משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  איתור כלב הנחייה שנגנב לבעליו

  "כלב הנחיה שלי אבד!”

  כך פתח את השיחה אדם מעברו השני של הקו. “אנא עזור לי למצוא אותו…”

  בכל הנוגע לחסרי ישע, משרדנו תמיד משתדל לסייע אל מעבר לקצה. מייד נסע לביתו חיים לנקרי, מנכ"ל החברה, ביחד עם שני עוזרים. אדם עיוור פתח בפניהם את דלת הבית.

  “ספר לי מה קרה” בקש לנקרי.

  “התעוורתי באחד הפיגועים לפני מספר שנים, ולקח לי זמן רב להסתגל לעיוורון. הכשירו עבורי כלב נחיה, ושלמתי עבורו כסף רב ועכשיו הוא אבד.” לדברי האיש, ככל הנראה השאיר בטעות את דלת הבית פתוחה והכלב יצא, ורק כעבור 20 דקות הבחין שהכלב איננו. “בניי מתגוררים במרכז הארץ, והמשטרה אינה מטפלת באובדן כלב, וכל דקה שהכלב לא נמצא היא הרת גורל עבורי, ועד עתה חלפו כבר ארבעה ימים מירר בכאב. “

  מייד ירדנו למטה והתחלנו בסריקות ברחוב. משיחה עם אחת הקשישות באזור, נמסר כי ראתה לפני מספר ימים אדם שמושך כלב נחייה כאשר הוא אינו עיוור. עדכנו את בעל הכלב והגינו תוכנית. פרסמנו במספר מקומות, כולל במדיה, וכן בקרנו במספר חנויות לבעלי חיים. במודעה שפרסמנו צוין כי אנחנו מחפשים כלב זהה עבור ילדינו, שישמש מרגוע עבורם ומוכנים לשלם כסף רב.

  כעבור שבועיים של שיחות טלפון והצעות מרבים, הגנב יצר עימנו קשר. סוכם להיפגש עימו בפארק בעיר הסמוכה ומהקשיש (שכבר התייאש) נמסרו פרטים מזהים ספציפיים אודות הכלב. בהגיענו לפארק, הגנב הגיע ללא הכלב תוך שהוא מביט בחשדנות לכל עבר, ורק כשראה את הכסף הרב, התקשר לאחיו הצעיר שהגיע עם הכלב. לאחר שאומת שזהו הכלב הנכון, ניתן הסימן וצוות המשרד הגיע למקום והקים המולה. הגנב ואחיו, שהבינו שנתגלו, נמלטו מהמקום.

  לא ניתן לבטא במילים את האושר של האיש העיוור וילדיו: “הצלתם את חיי!" ולנו רק נותר לומר תודה על הזכות שניתנה לנו לעזור במקרה זה, ושיבושו אלו שגונבים מחסרי ישע….

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support