fbpx
logo-final

חוקר פרטי בגידות מחיר

השאירו פרטים לקבת שיחת ייעוץ ללא עלות

חוקר פרטי בגידות מחיר

חוקר פרטי בגידות – מחיר ששווה לשלם

מבין הסיבות לשכירת שירותי חוקר פרטי, בגידות הן מהנפוצות ביותר. מטבע הדברים, מדובר בחקירות המצריכות רגישות גבוהה במיוחד ודיסקרטיות מוחלטת, ולתוצאותיהן יכולות להיות משמעויות עבור הלקוח, משפחתו ועתידו. לעיתים, הממצאים של החקירה מעלים כי באמת קיימת אי נאמנות מצד בן הזוג, ולעיתים החקירה מטהרת אותו מהחשדות. אולם בכל מקרה, מדובר במחיר ששווה לשלם ובמאמר הבא נבין מדוע.

עלויות של חקירת בגידות

ראשית, חשוב לציין כי אין מחירון כללי ואחיד המחייב כל החוקרים הפרטיים באשר הם. מכאן שתקבלו מכל חוקר בגידות מחיר שונה, שבדרך כלל ינוע סביב טווח מקובל. ההבדלים בין החוקרים נובעים ממספר פרמטרים, ביניהם המוניטין והיכולות המוכחות של החוקר, גודל המשרד, אזור הפעילות, שיקולים כלכליים של המשרד וכדומה. בנוסף, המחירים קשורים להיבטים שונים של החקירה, החל ממספר שעות העבודה הנדרשות (התמחור הוא לפי שעת מעקב) באם מדובר בחקירה סמויה, באם נדרשת גם חקירה כלכלית לקראת הליכי גירושין, ואם נדרשות פעולות מיוחדות: אבחון מכשיר סלולארי, איתור פרטי חשבונות בנק ועוד. כל חוקר פרטי גם גובה סכום שונה עבור שעת ייעוץ.

מדוע שווה לשלם?

שירותיו של חוקר פרטי בתחום הבגידות יכולים להסתכם באלפי שקלים, וזוהי באמת הוצאה לא מבוטלת. יחד עם זאת, מדובר כאמור במחיר ששווה לשלם וזאת ממספר סיבות. ראשית, עצם החשד כי בן הזוג בוגד מערער ומטלטל את המערכת הזוגית ואת האדם הפרטי. הדבר יוצר אווירה קשה של אי אמון, קושי לישון בלילה, חשדות בלתי נפסקים שקשה לאוששם או להפריכם, ניסיונות חובבנים להתחקות אחר בן הזוג, ובעיקר – תחושה קשה של חששות, דאגות, כעסים ופחדים שאינם מדוברים או מעומתים במרבית המקרים.

פנייה לחוקר פרטי בגידות יכולה להאיר את הסיטואציה ולשים סוף לחשדות, בין אם הממצאים הם חיוביים או שליליים. אפילו במקרה המצער של ממצאים חיוביים, לכך הפחות הלקוח יודע היכן הוא עומד ולהחליט באופן מושכל על צעדיו הבאים. במידה שהממצאים שליליים, הם מורידים דאגה משמעותית מהלב.

השלכות משמעותית על החיים

לממצאים של חקירה פרטית בדבר בגידה יש השלכות הרבה מעבר להרגשה הכללית. לדוגמא במידה ונמצא כי אישה אכן בוגדת בבעלה והאחרון פונה לבית דין רבני, עשוי בית הדין למנוע מהאישה זכויות שונות. כך למשל, עקב הבגידה עשויה האישה להפסיד את מזונות אישה (במידה ואינה עובדת) היא תמצא את עצמה במצב של חוסר יכולת להתחתן עם הגבר שעימו בגדה או להתחתן שנית עם בעלה, מעבר לכך במקרים מסוימים היא עלולה להפסיד חלק מהרכוש המשותף. בנוסף, בגידה אחת ובוודאי בגידות חוזרות ונשנות, עשויות בהחלט להיחשב בתור הצדקה למתן גט, כך שגם אם הבוגד/ת אינם מוכנים להתגרש ונכונים לשלום בית, בית הדין הרבני עשוי לחייבם במתן גט עקב הבגידה.

לחברת אגוז פלוס ניסיון רב בחקירות אישיות ומעקבים בכלל ובחקירות הקשורות לבגידות וגירושין בפרט. במידה שהנכם מעוניינים במידע נוסף אודות שירותי חוקר פרטי בגידות, מחירים ודרך העבודה שלנו, ואם אתם זקוקים לייעוץ בנושא רגיש זה, הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 0505577111.

כתבות ומאמרים

דילוג לתוכן