משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  האם אפשר לאתר נכס שלא נמצא רשום כחוק?

  איך מאתרים נכסים? איך אפשר להוכיח שנכס שמסתיר מישהו הוא אכן שלו? האם כל זה חוקי?

  לאזרח מן השורה יש גישה מוגבלת לנתונים ברשויות ובבנקים. האדם הקטן לעיתים אובד עצות ואבוד למול מערכת עתירת מידע וזרועות, בירוקרטיה וחוקים. אז מה אפשר בכל זאת לעשות כדי להשיג את מה ששלך? אל ייאוש. איתור נכסים על ידי חוקר פרטי יביא לך את המידע הדרוש. משרדנו מציע עבודה יסודית, דיסקרטית שקופה וישרה. צוות מקצועי ומנוסה יעשה עבורך את כל מה שנדרש, יהפוך כל אבן אפשרית מסביב לעולם, כדי להשיב לך את מה ששייך לך.

  איך נעלם נכס?

  אם בעל חוב רוצה להתחמק מתשלום חובו אליך, הוא עלול להעביר כספים לחשבונות בחו"ל וכספך יעלם. אם נקלעת להליך גירושין מכוער ייתכן שנכסים שלכם כבר רשומים על שם מישהו אחר, חלוקת הרכוש וגובה המזונות תהיה בהתאם. אם סבא נפטר ולא ברור אם היו לו חשבונות או נכסים נוספים, נשמח לעזור. משרדנו מציע איתור נכסים על ידי חוקר פרטי יצירתי ובעל ניסיון. עם וותק של 25 שנים בתחום ואינספור מקרים שונים ומוזרים שפתרנו, אנחנו גאים בכמעט מאה אחוזי הצלחה באיתור הנכסים.

  אז מה אפשר לעשות כשנעלם נכס?

  ראשית, לא נוותר על נכס בקלות, אנחנו מעריכים כל שקל. אנחנו נחושים להשיג עבורך את המידע הכלכלי אודות הנכס ומבינים כמה הוא משמעותי לך ובעל ערך גם בעתיד. אנחנו מכירים את השטח, עובדים מול משרד המשפטים, בנקים וגופים פיננסים רבים. יש לנו קשרים בישראל, אירופה ארצות הברית וסין. מאתר נכסים יעיל הוא אומן, הוא צריך ידע פיננסי ומשפטי רחב ויצירתיות רבה. הוא צריך להיות זריז ולהקדים את מסתיר הנכס בכמה צעדים. נשמח לשרת אתכם, מעקבים מורכבים זו המיומנות שלנו.

  אז איך מתחילים?

  הזמן משחק תפקיד מכריע ומשמעותי. חוקר פרטי מיומן פועל מהר. חשוב שנבין יחד את התמונה בהקדם ונמצא את דרכי הפעולה האפקטיביות ביותר. לפעמים זה יגמר בנבירה בניירת ושיחזור קבצים ומסמכים ולפעמים איתור הנכס יגרור אותנו להרפתקה מעבר לים. אנחנו איתך לאורך הדרך, גם אם היא ארוכה ומפותלת, עד שיחזור הנכס לידך.

  ליצירת קשר עם מאתר נכסים מנוסה, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר כעת.

  הטבה מיוחדת לעורכי דין – הנחה של 5% תינתן לאחר שלושה חודשי עבודה שוטפת!

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן