משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  איתור חשבונות רדומים

  אודות איתור חשבונות בנק רדומים

  משרדנו מתמחה בתחום החקירות הכלכליות ומבצע בין היתר חיפוש אחר נדל"ן, כספים ונכסים נוספים בישראל ובחו"ל. אחד השירותים שמבצע משרדנו עבור לקוחותיו הינו איתור חשבונות בנק רדומים, דבר המאפשר להם להבין אם למעשה עומדים לרשותם כספים שלא היו מודעים לקיומם, ולקבלם לחזקתם כחוק.

  מה זה בכלל חשבון בנק רדום?

  חשבונות בנק רדומים הינם הגדרה שניתנה על ידי בנק ישראל. מדובר בחשבון אשר לאורך תקופה ממושכת של חמש שנים, לא בוצעה בהם כל פעילות. הגדרה אחרת היא "חשבון ללא תנועה" הנכנסת לתוקף לאחר כחצי שנה ללא פעילות. כעבור חצי שנה הבנק מחויב להגדיר את החשבון כ-ללא תנועה, ולאחר ההגדרה יש שורה של פעולות שעל הבנק לבצע, לרבות ניסיונות ליצירת קשר עם בעלי החשבון דרך הכתובת הקיימת, חיפוש כתובות נוספות שלו במרשמים שונים, וכדומה.

  בהתאם לחוק, אם חלפו שני חודשים של ניסיונות לאיתור בעלי החשבון, שלא צלחו, הבנק יכול להתחיל להשקיע את כספי החשבון בערוצים שונים. כעבור חמש שנים, החשבון מוגדר כרדום והבנק צריך לבצע שוב פעולות לאיתור, ובמידה שעברה עוד שנה ללא יצירת קשר עובר הכסף שבחשבון אל האפוטרופוס הכללי, שגם הוא מנסה לאתר ויצור קשר עם בעלי החשבון.

  איתור חשבון בנק רדום

  לכאורה, איתור חשבונות רדומים אינו צריך להתבצע, מפני שהבנקים והמדינה דואגים לאיתור בעלי החשבונות. ואולם, הנתונים מראים שהבנקים אינם עושים מאמצים ניכרים בתחום זה, שהרי מדובר בכספים העומדים למעשה לרשותם לצרכי השקעות באפיקים שונים וליצירת רווחים. כל חשבון כזה שבעליו מאותר ומחליט למשוך, מפחית למעשה מההון המצוי בידי הבנק. אכן, הנתונים מורים כי יש מאות אלפים חשבונות רדומים בישראל בסך כולל של מיליארדי שקלים.

  ראוי לציין כי חיפוש חשבונות רדומים אינו מתמצה באדם הפונה למשרדנו. לדוגמא, חשבון רדום יכול להיות של קרוב משפחה שנפטר כמו אב, אם, סב, סבתא, אח או אחות וכן הלאה. לעיתים, מדובר בחשבונות רדומים מזה שנים רבות, אשר האדם שפתח אותם כבר אינו נמצא בין החיים כדי לספק את המידע הרלוונטי. יתרה מכך, למרות שקשה להאמין יש גם חשבונות שנפתחו ונשכחו לאורך השנים, וצברו בינתיים סכומים בלתי מבוטלים, אך האדם שפתח אותם כבר מבוגר ואינו זוכר.

  כיצד מאתרים חשבונות בנק רדומים?

  איתור חשבונות בנק רדומים יכול להתבצע במספר מישורים. ראשית, ישנם אתרי אינטרנט ייעודיים המאפשרים לחפש חשבונות כאלו בהתאם לשם פרטי ומשם המשפחה, תעודת זהות וכיוצא בזאת. במקרים רבים, ניתן לאתר חשבונות רדומים בדרך זו, אולם המציאות מוכיחה שעדיין קיימים מאות אלפי חשבונות שלא נדרשו על ידי הציבור. כמו כן, בדיקה שבוצעה לפני מספר שנים העלתה שהיו שגיאות באתר הממשלתי לאיתור חשבונות רדומים, ועשרות אלפי אנשים קיבלו תשובה שלילית למרות שאכן היה חשבון על שמם או על שם קרובם.

  לכן, כדאי להסתייע בשירותיהם של חוקרים פרטיים מיומנים בחקירות כלכליות, המכירים היטב את התנהלות המערכת, את מאגרי המידע הרלוונטיים, ואת האתגרים והמכשולים העשויים לטשטש את הימצאותו של החשבון. הדבר מגביר מאוד את הסיכויים לאיתור חשבונות בנק רדומים ולהשגת הכספים המגיעים לכם.

  לשירותי חיפוש חשבונות רדומים

  לקבלת פרטים נוספים אודות חיפוש חשבונות רדומים, להזמנת השירות ולקביעת פגישה ראשונה, הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 0505577111.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support