משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  אילו משרדי חקירות מבצעים איתור נכסים?

  כיצד ניתן לחשוף נכסים במהלך גירושים? מי מבצע ווידוא לגילוי נאות בנוגע לבעלות על נכסים?

  חקירות נדלן הן למעשה חקירות פרטיות אשר מתמקדות במיפוי הנכסים אשר נמצאים בבעלותו של אדם או איתור בעלי נכסים. חוקר פרטי המתמחה בחקירות מסוג זה יודע להשיג את הראיות המוכיחות כי נכסים נמצאים בבעלות ובשימוש של אדם, גם אם הנכס אינו רשום על שמו. מסיבה זו, חקירות נדלן הינן רלוונטיות במגוון רחב של אירועים לאורך החיים העסקיים ואף הפרטיים.

  איתור נדלן במהלך גירושים

  תהליכי גירושים, מכוערים ונעימים כאחד, כוללים בתוכם את האינטרס של כל צד להסתיר נכסים מהצד השני. בעזרת חקירה כלכלית יסודית יתאפשר לך להבין את היקף הנכסים האמיתי בו יש להתחלק ולקבל את החלק המגיע לך גם אם הצד השני ניסה להסתיר אותם. חומרי חקירה איכותיים הינם קבילים בבתי המשפט השונים ולא ניתן להתנער מהם.

  חוקר פרטי לווידוא גילוי נאות

  עסקאות הנדלן הן מהגדולות ביותר ומסיבה זו הן גם המסוכנות ביותר. לקראת כל עסקת נדלן מומלץ להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי בעל רישיון אשר יוכל להבטיח כי העסקה כשרה לחלוטין. איתור נדלן מאפשר לך לקבל תמונה יסודית על הבעלות של נכס מסוים או אפילו כל הנכסים הנמצאים תחת בעלותו או שימושו של אדם ספציפי. ידע זה ימנע ממך ליפול קורבן להונאות ומלכודות.

  איתור נדלן להוכחת יכולת החזרה של חוב

  בעלי חובות רבים מעדיפים שלא לשלם ולחיות על שמם של אחרים. בחירה זו הופכת את מלאכת גביית החוב למעיקה עד כדי וויתור על התשלומים. חקירת נדלן איכותית תאתר את כל הנכסים הנמצאים תחת שמו של בעל החוב ויותר מכך. בעזרת מעקב חכם, דוחות החקירה יוכלו להוכיח כי בעל החוב נהנה מנכסים אף על פי שהם אינם תחת שמו ובכך להגדיל את הסיכויים שבית המשפט יחייב אותו לשלם את שארית החוב.

  אגוז פלוס – חקירות פרטיות שמביאות תוצאות

  אם יש לך צורך בחוקר פרטי מקצועי, אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר או להשאיר את פרטי ההתקשרות באתר וליהנות משירות המתבסס על מעל ל-25 שנות ניסיון בחקירות פרטיות בכלל ואיתור נדלן בפרט.

  ועכשיו הטבה לעורכי דין, הנחה של חמישה אחוזים על כל השירותים לאחר שלושה חודשי עבודה שוטפת.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support