משרד החקירות 'אגוז פלוס' לרשותך

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

  איפה הילד שלך מסתובב בלילות?

  למשרדנו הגיעו זוג הורים מודאגים עם הסיפור הבא:

  בתנו בת ה- 17, תלמידה טובה, החלה לצאת בימי שישי ולשוב בשעות הלילה המאוחרות. כל זמן שהתנהגה בנימוס ושקדה על לימודיה, עצמנו עין וסמכנו עליה. בחודש האחרון הילדה החלה לאחר ולהגיע בשבת לפנות בוקר תוך שהיא מסרבת לשוחח אתנו ושנתה את התנהגותה באופן קיצוני. אנו מבקשים לבצע מעקב אחריה יום אחד על מנת להבין היכן ועם מי היא מסתובבת.

  בשיטות המיוחדות שלנו, חוקרינו הביאו את ילדיהם הבגירים למעקב, על מנת שיוכלו להיטמע בקרב הנוער. במהלך המעקב נראתה הנערה יוצאת מביתה ומחליפה את בגדיה ברכב שנאספה בו, לבגד לא שמרני בלשון המעטה, ומגיעה למסיבה המתנהלת ביערות הכרמל. נראתה מסתובבת עם כוס בירה בידה, סיגריה, ״ונמרחת״ על מספר נערים, הכול כדי לקבל תשומת לב. החמור הוא שבשעה 2:00 לפנות בוקר הגיע ״משלוח מנות״ בדמות של סם פיצוציות, שכל החבר׳ה נראו משתמשים בו. בייעוץ ואישור ההורים המודאגים שבקשו להכניס את הילדה למסלולה הקודם, משרדנו הפעיל קשריו והוזמנו מספר ניידות בילוש למקום. החבורה העליזה נלקחה לאחר כבוד לתא המעצר. לבקשת האב, בקשנו במפורש להשאיר את הנערה מספר שעות במעצר, על מנת שתכנס להלם ולחרדה ממצבה. כעבור שיחה מעמיקה עם חוקרת הנוער והפחדה מכוונת (באישור האב), שוחררה הנערה לביתה תוך שהיא ממררת בבכי ומתביישת במעשיה.

  המלצנו לאב להתקין תוכנה לאיתור הטלפון הנייד שלה להבא, בתואנה שבמקרה ויאבד ניתן לדעת היכן הוא. בימים אלו קבלנו שיחה משמחת שזו חזרה למסלולה, יש לה חבר חדש והיא לומדת לבגרויות.

  הגיע הזמן שנתחיל לעבוד

  השאירו פרטים ואחזור בהקדם

   מאמרים נוספים בנושא

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support