משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  איך חוקר פרטי מסייע לגברים ונשים לקראת גירושין?

  כל חתן וכל כלה מאמינים שהם יחיו ביחד לשארית חייהם באושר ובהרמוניה. המציאות, מה לעשות, שונה. שיעור הגירושין בישראל נמצא במגמת עלייה קבועה בכל קבוצות האוכלוסייה. בחלק מהמקרים הפרידה מתבצעת ברוח טובה ועל בסיס הסכמות, אבל יש גם לא מעט מצבים שבהם נוצר קונפליקט ממשי והגירושין הופכים לסכסוך מכוער. הנושא הכלכלי נמצא במוקד מחלוקות רבות, כשבין השאר גברים (וגם נשים) מנסים להעלים חלק מהנכסים שצברו על-מנת שהסדר איזון המשאבים לא יחול עליהם והם לא יצטרכו לחלק אותם שווה בשווה עם הצד השני.

  במקרים אלה (ולא רק) כדאי להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי מומלץ. גם כשיש חשד לבגידה, השירות של חוקר פרטי עשוי להטות את הכף לטובת הצד הנבגד ולהשפיע באופן משמעותי על פסיקת הערכאה המשפטית בנוגע להסכם הגירושין.

  איך משפיעה בגידה על פסיקת בית דין רבני או בית משפט לענייני משפחה?

  בגידה היא אחת הסיבות הנפוצות לגירושין. בגידה היא גם פקטור שנלקח בחשבון ע"י בתי הדין הרבניים שמוסמכים לפסוק בתיקי גירושין. כך למשל גבר שבגד ברעייתו יידרש לשלם לה את הסכום שמופיע בכתובה וגם יחויב לתת לה גט.

  אישה שבגדה בבעלה עלולה לשלם מחיר יקר. לאחרונה אף התפרסם מקרה שבו אישר בית המשפט העליון פסיקה משמעותית מאוד של בית דין רבני – פסיקה ששללה מאישה בוגדת את חלקה בדירה המשותפת.

  לעומת בתי הדין הרבניים שמייחסים חשיבות רבה לנושא, בבתי משפט לענייני משפחה, שגם הם מוסמכים לדון בתיקי גירושין, ברוב המקרים לא תהיה השפעה לבגידה. בהתאם לצד הנבגד מומלץ לפנות לבית דין רבני. דגש נוסף הוא הוכחות חותכות לגבי קיומה של מערכת היחסים מחוץ לנישואין. כשמגלם בעזרת חוקר פרטי בגידות בצפון, ישנן גם הוכחות חד-משמעיות. חשוב לבחור בחוקר שמקפיד לשמור על החוק, כך שהראיות יהיו קבילות.

  איתור נכסים מוסתרים

  דרך נוספת שבה חוקר פרטי מסייע לנשים ולגברים שרוצים לצאת לדרך חדשה עם כל הנכסים המגיעים להם היא חקירות כלכליות. מטרת חקירה שכזו היא לאתר נכסים שבן/בת הזוג מנסים להסתיר. באופן טבעי מדובר בחקירות מורכבות, שלפעמים מתנהלות גם בחו"ל וכוללות גם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. חשוב לציין שבית המשפט רואה בחומרה ניסיונות להעלים רכוש, כך שלתוצאות החקירה עשויה להיות השפעה ממשית על הפסיקה – ועל היכולת שלך להתחיל את הפרק החדש בחיים באופן אופטימלי.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן