משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  טיפ של אגוז פלוס חקירות לעורכי דין

  לקוח פוטנציאלי שקבע אתך פגישה, וידוע לך כי יש לו תיק מורכב, ולא משנה באיזה תחום, אשר יכול להניב לך מוניטין וכסף, כדאי שתגדיל את הסיכויים לזכות, ולתקוף את הנושא מכל כיוון. מנכ”ל אגוז פלוס, חיים לנקרי, יצטרף אליך לפגישה משותפת עם הלקוח, על מנת לתת פן חקירתי (דבר שמעלה את הנתונים הנסתרים והאפקטיביים, כאשר הלקוח מבין שמתייחסים אליו ברצינות). כך גם תוכל להגדיל את סיכויי הזכייה באופן ניכר לזכות. שירותי חקירה מקצועיים, הכוללים מחקר מעמיק יגדיל באופן ניכר את המידע שיימצא בידיך ובידי הלקוח בהתייחס לתיק.

  אחד מעורכי הדין במרכז הארץ הזמין את חיים לנקרי לפגישת היכרות ולצורך בחינת שיתוף פעולה, ובמהלך הפגישה סופר אודות תיק שהוא מנהל למעלה משנתיים. לאחר שהתיק נבחן ע”י חיים, הוא נתן לעורך הדין כמה טיפים איך לתקוף את המקרה מכיוון אחר. בזכות רעיונות אלו, עורך הדין סיים את התיק תוך שלושה חודשים עם רווח ניכר בכיסו. מאז אותו מקרה, כמעט כל תיק שני עליו עובד אותו עורך הדין, חברת “אגוז פלוס” נכנסת לתמונה.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support