפורסמים בו סיפורי הצלחה, האם אכן קיימת כתובת משרד ולוודא שמדובר במקום רציני שיוכל לטפל בפנייתכם.

  חשוב לוודא כי החוקר בקי בכל ההיבטים המשפטיים של החקירה, וזאת על מנת להסיר דאגה מלבכם בעת הצגת הראיות בבית המשפט. במידה והראיות אינם על פי חוק, יתכן ויפסלו ואתם והחוקר עלולים להיתבע ואף צפוי להרשעה בפלילים.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support