משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  איתור כספים שלי

  איתור והחזר כספים אבודים

  כל אדם מפקיד לאורך חייו כספים בחשבונות בנק, פותח תוכניות חיסכון לו ולילדיו, מקבל תשלומים לקופות גמל ותוכניות פנסיה מהמעסיק, משלם פרמיות ביטוח וכן הלאה. לא פעם, ברבות השנים כספים אלו "הולכים לאיבוד" לאו דווקא בשל פעולה בלתי חוקית או מכוונת של גוף כלשהו, אלא עקב בלגן בהתנהלות האישית, מורכבויות בירוקרטיות ושינויי החיים. במילים אחרות, ייתכן ויש כספים שאתם זכאים להם, לא רק על שמכם אלא גם על שם קרוב משפחה שנפטר ותוכלו לרשת אותו. עבור מצבים אלו מבצע משרדנו איתור והחזר כספים אבודים.

  מדוע אנשים מאבדים כספים?

  כולנו אנשים אחראיים ומודעים היטב לחשיבותו של הכסף. אנו יודעים כי הכספים שהפקדנו שהופקדו לטובתנו ושחסכנו לאורך השנים עומדים לרשותנו כיום, יעמדו לטובתנו בשנות הפרישה לגמלאות, וכן לרשות ילדינו בבוא העת. ואולם, גם האדם האחראי עלול לאבד כספים המגיעים לו בנסיבות שונות. אפשר להביא לדוגמא אדם שעבד לאורך כמה שנים במפעל מסוים ומעסיקו הפקיד לו על פי חוק לפנסיה, לקרן השתלמות, לביטוח מנהלים וכן הלאה. ואולם, כעבור כמה שנים החליף העובד את מקום העבודה, התפטר או פוטר, ומצא מקום עבודה חדש. גם כאן מפרישים לו את הכספים אולם לקופות ולתוכניות אחרות, בעוד באחת או יותר מהתוכניות האחרות מופסקת הפעילות והיא הופכת לחסרת תנועה ולרדומה.

  דוגמא נוספת היא של תוכניות חיסכון שנפתחו בשלב מסוים עבור הילדים ונשכחו מלב, וגם של חשבונות שנכחו עקב פתיחת חשבון בבנק אחר, או חשבון או תוכנית חיסכון שהיו שייכים בכלל לאדם שנפטר. אמנם, בהתאם לחוק מחויבים הגורמים המנהלים את הכספים לדווח לבעליהם באופן קבוע (והם גם גובים דמי ניהול לאורך השנים…). יתר על כן, ישנם חוקים המחייבים באיתור בעלי חשבונות בנק לא פעילים ורדומים. יחד עם זאת, הנתונים מורים שקיימים מיליארדים רבים של שקלים במערכות השונות, המוגדרים בתור "כספים אבודים", במאות אלפי חשבונות ותוכניות, ולכן ייתכן מאוד שגם לכם יש כספים כאלו.

  איך מאתרים כספים על שמכם?

  אוקי, אז איך אני עושה איתור כספים על שמי, אתם בוודאי שואלים. התשובה מתחלקת לשניים: ראשית ישנם אתרים שונים באינטרנט המאפשרים לכם לבצע איתור כספים ללא עלות, הן של חשבונות בנק והן של תוכניות פנסיה שלכם ושל קרובים שנפטרו. זוהי בהחלט אופציה שחשוב למצות, אך זכרו שיש לה גם בעיות. למשל, יש אתרים שבהם ניתן לקבל רק מידע על חשבונות רדומים ולא על חשבונות פעילים שעדיין נכנסים אליהם כספים, וגם יש לעיתים שגיאות המודיעות שלא קיים כסף רדום שלכם, כאשר למעשה הוא ישנו. בנוסף לכך, כמות החיפושים לתעודת זהות הינה מוגבלת, ולכן ייתכן שהחיפוש לא ימצה את כל האפשרויות.

  לכן, גם אם קיבלתם תשובה שלילית וגם אם חיובית, עדיין כדי למצות את החיפוש באמצעות חוקר פרטי המתמחה בחקירות כלכליות. חוקר כזה המכיר היטב את התנהלות המערכת ואת הפינות שבהן כספים עשויים להתחבא, מגביר מאוד את הסיכוי לקבלת הכספים המגיעים לכם.

  לשירותי חיפוש חשבונות רדומים

  לקבלת פרטים נוספים אודות איתור והחזר כספים אבודים, להזמנת השירות ולקביעת פגישה ראשונה, הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 0505577111.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support