משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  אילו שיטות יש להסתרת נכסים ואיך מגלים אותם?

  מתי יש צורך בשירות של איתור נכסים? מה כדאי לדעת רגע לפני שיוצאים לדרך?

  לעיתים קרובות בעת הליכי גירושין או בעת מאבקים משפטיים אחרים, אנשים חושדים כי הצד השני מסתיר מהם מידע כלכלי. אחת השיטות להסתרת מידע כלכלי הנה באמצעות רכישת נכסים בחו"ל, נכסים אותם קשה מאוד לאתר כאשר הצד השני מעוניין להסתירם. כדי לחשוף את הנכסים יש צורך בשירות של מאתר נכסים בחו"ל שמטרת עבודתו היא מציאתם וחשיפתם, כמו גם להוביל לקשר הברור בין הצד השני לנכס.

  מתי יש צורך בשירות?

  בדרך כלל הצורך בשירות חוקר פרטי לצורך מציאת נכסים בחו"ל יעלה בשני מקרים: בתיקי גירושין או בתיקי פשיטת רגל. בתיקי גירושין הצד השני רוצה לחשוף את הנכסים כדי שחלוקת הרכוש בבית המשפט תהיה הוגנת ותכלול את כל הנכסים של הזוג. בתיקי פשיטת רגל יש צורך לגלות את כל הנכסים של החייב כדי לתת אומדן אמיתי בנוגע לנכסיו ולזכותו להיות מוכרז כחדל פירעון שחובותיו או חלקם מתבטלים כיוון שאין לו יכולת החזר.

  כיצד מאתר נכסים בחו"ל פועל?

  ישנן שיטות רבות להסתרת נכסים בחו"ל וכשמדובר על נכסים הכוונה היא לכל סוגי הנכסים ולא רק על בתים או דירות. נכסים יכולים להיות העברות כספים, הסתרת כסף מזומן, תכשיטים, חפצי ערך שמוסתרים בכספות, נכסים על שם קרובי משפחה בחו"ל ועוד. אם מדובר על חשיפת נכסים במהלך משפט גירושין ישנה חשיבות עצומה למהירות שבה הנכסים נחשפים. יש צורך באיתור מהיר כדי שהראיות יוכלו להיות מוצגות בפני בית המשפט וכדי שניתן יהיה לחייב את הצד השני באותם נכסים.

  המקצוענים בתחום לרשותך

  משרד החקירות אגוז פלוס מתמחה כבר למעל מ-25 שנה בתחום החקירות הכלכליות לסוגן. אנו עובדים מול כל המשרדים הממשלתיים והגופים הפיננסיים, ללא תביעות נגד, ביסודיות, הצלחה גבוהה וביושר. אנו שמים בכל חקירה את כל ניסיוננו ואת כל יכולותינו כדי להוביל לתוצאות הטובות ביותר. רוצה להיעזר בשירות מאתר נכסים בחו"ל? נשמח לעמוד לרשותך כבר כעת!

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support