משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  מלחמת הירושה

  לקוחה שהגיעה למשרדנו בקשה:

  ״תעזור לי לקבל את מה ששלי על פי חוק״.

  התברר שאחד מאחיה, שהיה מכור לסמים, ושנים רבות היה מרוחק מהמשפחה, פנה לאביה הקשיש טרם מותו כשהאב אינו בקו הבריאות, והחתימו בעורמה על צוואה כששני עדים (חברים ״מוצלחים״) נוכחים עמו.

  האב נפטר, וכל המשק עבר לידי האח, וכיום האח בהליך מכירת המשק כדי לממן את הסמים והחובות שלו, ויתר האחים חסרי אונים. מייד נכנסנו לפעולה והתחלנו לחקור ולנסות למצוא פרצה בצוואה, שנערכה מעבר לידוע אודות מצבו הרפואי של האב טרם שנפטר. מעיון מדוקדק וחקירת רקע עמוקה אודות העדים הכוכבים, התברר שלשניים מספר עבירות פליליות ובנוסף לכך, התברר כי אחד מהשניים משמש כ״עד״ קבוע, והוא נכח במספר צוואות וככל הנראה ״מומחה״ בענייני צוואות, המייעץ ומשכיר את שירותיו.

  מבדיקה אודות העד השני – הוא היה במועד עריכת הצוואה בחו״ל! דרכונו הוחתם בטאבה, וזה ככל הנראה נכח בהימורים, אך לא במעמד החתימה על הצוואה. לעדות בבית המשפט הגיעו שני העדים, וכשעורך הדין העמיד את העדים במקומם בזכות ממצאינו, לא הותר מקום לספק בעניין זיוף הצוואה, והשופט פסק לטובת היורשים האמיתיים ופסל הצוואה.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support