משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  איתור כתובת של אדם

  איתור כתובות של אנשים על ידי חוקר פרטי

  משרד החקירות אגוז פלוס מבצע קשת רחבה של חקירות בתחום הכלכלי והאישי, ובתוך כך גם איתור כתובות של אנשים. מדובר בשירות נחוץ וחיוני לאיתור אנשים שעקבותיהם נעלמו מסיבות כאלו ואחרות, וישנו צורך למצוא אותם בדחיפות או לאורך זמן.

  איך מאתרים כתובות של אנשים?

  לכאורה, איתור כתובת של אדם אמורה להיות משימה פשוטה מאוד. כל שצריך לעשות הוא להקליד את שמו או את מספר הטלפון שלו באתרי אינטרנט כאלו ואחרים, המעלים את הכתובת האחרונה בה התגורר. במידה והחיפוש מתקיים במסגרת הליך משפטי אזרחי, קיימות גם אפשרויות נוספות לאיתור הכתובת באמצעות רשומות הנמצאות ברשויות השונות כגון משרד הפנים. יחד עם זאת, בדיקות אלו לא תמיד מובילות אל כתובתו של האדם, למשל יכולות להוביל אל כתובת הרשומה במאגרי המידע אך האדם אינו מתגורר הלכה למעשה במקום, או שאין תוצאות בכלל. במקרים אלו ונוספים יש לבצע איתור כתובת של אנשים באמצעים גורמים המתמחים בכך – כגון משרד החקירות שלנו.

  יש הבדל גדול בין המהלכים והצעדים שאנו מבצעים לבין איתור כתובת שמבוצע על ידי אדם מהשורה. ראשית, אנו מכירים היטב את כלל מאגרי המידע האפשריים והחוקיים המאפשרים יתר דיוק והעמקה באיתור הכתובת. שנית, אנו מכירים לעומק את דרכי ההתנהלות השונות של אנשים המנסים להעלים את עקבותיהם, בין אם באופן זמני או לצמיתות, ובין אם מעיני אדם מסוים או מכולם. יש לזכור כי גם האדם שמנסה לטשטש את כתובתו ולרדת מתחת לרדאר, אינו מקצוען במרבית המקרים, ולחוקר פרטי שזהו מקצועי יש סיכוי טוב לאתרו במהירות.

  מעבר לכך, אנו מפעילים אמצעים שאנשים מהשורה אינם יודעים להפעילם, בוודאי לא באופן מקצועי. כך לדוגמא, אנו יודעים ללבוש זהויות ודמויות, באופן חוקי לחלוטין, ולדובב בשיחות תמימות לכאורה אנשים שיש בידיהם לשפוך אור על מקום הימצאו של האדם. כמו כן, אנו מתחקים ומנטרים סביבות מגורים ועבודה שאליהן האדם עשוי להגיע, מבצעים מעקב ובכך מסוגלים לעלות על כתובתו. וישנם עוד אמצעים שהשתיקה יפה להם, אך כולם עומדים בדרישות החוק.

  מי ומתי צריך איתור כתובות?

  איתור כתובות של אנשים באמצעות חוקר פרטי עשוי להידרש במצבים רבים. נביא כדוגמא מצב בו אדם רכש מהאחר את מכוניתו ושילם עליה בצ'קים דחויים, אולם לאחר זמן מה הצ'קים כבר אינם מכובדים ולמעשה מבוטלים. בצר לו מנסה המוכר לאתר את הקונה אולם מסתבר שהאחרון אינו עונה לסלולארי או החליף את המספר, וממילא הכתובת אינה ידועה, או שונתה. כל חיפוש של הכתובת באינטרנט ובמאגרי מידע רגילים מעלה חרס, ואילו אנו מסוגלים לאתר את המוכר בקלות יחסית. דוגמא זו נכונה לגבי כל מצב של חוב כספי של אדם אחד לאחר.

  דוגמא נוספת היא של נשים אשר בעליהן מתחמקים מתשלומי מזונות הילדים ומחויבויות נוספות. אמנם ניתן לקבל את התשלומים דרך הביטוח הלאומי, אולם איתור הבעל עשוי בהחלט להביא להגדלת הכספים שיעמדו לרשות האישה וליכולת להגיש תביעה, לקדם תהליכי עיקול בהוצאה לפועל וכדומה. גם במקרים אלו אנו מסייעים מאוד, וישנן דוגמא רבות נוספות.

  לשירותי איתור כתובות של אנשים

  לקבלת פרטים נוספים אודות איתור כתובת של אנשים, להזמנת השירות ולקביעת פגישה ראשונה, הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 0505577111.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support