משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  דוכן העדים

  סודות חקירה ושיטות להזמת עדויות בבית המשפט

  כעורך דין אין ספק שאתה מכיר ומבין את התיקים שאתה מטפל בהם על בוריים ויודע אלו מהלכים עליך לעשות בכל אחד, אך האם כשתגיע לשלב ההוכחות תדע כיצד לערוך חקירה ולהזים את עדויות העדים ואמינותם ובכך לנצח בתיק? הרי בלימודי המשפטים לא הוכשרת לכך.. כעת, תקבל מספר נקודות שיסייעו לך להזים עדויות ולנצח בתיק בקלות.

  אחד ההבדלים העיקריים בין עורך דין מצליח שגובה שכ"ט בשמיים ואשר הצלחתו מוכיחה עצמה באופן קבוע, לבין עו"ד שלא, הוא הידע המקצועי שצבר רק באמצעות ניסיון במהלך השנים, שם למד כיצד לחקור ולהזים עדויות.

  כעורך דין חסר וותק המבקש להתקדם בחייו כלכלית ואישית ,אין לך את המותרות של זמן ואינך יכול לחכות הרבה שנים מעבר לכך שכמות עורכי הדין בארץ גדלה מיום ליום והפרנסה והצלחתך היא בראש מעייניך וכאן אנו נכנסים לתמונה.. במסגרת השירותים אותם מספקת חברתנו, אנו מסייעים בהכנת חקירה נגדית והכשרת עורכי דין בהכנת חקירות. ככל שתנצח בתיקים (אפילו שחלקם אינם רווחיים בהתחלה) כך ניסיונך יגדל ,הלקוח יפרסם את ניצחונך וכך גם יגדלו כמות לקוחותיך. אין יותר טוב "מכרטיס ביקור" שכזה!

  בהרצאה זו, אלמד מספר סודות בהם משתמשים עורכי הדין הוותיקים להזמת עד בבית משפט:

  דע מול מי אתה עומד!

  פעמים רבות ידוע לך מי זומן להעיד. במקרים מסויימים המידע ניתן מהלקוח ובתיקים מסויימים קבלת את פרטי העד מהצד שכנגד. ערוך מחקר קטן עליו, אם מהלקוח, אם מהאינטרנט, אם באמצעות משרד חקירות, תופתע לגלות כמה מידע מתפרסם שם שבחלקו שלילי אודותיו. עם החומר תוכל לערער את אמינותו במהלך החקירה. פעמים רבות אנו מתבקשים ממשרד עורכי דין גדול לפשפש ולגלות דברים אודות אמינותו של העד. הדבר מתבטא במידע פלילי, החלטת שופט במשפט עבר והתרשמותו מהעד, תביעות בדויות שהעד הגיש ועוד מידעים רבים.

  הטעיית העד!

  בתחילת החקירה תן לעד לחוש בנוח, לעולם אל תתקוף כבר בהתחלה. זוהי טעות ידועה ומוכרת של עורכי דין שנכשלים בחקירה .זכור, הוא נערך ומוכן לכך ! השאלות אמורות להיות קלילות על מנת שיחוש ביטחון והביטחון הוא זה שגם יפיל אותו בהמשך.

  צפה את מהלכיו של העד!

  עוד בטרם תגיע לאולם המשפט, נסה לאבחן כיצד אתה היית מתגונן בהתאם למצב ולשאלות וכיצד היית עונה לעורך הדין! מצב זה נקרא הפוך על הפוך. אתה תצליח להכשיל העד ללא ידיעתו ורק בהמשך החקירה הוא יבין שלא יכול לחזור בו ונפל בפח.

  תצפת על העד!

  עוד בטרם הכניסה לאולם המשפט, תצפת על העד והתרשם מהליכתו, בגדיו (מלמד לעיתים על מצבו הכלכלי), ישיבתו, תנועותיו, שחצנותו באם קיימת, לחץ בו נתון (מדליק סיגריה כל רגע). שמן, רזה (שמנים ברובם חסרי ביטחון) הרבה מהנתונים שתאסוף ישמשו אותך בחקירה.

  רגש את העד!

  הפרטים הראשונים שהעד צריך להישאל הינו מצבו האישי והכלכלי. אלו בעיות שמטרידות אותו ביום יום. כמה ילדים יש לך, איפה אתה גר , מהם שעות עבודתך, כמה זמן אתה לא עובד. שאלות אלו יציפו אותו ברגשות ויעשו אותו יותר חשוף ופגיע לחקירה.

  אבחן גישתו של העד!

  בתחקור העד התרשם מדבריו באם תודרך ע"י עורך דינו. 95% מהפעמים זה יהיה המצב ואם אכן כך, הטקטיקה תהיה לך יותר קלה ותדע לתקוף טוב יותר שכן , הרי גם אתה עורך דין!! .

  גלה מי נותן לעד ביטחון באולם!

  אנשים רבים לא העידו מעולם ונתונים בלחץ ודאגה. הם זקוקים לקשר עין או אישור מעורך הדין,בן המשפחה, חבר, עימם הגיעו לדיון ואשר יושב בקהל. תבחינו להיכן נועץ העד מבטו והשתדלו לתחקר אותו תוך כדי שאתם חוסמים לו את שדה הראיה מול אותו אדם שמחזק אותו. מרגע שתעשו כן תחושו באי נוחות מצידו ותשובות ברורות.

  השתדל לנעוץ מבט בעד במהלך התחקור!

  כאשר אדם נחקר ונועצים בו מבטים מבלי להוריד מבט באופן רציף, הדבר גורם לו אי נוחות רבה. מבט חודר עמוק מבלבל ומטעה .

  שאל את העד שאלות באופן מהיר!

  כמה פעמים שחקתם כשהייתם קטנים במשחקים בהם הייתם צריכים לומר מילים במהירות מבלי לטעות וכמובן שלבסוף טעיתם בשל גורם הלחץ. גם פה הרעיון דומה: לא לאפשר לעד לחשוב על תשובה מתאימה, אם הוא דובר אמת הוא ישלוף את התשובה באותו רגע, אם הוא ישקר, המשך השאלות שלכם יפילו אותו, מה גם שזוג עיניים נוספות בדמות השופט מבחינות בו ומתרשמות אם מתחיל לחשוב יתר על המידה ולאלתר.

  תגיע לשאלה העיקרית רק בעקיפין!

  באם רצונך לערער את ביטחונו תגיע לשאלה או למידע הרלוונטי בעקיפין. להלן מספר דוגמאות: תיק נזיקין,תיק משפחה, תיק פלילי.

  תיק נזיקין

  מקרה של אדם אותו אתה מייצג שצעד ברחוב.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support