מעוניינים בייעוץ ראשוני ללא עלות?

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  איתור נכסים אבודים

  איתור נכסים על ידי חוקר פרטי

  משרדנו מבצע שורה ארוכה של חקירות בתחום הכלכלי ובהן גם איתור נכסים. תחום זה מתחלק לשניים כאשר החלק העיקרי הוא איתור של נכסים המצויים בבעלותם של חייבים כלשהם כלפי הלקוח, ואילו החלק השני הוא איתור נכסים אבודים של קרובי משפחתו של הלקוח עצמו, אשר עליהם ניתן להוציא או הוצאו צווי ירושה, צוואה וצווים משפטיים שונים.

  איתור נכסים של חייבים

  לו היינו חיים בעולם מושלם, אנשים היו משלמים את חובותיהם ולא צריך היה להתחקות אחר עקבותיהם הכלכליים. ואולם, למרבה הצער אנשים נוטים לעיתים להימנע מתשלום וחלקם אף יעשו צעדים מרחיקי לכת על מנת להסתיר את הכספים והנכסים העומדים לרשותם, ושיכולים היו לשמש לצורך פריעת החוב. כאן בדיוק נכנס לתמונה חוקר פרטי לאיתור נכסים.

  למעשה, ישנן דרכים רבות להסתרת נכסיו של אדם, בין אם מדובר בנדל"ן, ברכב, בכספים וכדומה. כך לדוגמא, יש אנשים המקימים חברות קש שעל שמן נפתחים חשבונות בבנקים בישראל ובחו"ל, ישנם אנשים הרושמים דירות ובתים על שמות קרובי משפחה או אחרים, וכן הלאה. בד בבד עם הסתרת הכספים טוען האדם כי אין ברשותו את האמצעים לשלם את חובו, וכך נותר בעל החוב בפני שוקת שבורה.

  מי זקוק לחקירת איתור נכסים?

  איתור נכסים על ידי חוקר פרטי עשוי להידרש על ידי לקוחות רבים. כך לדוגמא, השירות נדרש על ידי אנשים פרטיים ובעלי עסקים שגורם כלשהו מצוי בחוב כלפיהם. לקוחות אלו כבר ניסו לעיתים לפנות אל בית המשפט ואל לשכות ההוצאה לפועל, ונפתחה חקירת יכולות כלכליות. ואולם, החקירה לא העלתה כל ממצא משמעותי של נכסים שאותם ניתן לעקל, למכור ולהביא לתשלום החוב. לעומת זאת, חוקר פרטי לאיתור נכסים מסוגל לבצע עוד מספר פעולות יצירתיות עם סיפורי כיסוי המאפשרים הגעה אל הנכסים המוסתרים.

  דוגמא נוספת היא של אנשים המצויים בהליכי גירושין, בעיקר נשים הזכאיות למחצית מהרכוש המשותף. ואולם, הבעל כבר תכנן מספר צעדים קדימה ופעל להסתרת נכסים שונים על ידי העברת הבעלות על שם אחר, החל בחשבונות בנק ועד לנדל"ן. במקרה זה, איתור נכסים כאלו על ידי חוקר פרטי מגדיל באופן משמעותי את הסכום שייפסק בחלוקת הרכוש.

  איתור של נכסים אבודים

  ההתמחות של משרדנו בתחום עשויה לסייע מאוד גם עבור איתור נכסים אבודים. מדובר בנכסים השייכים לרוב לבני משפחתו של הלקוח ואשר מסיבה זו או אחרת לא ידוע מה עלה בגורלם. כך לדוגמא, יכול להיות זה חשבון בנק בחו"ל, קרן פנסיה של אדם שעלה לארץ לפני שנים רבות, קרקעות שנרכשו לפני שנים רבות, ואפילו בתים ודירות שנעלמו בסבך הבירוקרטיה עם השנים. לשם כך, אנו מבצעים שורה ארוכה של פעולות באמצעות מערכות מחשוב וטכנולוגיה, ולאור היכרות מעמיקה עם הגורמים הנוגעים בתחום, לרבות מאגרי מידע ממשלתיים, גופי גביית מס, תצלומי אוויר, חברות העוסקות באיתור נכסים, בנקים בישראל ובחו"ל, ועוד.

  לשירותי איתור נכסים

  לקבלת פרטים נוספים אודות איתור נכסים, להזמנת השירות ולקביעת פגישה ראשונה, הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 0533-57-0000.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט